Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Α'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ο μεσος ορος ειναι πολυ καλο.Κανει εμφανεστατα κινησ ο αζορ να μαζευτει προς τα β.δυτικα και να κατεβει αυλωνας απο βορεια β.ανατολικα επισης οπως ειπε ενας φιλος πιο πανω εχει γεμισει γεωδυναμικα και ψυχος η βασικη μας δεξαμενη στα β.ανατολικα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

κατσε να δουμε που θα φτασει ο αζορ οσο προχωρανε οι ωρες στον μεσο ορο

Έχεις δίκιο, βιάστηκα.😊

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λοιπον τα πραγματα εχουν ως εξης οι βορειοι αν και το ευρωπαικο μας δωσει πατημα θα παμε να παλεψουμε το 12-14 απο εκει και περα απλα χαος και χαρτες εικονικης πραγματικοτητας καθως δεν ξερουμε ουτε τη θεση αλλα ουτε εκταση και σχημα που  θα λαβει ο εμποδισμος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ICELARISSA είπε:

Λοιπον τα πραγματα εχουν ως εξης οι βορειοι αν και το ευρωπαικο μας δωσει πατημα θα παμε να παλεψουμε το 12-14 απο εκει και περα απλα χαος και χαρτες εικονικης πραγματικοτητας καθως δεν ξερουμε ουτε τη θεση αλλα ουτε εκταση και σχημα που  θα λαβει ο εμποδισμος

χαος και βαθος αμετρητο...δυσκολο για ολους εμας που γουσταρουμε μεσοπροθεσμο...χαχαχαχα...απλα εαν βγει καλος εμποδισμος για 10-14 και δεν αυτονομηθει ο αζορ γρηγορα πιστευω οτι χανουμε τον ενδιαμεσο αυλωνα καθως η πρωτη κακοκαιρια 9-10 θα παρει παραταση και θα ερθει κατευθειαν ο αυλωνας της πιθανης αναδιπλωσης..καπως ετσι τα εχω στο κεφαλι μου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

χαος και βαθος αμετρητο...δυσκολο για ολους εμας που γουσταρουμε μεσοπροθεσμο...χαχαχαχα...απλα εαν βγει καλος εμποδισμος για 10-14 και δεν αυτονομηθει ο αζορ γρηγορα πιστευω οτι χανουμε τον ενδιαμεσο αυλωνα καθως η πρωτη κακοκαιρια 9-10 θα παρει παραταση και θα ερθει κατευθειαν ο αυλωνας της πιθανης αναδιπλωσης..καπως ετσι τα εχω στο κεφαλι μου

Ο δευτερος μετα δεν μας νοιαζει και ιδιαιτερα καθως θα εχουν δημιουργηθει συνθηκες για καλυτερη καταβαση πιο μετα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ICELARISSA είπε:

Ο δευτερος μετα δεν μας νοιαζει και ιδιαιτερα καθως θα εχουν δημιουργηθει συνθηκες για καλυτερη καταβαση πιο μετα

ακριβως!!!!σταυρολεξο για δυνατους λυτες αλλα ξερεις κατι τα γουσταρω πολυ αυτα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

ακριβως!!!!σταυρολεξο για δυνατους λυτες αλλα ξερεις κατι τα γουσταρω πολυ αυτα...

Ε ναι στο φιναλε του χειμωνα αυτο σου μενει οι μνημες και οι αγωνιες και μερικα βιντεο απο την χιονοπτωση χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, south coast είπε:

Χαοτικη κατασταση και τρελένεστε τσαμπα μερικοί .Εχει δρομο ακόμη 

Δεν υπάρχει καμιά ασφαλής τάση μέχρι στιγμής 

Αν δεν φτάσουμε τουλάχιστον Κυριακή, φως στο τούνελ δεν θα δούμε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και να έδειχνε τον αυλωνα στις 300 ωρες  πάνω μας, θα το  δένανε  κόμπο ότι έτσι θα το πήγαινε τρένο μέχρι το nowcast;

Ε, το ίδιο ισχύει που το δείχνει τώρα σε Αγγλίες  και Ισπανίες. Μπορεί να παει εκει, να ερθει σε μας ή και να τον ψάχνουμε στα βάθη της Ανατολής οταν σχολιάζουμε αυτες τις ωρες 

Επεξεργάστηκε από stathis2b
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

πιστευω οτι ο παιος θα μας κανει σοφοτερους αρκετα καθως ειναι κομβικη μερα η σημερινη αλλα και τα πρωινα αυριο για το πρωτο σκελος των εμποδισμων και αν παμε σε κσκανδιναβικοσιβηρικο εστω και προσκαιρα.Αλλαζει ολη η ιστορια και για το μετα αν γινει κατι τετοιο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

μεγαλη βελτιωση του μεσου ρου για τα μακρινα στο στησιμο του εμποδισμου σε σχεση με τα θελω των κεντροβορειων αλλα γενικα ολων μας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ψηνομαι ασχημα αλλα δεν εχω χρονο και ειμαι πολυ κουρασμενος.Καλα παμε.Μετα τα απανωτα θερμα ρεκορ στα 850 στην Αττικη για τον Γεναρη(περυσι και φετος),γιατι οχι και ο διδυμος αδερφος της Μηδειας;;;Ο νταης,ο παλιακος ορθοδοξος....😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Ψηνομαι ασχημα αλλα δεν εχω χρονο και ειμαι πολυ κουρασμενος.Καλα παμε.Μετα τα απανωτα θερμα ρεκορ στα 850 στην Αττικη για τον Γεναρη(περυσι και φετος),γιατι οχι και ο διδυμος αδερφος της Μηδειας;;;Ο νταης,ο παλιακος ορθοδοξος....😉

γεια σου ρε γιωργαρε!!! μακαρι ολοι να δουμε κατι αναλογο!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μεγάλο και εντυπωσιακό χαρακτηριστικό στα σενάρια είναι ότι σε δεύτερη φάση [πολύ μακριά] βγάζουν όλα ψυχρή εισβολή κάποιου είδους στην Αμερική σε θέση κατάλληλη για εμάς 

gensnh-39-1-312.png?6

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καταπιωνα σε διαταζω..Μην μπεις στο Ευρωπαικο..

Καλο τρεξιμο παιδες..

maxresdefault.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Ψηνομαι ασχημα αλλα δεν εχω χρονο και ειμαι πολυ κουρασμενος.Καλα παμε.Μετα τα απανωτα θερμα ρεκορ στα 850 στην Αττικη για τον Γεναρη(περυσι και φετος),γιατι οχι και ο διδυμος αδερφος της Μηδειας;;;Ο νταης,ο παλιακος ορθοδοξος....😉

Γιατί έτσι δεν θα είναι δίδυμος😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, tzelilis είπε:

γεια σου ρε γιωργαρε!!! μακαρι ολοι να δουμε κατι αναλογο!

Μακαρι Στελαρα.Μακαρι να ειχα και χρονο να το γλενταγαμε λιγο εδω μεσα.Τελοσπαντων..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...