Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Α'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παντως αν δεν κατεβει τιποτα ουτε με αυτον τον αζορικο, εγω προσωπικα σταματαω να ασχολουμαι για φετος και κοιταζω απλα που θα κανω διακοπες τον Ιουλιο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

βελτιωση χαμηλου απο τζιφο,της χιονομουρλης απο τα 1200 περιπου..Ελπιζω να το κρατησει μεχρι το σαββατο να ανεβουμε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

κι ομως παιδια θα την κανει την αποκοπη ο τζιφος..εγω ετσι το βλεπω εχει κανει μυτη ο σκανδιναβικος αρκετα στα β.ανατολικα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, North _ Walker είπε:

Εγώ ένα ξέρω όσο πιο χάλια έρθει το πρώτο,τόσο πιο καλά θα έρθει ο Κογκινινιο μετά....

σιγουρα;  νομιζω το αντιθετο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

κι ομως παιδια θα την κανει την αποκοπη ο τζιφος..εγω ετσι το βλεπω εχει κανει μυτη ο σκανδιναβικος αρκετα στα β.ανατολικα...

Πιο μεγάλη μπάλα = θα τραβηχτεί πίσω από τον στρόβιλο

GAME OVER UKMO

Modele UKMO - Carte prévisions

Επεξεργάστηκε από nikolas 2365
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αλλη μια μεγαλη νικη του παιου..Την εχουμε πατησει χιλιες δυο φορες φετος απο τζιφοκαι ακομη πεφτουμε στην παγιδα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ρε παιδια θα την κανει την αποκοπη ειπαμε..δεν το βλεπετε?...και θα βγαλει και ραν φωτια  ειναι πιο καλος απο το 06

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αύξησε υετό την Τρίτη. Ώρα για χιονάρες στο Πήλιο. Πιο πολύ θέλω να χιονίσει στο Πήλιο παρά στο Βόλο, χαχαχα τι έχω πάθει; Ίσως επειδή φαίνεται κάτι πολύ καλό για βουνό μετά από πάρα πολύ καιρό.

 

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, dimitris27 είπε:

Αλλη μια μεγαλη νικη του παιου..Την εχουμε πατησει χιλιες δυο φορες φετος απο τζιφοκαι ακομη πεφτουμε στην παγιδα..

Βέβαια πέρσι μαντάρα τα έκανε στα Μήδεια. Να τα λέμε κι αυτά. Άθλιια πρόγνωση ο τζίφος αλλά εχει κανει τις παράτες του και ο Παιος 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ποπο κοζανη προλάβεις φλωρινα απλα καλη απόλαυση 20 με 40 ποντους σιγουρα εμεις εδω απλα να το δουμε θελουμε μακαρι να κρατήσει λιγο και να ανέβει το χαμηλο η στο νοοουκαστσ να χουμε εκπλήξεις 

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Όσοι βάλατε πλερεζες αύριο μη σας δω με φωτοβολιδες...κουράγιο. Και στα 40. 

Επεξεργάστηκε από geod
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ρε σεις τι λέτε ειλικρινά θα γίνει η αποκοπή, που βλέπετε κάτι διαφορετικό;

Επεξεργάστηκε από snow_attica
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...