Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Α'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Just now, CATHA said:

Εκτός από την ψυχρή εισβολή (ακόμη και αυτή δεν ξέρουμε που θα κυμανθεί ξεκινήσαμε περίπου στο -9 και είμαστε στο -7) νομίζω οτι είναι πολύ νωρίς για εκτιμήσεις λεκανοπεδίου, ΒΠ και πάει λέγοντας... χωρίς καμμία διάθεση αντιπαράθεσης... 

Η όποια αισιοδοξία ή απαισιοδοξία στηρίζεται κυρίως στη διάταξη παρά στα όσα φαίνονται υετικά στους χάρτες πέρα από τον μέσο όρο των ensembles σε ό,τι αφορά τον υετό.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σήμερα είδα ένα πουλί σαν κόκκινολαιμη αλλά είχε πορτοκαλί στην ουρά πίσω οταν τ ανοιγε για να πετάξει δε είδα από μπροστά τι ήταν.....λέω χιόνι σίγουρα αλλά μάλλον είμαστε εμείς και θα γίνουμε πορτοκαλί στο κ**ο με τη φάπα του τζιφου που θα ρθει όπου να ναι 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, Αττικαριος_ είπε:

πετρουπολη δυτικα προαστια Αττικη χιονι βλεπει το gfs που ανανεωσε στο μετεωγραμμα.. ισως το βελτιωσει κ' αλλο στα επομενα..

canvas.png

Υπάρχει κάποιο link; Ευχαριστω 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Σήμερα είδα ένα πουλί σαν κόκκινολαιμη αλλά είχε πορτοκαλί στην ουρά πίσω οταν τ ανοιγε για να πετάξει δε είδα από μπροστά τι ήταν.....λέω χιόνι σίγουρα αλλά μάλλον είμαστε εμείς και θα γίνουμε πορτοκαλί στο κ**ο με τη φάπα του τζιφου που θα ρθει όπου να ναι 

πριν 2..3 ωρες κοκκινολεμης ( οριτζιναλ ) χοροπηδουσε στη αυλη μου.....για να σου βαλω κι αλλους "ψηλους στ αυτια " 🙂 το χιονακι που εριξε ο διομηδης στην περιοχη διατηρειται και δεν δειχνει διαθεση να λιωσει  !!! 

χιουμοριστικη η διαθεση μου.....😍

Επεξεργάστηκε από INUIT
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

47 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Εγω παντως αν βγει ο τζιφος η κατι παρομοιο εσενα προσωπικα μια βδομαδα λαρισα ολα δωρεαν και αιθεριες υπαρξεις αν θες χαχα για την υπομονη σου να κοιτας τζιφο

Σε επαναφέρω στη ταξη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, kostasmarousi13 είπε:

Καλά το ντέρμπι δεν θα το δεις;;;

Μπα εκοψα να βλεπω μπαλα και μπασκετ και ηρεμησα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 ώρες πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Καλημερα.Οταν φωναζω μερες οτι και αυτος ο αυλωνας θα χαθει στα βαθη της ανατολίας,ο αλλος φιλος λεει οτι το παιζω απαισιοδοξος γιατι στη χειροτερη θα δω 30ποντο.

Άρα εξακολουθείς να πιστεύεις ότι δεν?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 minutes ago, nikolas 2365 said:

Όπως εγώ έβλεπα Κινέζο και τζίφο πριν μια εβδομάδα στη λίμνη φίλε μου και έτρωγα δούλεμα. Τρελό δούλεμα όμως. Πιστεύεις ότι θα βγει ο τζιφος έτσι όπως είναι φέτος; Εμένα σε δύο διατάξεις μοθ έχει βγάλει ιστορικό χιονι. Μακάρι να βγει..αλλά δεν θα βγει. 

KINEZO ΕΒΛΕΠΕΣ ΝΙΚΟΛΑ. ΙΝΔΟ ΟΜΩΣ? ΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΜΕΤΑ?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τι τρέξιμο έκανε ο Τζιφος πάλι; Τι είναι αυτός ρε ; 😄😄😄.  Μετά από οινοποσία πατάς 3 φορές refresh για να επαληθεύσεις τον χάρτη υετου .

Ωραίο το Gem . Πάμε για το Ευρωπαϊκό που ελπίζω να μην τον πιάσουν οι τσιγκουνιές  στον υετο .Να πω την αληθεια θα ήθελα λίγο και ο scroutz (icon) να δώσει κατι , ασχέτως αξιοπιστίας, καθώς πάντα είναι το τελευταίο κάστρο που πέφτει . 

Πάμε για το ντέρμπι τώρα! Αυτό με το Ευρωπαϊκό εννοώ...άλλο σήμερα δεν υπάρχει 😘.

@Αττικαριος_ από την στιγμή που δεν προσβάλλεις κανέναν μια χαρά είσαι . Το 90% από εμάς κάνει hopecasting αναλόγως της ψυχολογίας του ( και καλώς κανει οταν σχολιάζει χάρτες 5+ ημερών  ),εσύ μας φταις που απλώς ανεβάζεις χάρτες και λες αυτό που δείχνουν ; 

Επεξεργάστηκε από oldboy332
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, salonikatasos είπε:

Μπα εκοψα να βλεπω μπαλα και μπασκετ και ηρεμησα

Aν κόψεις και το μόντελινγκ νομίζω θα είσαι ακόμα καλύτερα και συ και όλοι μας χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο κλοουν εδειξε τον δρομο και σπαραζει τρομο... Παιε κανονισε την πορεια σου ξερω που εχεις τα κεντρικα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα στην ομάδα.. ξέρετε τι δεν καταλαβαίνω από τον τζίφο; Από την στιγμή που δεν είσαι σαν μοντέλο σίγουρος για κάτι, πως τάζεις θεούς και τέρατα και τελικά να έρχεται το απόλυτο τιποτα; Δείξε αξιοπρεπή σενάρια και άσε τις υπερβολές, χάνεις την εμπιστοσύνη του κόσμου έτσι.

Εννοείται εύχομαι να βγουν όσα δίνει για το σκ, αλλά υπάρχουν φορές που βασιζόμαστε πάνω του και απογοητευόμαστε μετά

Επεξεργάστηκε από michalispar
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θυμαμαι το 2008 ετσι 10 μερες πριν ειχε ξεκινησει η φαση και δεν χαλασε ουδεποτε ...

Τις τελευταιες δε τουμπανιασε ..

Ωσπου ειχε βγει και ο κολυδας... 🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

λουκουμακια....κουραμπιεδακια,   που γλυκαινουν μερα με την ημερα  !!!!!

Diagramme GEFS

 

Επεξεργάστηκε από INUIT
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, INUIT είπε:

λουκουμακια....κουραμπιεδακια,   που γλυκαινουν μερα με την ημερα  !!!!!

Diagramme GEFS

 

καλησπερα χρηστο πως τα βλεπεις τα πραματα για μενα?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Snowaddict είπε:

Για λεκανοπέδιο πάντως έχει υποβιβαστεί αρκετά η κατάσταση στα τελευταία τρεξίματα. Τα -7 δεν με πείθουν 

Παιζει ρολο και η υποστηριξη στα 500 .. μην αγχεσαι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...