Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Α'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 λεπτά πριν, teo_73 είπε:

Στο 12αρι η Παρνηθα και ο Κιθαιρωνας στα ψηλα τους σερνουν τον χιονοχορο απο το μεσημεροαπογευμα της Τριτης.Για πολυ χιονι ομως! Πεφτουν αργοτερα τα υψομετρα και χιονιζεται και η Πεντελη και τα ψηλα του Υμηττου. 

Κατσε μη χορεψουμε το χορο του Ζαλογγου στο τελος...Ο υετος ανα τρεξιμο ολο και μειωνεται...Σε απολυτη δυσαρμονια βεβαια τα ανσαμπλ με το κυριο..Αλλα εαν δεν αλλαξει το κυριο μεχρι αυριο,θ αρχισουν τις εκπτωσεις τα ανσαμπλ..

Ελαχιστα φαινομενα το σκ και η συγλιση του δευτεροτριτου δεν καθεται σε μας..Τωρα εαν ξεκολλησει ο τζιφος και δειξει χαμους στις 108 ωρες...Δε λεει κατι...Τελος παντων...

Με βαση το κυριο λοιπον δεν υπαρχει καμια σοβαρη διαταραχη για την Αττικη...Υετικα μιλαω...Απλες βροχουλες...Και μετα καποια χιονια...Τζιφος ειναι αυτος θα μου πεις αλλα αυτο βλεπω αυτο λεω βρε Τεο μου..βασει 12 αριου..

 

 

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ναι ρε φιλε κ τζιφος τραβηξε και τα ανσαμπλ του θερνοκρασιακα ....επισης στα ανσμπλ για τα κεντροβορεια προς το παρων παει πιο καλα και το 13 με 15

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, INUIT είπε:

να τα μας..... 🙂

gfs-2-132.png?12ι

 

Ενα περασμα ειναι για εμας φιλε.. και αν εν τελει... Χρειαζομαστε μεγαλες μη εφικτες αλλαγες για να δουμε κατι πολυ καλο που ψαχνουμε...Αν θες να δεις δυνατο χιονι το μονο σιγουρο ειναι για δυτικη μακεδονια.. απιστευτες ποσοτητες υετου με  καταλληλα επιπεδα παγοποιησης για χιονι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Είδες Αντώνη?την τσιμπησαμε την ασθενή χιονόπτωση...τέτοια έχω πολλά στο παλμαρέ σε τρόπαιο...πετσοπαιχτης πετσολαγνος νιφαδοπιαστης είναι τα παρατσούκλια μου...χαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ωραίο το 12αρι, δυστυχώς στις 11 χάνουμε αρκετά καλό χαμηλό με σωστή πορεία προς μαύρη θάλασσα λόγω θερμοκρασιών. στο έβρο αν δεν μπει το 0 στα 850 είναι για αυτοκτονία. Πολύ καλό για δυτική μακεδονία.

Για εδώ από την άλλη έχει μπει στο παιχνίδι το βράδυ τετάρτης προς πέμπτη,δηλαδή 13 προς 14. με το 12αρι χιονίζει στη θεσσαλονίκη. Ψιλοπράγματα βέβαια,αλλά το κοιτάμε μήπως και βελτιωθεί. Για μετά συνεχίζουμε να παραμένουμε στο παιχνίδι,έχει χαλάσει λίγο η μορφή του αζορικού μετά τις 15,αλλά παραμένει σχετικά καλός για κάθοδο αυλώνα στα βδ μας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

Είδες Αντώνη?την τσιμπησαμε την ασθενή χιονόπτωση...τέτοια έχω πολλά στο παλμαρέ σε τρόπαιο...πετσοπαιχτης πετσολαγνος νιφαδοπιαστης είναι τα παρατσούκλια μου...χαχαχαχα

βαγγο την ασθενη την τσιμπησεσ....το χαμηλο τι εγινε???.......1030 γεμισε ο τοπος........

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Με βαση το κυριο λοιπον δεν υπαρχει καμια σοβαρη διαταραχη για την Αττικη...Υετικα μιλαω...Απλες βροχουλες...Και μετα καποια χιονια...Τζιφος ειναι αυτος θα μου πεις αλλα αυτο βλεπω αυτο λεω βρε Τεο μου..βασει 12 αριου..

 

 

Καταιγιδάκηδες πονάτε; 🤣🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θερνοκρασιακα τα ανσαμπλ διχάστηκαν για 11 απο συν 2 μεχρι μειον 3 στα προηγούμενα τρεξιματα ηταν πιο ενωμένα 

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, INUIT είπε:

βαγγο την ασθενη την τσιμπησεσ....το χαμηλο τι εγινε???.......1030 γεμισε ο τοπος........

Το χαμηλό ήταν χαμένο εξ αρχής...θα παλέψω σε διπλό μέτωπο τελικά...τις νιφάδες και την νιφαδομερααα πρωτα και μετά το τερας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Θερνοκρασιακα τα ανσαμπλ διχάστηκαν για 11 απο συν 2 μεχρι μειον 3 στα προηγούμενα τρεξιματα ηταν πιο ενωμένα 

Ο Μ.Ο ειναι ελαχιστα πιο κρυος παντως για εσας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

Το χαμηλό ήταν χαμένο εξ αρχής...θα παλέψω σε διπλό μέτωπο τελικά...τις νιφάδες και την νιφαδομερααα πρωτα και μετά το τερας

🙂  και καποια στιγμη  ...εκει στις 120, εμοιζε να ανηφοριζει για μαυρη θαλασσα.....τελος παντων κατι παει να γινει....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...