Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Α'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, sakis13 είπε:

3345.jpg

Υπαρχει και μεγαλυτερη ευτυχια Παουλο...Να πηγαινεις στο κρεβατι σου καθε βραδυ μετα το 18αρι..😜

Ειδικά αν σου πετάξει και κανά Αυλώνα Ιόνιο με 995 χαμηλό και -10  τι άλλο να θες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, Delsnow είπε:

Μακαρι bill....αντε μηπως βγαλουμε και κανα μεροκαματο φετος απ τα χιονια...

Έχω πόλους φίλους επαγγελματίες  του χειμώνα  και θέλω να έχουν πολύ δουλειά και εύχομαι κάθε χρόνο να έχει βαρύ χειμώνα ώστε να δουλεύουν ικανοποιητικά... φαντάσου να κάνει ένα 2001 ή 1987 πόση δουλειά θα έχεις όπως και οι φίλοι μου με τις μπαταρίες π.χ..... ....σας το εύχομαι και ας κάψουμε περισσότερο πετρέλαιο ή ρεύμα...χαλάλι...🙏🙏⌛

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τα ένς του παιου για τα πολύ μακρινά η αλήθεια είναι δεν είναι όσο καλά όσο του τζίφου αλλά υπάρχει άπλετος χρόνος.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αλλα διαβαζα την προηγουμενη ωρα αλλα βλεοω στους χαρτες ψιχουλα απο βροχες κ.μακεδ καλα για χιονι δεν το συζηταμε μετα τις 20 και βλεπουμε μονο το ουκμο καλο για εδω επισης καλο θα ειναι εαν δεν ξεροθμε να μην γραφουμε οτι να ειναι για τους χαρτες το λεω για αυτους που δεν ξερουν κ γραφουν οτι να ναι δημιουργοντας προσδοκιες χωρις παρεξηγηση ολα αυτα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θάψιμο Δυτικής Μακεδονίας απο πολλά σενάρια στις 11, 12 ...κυρίως Φλώρινα Κοζάνη Πτολεμαΐδα,, εδώ δε πιστεύω να ρίξει τίποτα απολύτως 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

και απ οτι φαινεται η αναδιπλωση ειτε παμε σε σεναριο γιουκμο ειτε σε σεναρια ολων των αλλων θα γινει....το θεμα ειναι απο που θα αρχισει να γυρναει το γραναζι που θα κατεβασει τον αυλωνα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

20 λεπτά πριν, Severe_Lover είπε:

Έχω πόλους φίλους επαγγελματίες  του χειμώνα  και θέλω να έχουν πολύ δουλειά και εύχομαι κάθε χρόνο να έχει βαρύ χειμώνα ώστε να δουλεύουν ικανοποιητικά... φαντάσου να κάνει ένα 2001 ή 1987 πόση δουλειά θα έχεις όπως και οι φίλοι μου με τις μπαταρίες π.χ..... ....σας το εύχομαι και ας κάψουμε περισσότερο πετρέλαιο ή ρεύμα...χαλάλι...🙏🙏⌛

Φαντασου εγω που ειμαι χιονοφιλος και μισθονομαι να ξεχιονιζω κιολας..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολυ δυνατός ο μέσος όρος του Ευρωπαίου σε όλα!! Καλά τα ψέματα ακόμα και για τα κέντροβορεια αν θέλουμε κάτι δυνατό χρειαζόμαστε γροιλανδικο σε συνεργία με τον Αζορικο πάντα ώστε να μην φύγουν όλα στις Αζόρες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Πολυ δυνατός ο μέσος όρος του Ευρωπαίου σε όλα!! Καλά τα ψέματα ακόμα και για τα κέντροβορεια αν θέλουμε κάτι δυνατό χρειαζόμαστε γροιλανδικο σε συνεργία με τον Αζορικο πάντα ώστε να μην φύγουν όλα στις Αζόρες

ποσο συμφωνω ...βασικα θελουμε αζορικο με βοηθεια απο γροιλανδικο ετσι ωστε να στριψει απο αρκετα β.δυτικα και να κατεβασει αυτο τον μαγικο αυλωνα απο την μαγικη αφετηρια ανοιχτα της ισλανδιας.Βεβαια γινεται το παιχνιδι και χωρις γροιλανδικο αλλα το αντιθετο να μην υπαρχει καν υποψια εμποδισμου προς τα εκει για εκτονωση των χαμηλων απο τον καναδα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

ποσο συμφωνω ...βασικα θελουμε αζορικο με βοηθεια απο γροιλανδικο ετσι ωστε να στριψει απο αρκετα β.δυτικα και να κατεβασει αυτο τον μαγικο αυλωνα απο την μαγικη αφετηρια ανοιχτα της ισλανδιας.Βεβαια γινεται το παιχνιδι και χωρις γροιλανδικο αλλα το αντιθετο να μην υπαρχει καν υποψια εμποδισμου προς τα εκει για εκτονωση των χαμηλων απο τον καναδα

Βαγγέλη πιστεύω για τα κεντροβόρεια, ότι δεν γίνεται χωρίς γροιλανδικό, κυρίως επειδή μιλάμε για πολύ ισχυρό πολικό στρόβιλο εκεί που υπάρχει . Να πχ στο 00αρι είχαμε θεωρητικά φοβερό Αζορικό στο τέλειο σημείο, αλλά δεν έφτανε [φταίει και το σχήμα λίγο αλλά καταλαβαίνεις τι ενννοώ]

gfs-0-276.png?0

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

34 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Θάψιμο Δυτικής Μακεδονίας απο πολλά σενάρια στις 11, 12 ...κυρίως Φλώρινα Κοζάνη Πτολεμαΐδα,, εδώ δε πιστεύω να ρίξει τίποτα απολύτως 

Με τι υετο.?αν δεις τον υετο με το ζόρι πιάνει δυτική Μακεδονία και Ηπειρο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Πολυ δυνατός ο μέσος όρος του Ευρωπαίου σε όλα!! Καλά τα ψέματα ακόμα και για τα κέντροβορεια αν θέλουμε κάτι δυνατό χρειαζόμαστε γροιλανδικο σε συνεργία με τον Αζορικο πάντα ώστε να μην φύγουν όλα στις Αζόρες

Με τα μέχρι τώρα στοιχεία δεν υπάρχει πουθενά Γροιλανδικός πάρα μόνο χαμηλές πιέσεις στην περιοχη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Με τι υετο.?αν δεις τον υετο με το ζόρι πιάνει δυτική Μακεδονία και Ηπειρο

Μιλάω για τα ανσαμπλ ευρωπαιου,τα ανέβασα κιολας 

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

27 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Τι έγινε ρε ..Μόνο ανσαμπλ ευρωπαιου τα δίνουν αυτά 

 

Screenshot_20220105-220343_Chrome.jpg

Αντώνη μήπως μπορείς να βάλεις και της θεσσαλονικης; 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Με τα μέχρι τώρα στοιχεία δεν υπάρχει πουθενά Γροιλανδικός πάρα μόνο χαμηλές πιέσεις στην περιοχη

Δεν θα έλεγα σε καμία περίπτωση ότι δεν υπάρχει, πολλά σενάρια τον βγάζουν.. Φυσικά δεν είναι απαραίτητο ότι θα βγει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...