Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Α'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, ilovesmow είπε:

Και για τα προσήνεμα φίλε μου , πολύ κακό 

Για 120 ώρες είναι μακριά ακόμα. Το πρωί δεν κατέβαζε τίποτα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

μπορούσε και λίγο καλύτερα στις 120 ώρες, υπάρχουν περιθώρια να το βελτιώσει στα επόμενα τρεξίματα.

Wed 12 Jan 2022 12 UTC (T+120)

ECG0-120.GIF?07-0

Επεξεργάστηκε από DIMITRIS
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θα πάθουμε νευρικό κλονισμό αν κοιτάμε όλα τα τρεξίματα για την λίμνη που είναι τόσο δύσκολη στην πρόβλεψη ειδικά τόσες ώρες μακριά. Ας περάσει το ΣΚ για να έχουμε μια πιο ξεκάθαρη εικόνα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

Για 120 ώρες είναι μακριά ακόμα. Το πρωί δεν κατέβαζε τίποτα

το ραν σχολιαζουμε. με βαση το τρεξιμο καποια χιονια σε ορεινα προσηνεμα. μετσ ο αυλωνας θα παει στου διαολου το κερατο δυστυχως

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ICELARISSA είπε:

Εχεις 2-3 μερες να βγει μεγας προσηνεμος

δεν ειναι καθολου απιθανο τα,συστατικα υπαρχουν.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

θέλω να δω και ανσάμπλς και τις 144 ώρες. 

ECE1-144.GIF?07-0

ECE0-144.GIF?07-0

κακό, πήγε πιο ανατολικά απο τζεμ. αλλά να δούμε και τα ανσάμπλς. 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

περιμεντε να δουμε τον μεσο ορο του ευρωπαιου σε λιγο πιστευω θα το φτιαξει εκει

Επεξεργάστηκε από Αττικαριος_
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μην αγχώνεστε όλα εξαρτώνται αστός 72 ωρες αλλά φτιάχνεται ταυτόχρονα αντικυκλωνας και Αυλώνας τότε...Έχει περιθώρια για προσηνεμο,,πάντως αρχή την εντύπωση πρέπει να μικρύνει ο Αυλώνας είναι μεγαλος και φευγει ανατολικά το έγραψα και πριν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Μην αγχώνεστε όλα εξαρτώνται αστός 72 ωρες αλλά φτιάχνεται ταυτόχρονα αντικυκλωνας και Αυλώνας τότε...Έχει περιθώρια για προσηνεμο,,πάντως αρχή την εντύπωση πρέπει να μικρύνει ο Αυλώνας είναι μεγαλος και φευγει ανατολικά το έγραψα και πριν

ακριβώς. άργησε να κάνει αποκοπή και παρασύρθηκε ανατολικά

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ilovesmow είπε:

Να δω πότε θα την κάνει την τουμπαρα ο τζιφος 

μέχρι στιγμής ο τζίφος ουκμο icon tzem είναι κοντα. ο παιος το τράβηξε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Galanto είπε:

Αντε να δουμε και ευρωπαιο τι να δούμε δηλαδή εδω τη Τρίτη στο συν θα μας εχει σιγα μη  πέσει στο μειον αυτο το μοντέλο να μας κανει τη χάρη 

με άγχωσες και μένα....νομίζω πάντως με τα βραδυνά...εισαι οριακά...με Τ θερμοκρασίες προς τα πάνω..,..ο άνεμος δεν βοηθά..πολύ για σένα...αν ειχαν προηγηθεί καλές αναστροφές...τοτε θα ηταν και για εσάς παιχνίδι...αλλά τώρα ειναι δυσκολο νομίζω για τα Γρεβενά,κατα τα λοιπά ο αυλώνας μετά τις 13 καθε μερα φαίνεται πιο δυνατός....ο τζιφος τον ειχε πιασει πρωτός...αλλά οπως ακουσα ολοι οι μετεορολόγοι εχουν μια επιφύλαξη,εμένα κατι δεν μου γεμίζει το μάτι ..οσον αφορά τις Τ ειτε για μας στα βορεια που για την ώρα ειμαστε αουτσάιντερ ειτε για τα προσήνεμα...δεν ξερω οπως δυναμώνει κάθε μέρα ισως στο τέλος να είναι ενας πολύ αξιόλογος Αυλώνας,προσοχή για τους βόρειους προέρχεται καθαρά από ηπειρωτικές περιοχές δλδ χωρίς υγρασία...και οποισδήποτε εμπλουτισμός του θα γίνει συμφωνα με τα σημερινά στοιχεία στο Αιγαίο...δλδ δύσκολα τα πράγματα ετσι και αλλιώς.

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καμια σχεση ο ευρωπαιος..Αλλα ειμαστε ακομα μακρυα...Για τα κοντινα παντως ειναι χαρμα οφθαλμων..Περναει το χαμηλο τοσο νοτια οσο θα θελαμε..Πολλα νερα και στην Αττικη και ευρυτερα στον ηπειρωτικο κορμο..

Ο τζιφος και σ αυτο ειναι μονος του καθως τρεχει το πιο βορειο σεναριο γι αυτο και τα φαινομενα ειναι σχετικως πιο μαζεμενα..Αν ο τζιφος ηταν ζωο..Θα ηταν αποκλειστικα ο βραδυπους..Κυριολεκτικα και μεταφορικα..Τα ζωα μου αργα..🤣

500_F_75903496_gdIu8YcVnpNrJdN8wccw1o0PI7GHBLfi.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...