Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Α'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, BrainA είπε:

Με ενα τετοιο, τι θα απομένει να δουμε στα προσηνεμα?

 

Screenshot_20220110-201831_Meteociel.jpg

Θα σου πούμε όταν το δούμε στις 24 ώρες 😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

31 λεπτά πριν, bardaris είπε:

και εγώ αυτό έλεγα...τα χα βαλει ..και με τα αεροπλάνα που ψεκάζουν για χαλάζι το καλοκαίρ!ι,από το 76 που  ζω σε αυτήν την πεδιάδα...μια ζωή σκ@@@τά ηταν στον υετό....μιλάμε τον γεναρη του 81 χιόνιζε σε ολόκληρη την Ελλάδα...και στην μεσηβρια που είμουν ...ειχε μυγάκια..με -5.αν δεν ειχαμε τις καταιγίδες του καλοκαιριού...θα ανταγωνιζόμασταν την Γαύδο(μπορεί να μας ξεπερνά κιόλας σε υετό),στην Αθήνα για να καταλάβεις όταν ξεκινουσε καιρός βορείου ρεύματος εριχνε...απίστευτες ποσότητες(Μηδεία)...εδώ πια δεν ξέρω με ποιον καιρό εχουμε τύχη.

κ εγω τα αεροπλανα εχω στοχοποιησει τα οποια τις τελευταιες δεκαετιες αχουν αυξηθει πολυ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 minutes ago, south coast said:

Πεμπτη προς Παρασκευη μονο αν ερχοταν η λίμνη θα ειχαμε χιονοπτωση μεχρι χαμηλα.Επειδη δεν θα ερθει ομως θα εχουμε ηλιο και ξαστεριά το βραδυ .Υετος απο Τεταρτη βραδυ στην αττικη τελος.

Διαφωνώ, εδώ είμαστε να το δούμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Παίονας είπε:

κ εγω τα αεροπλανα εχω στοχοποιησει τα οποια τις τελευταιες δεκαετιες αχουν αυξηθει πολυ

εσείς ευτυχώς έχετε καλές καταιγίδες το καλοκαίρι...και στον νοτιοδυτικό...τα καταφέρνετε...αλλά οταν βλεπεις....ολους να πνιγονται η δικια μας πεδιάδα...ανατολικά του Αξιού είναι για κλάματα..δεν μιλάμε για χιονουετό!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, notios_polos είπε:

κατσε τωρα ερχεται ο γκαγκας ...το τερας ερχεται και ετσι για την πλακα αν το σκασει θα το μπουμπουνησω κι ας ειναι νωρις για τον μιχαηλ ρε γα@@το αρκει να κανει αποχη μεχρι την παρασκευη ..χαχαχαχα

Και την επόμενη κακοκαιρια να την ονομάσουμε Lady Gaga μια και τα γυναικεία ονόματα μας πάνε πιο πολύ εμάς σε κακοκαιρίες στα κεντροβορεια. Βλέπε "Σοφία" και "Υπατία"😜😜😜

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Παίονας είπε:

αν εχει υετο αυριο απο το απογευμα κ μετα θα το δουμε

Έσυ εκεί πάνω μπορεί, αλλά εδώ άσχετα που έχω τώρα χαμηλή θερμοκρασία , θα ανέβει και πάλι βροχή θα είναι αύριο το βράδυ .

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 του μηνα το ευρωπαικο ενω εχει τις θερμοκρασιες για Αττικη δεν υπαρχει υετος για να ριξει χιονι κοιτα να δεις τι χανουμε..οτι δουμε 12 του μηνα ισως απο 200-300 μετρα και πανω.. η παρνηθα παει για μπολικο χιονι..

850temp_20220110_12_072.jpg

Επεξεργάστηκε από Αττικαριος_
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, Mercedakias είπε:

Ρε παιδιά Πράμαντα  ο Τζιφος μου δίνει ένα τίποτα με μπόλικο καθόλου από απόψε ενώ ο παιος 60μμ, δηλαδή με την ένταση κιόλας + τη θέση κάτω από τη Στρογγουλα θα θαφτω. Τι γίνεται?η δορυφορική είναι καταδίκη ή θα στρώσει?

Δεν θα κάνει τίποτα στα Τζουμέρκα. 

Στο έχω πει εδώ και μέρες. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, bouasss είπε:

Και την επόμενη κακοκαιρια να την ονομάσουμε Lady Gaga μια και τα γυναικεία ονόματα μας πάνε πιο πολύ εμάς σε κακοκαιρίες στα κεντροβορεια. Βλέπε "Σοφία" και "Υπατία"😜😜😜

οκ εκλεισε!!!ΚΟGΚAS VS GKAGKA...χαχαχα...παντως σοβαρα τωρα ο παιος ασχετα τι θα βγαλει εκανε βηματαρα οχι τοσο στο δυτικα αλλα στο ριτζαρισμα στα βορεια που ειναι απολυτα απαραιτητο στις 168 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, billipiros12 είπε:

Δεν θα κάνει τίποτα στα Τζουμέρκα. 

Στο έχω πει εδώ και μέρες. 

Όντως ,το πρωί είχαμε θερμοκρασίες δν είχαμε υετό.Το απόγευμα η θερμοκρασία έπεφτε φουλ και τώρα κοντευουμε +5. Απορώ πως χιονιζοταν κάποτε πολύ η περιοχή.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δίνει και χαμηλά επίπεδα παγοποίησης, αλλά δεν υπάρχει περίπτωση να κάνει κάτι στην τελική. 

Screenshot_20220110-204234_Chrome.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αν το εχω καταλαβει καλα το ραν με αυτο το σωστο ριτζαρισμα που εκανε ο παιος στα βορεια μπορει να μην το κατεβασει οπως ολοι οι αλλοι πριν τις 200 αλλα θα δωσει χωρο για πολυ καλη αναδιπλωση και μαλλον οι 240 θα εχουν το ιδιο αποτελεσμα με τα αλλα μοντελα αλλα λιγο πιο μετα..για να δουμε θα πεσω μεσα?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Mercedakias είπε:

Όντως ,το πρωί είχαμε θερμοκρασίες δν είχαμε υετό.Το απόγευμα η θερμοκρασία έπεφτε φουλ και τώρα κοντευουμε +5. Απορώ πως χιονιζοταν κάποτε πολύ η περιοχή.

Η κλιματική αλλαγή έχει αλλάξει τα καιρικά συστήματα. 

Άρα τα συστήματα που ερχόντουσαν παλια δεν έρχονται τώρα.. 

Τώρα βρέχει μόνο όταν έχει 5-6 στα 850

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...