Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Α'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, xeneize είπε:

Πάνω το διάγραμμα 6ζ,κάτω το 12ζ

Δείτε διαφορά στον 500αρη

Έπος 

20220110_192643.jpg

Μια από αυτές τις δύο γραμμουλες θα βγούνε 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

παιδια οταν τρεχουν ραν λιγο χαλαρα με τις ασχετες εικονες.δεν λεω καλες ειναι για τα ενδιαμεσα αλλα μεχρι εκει παιδες.πλεον η κατασταση παει να σοβαρεψει οποτε οσο το δυνατον τα ασχετα να μετριαστουν.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

λοιπν τα βορεια τα κεντρικα  τα δυτικα αλλα και ισως και τα ανατολικα θελουμε κατι τετοιο ..τοσο δυτικα δηλαδη αν ειναι να σκασει ειτε ολοκληρος (πολυ δυσκολο εως αδυνατο) ειτε μεγαλο μερος του πολικου αυλωναρου. ισως λιγο εως ελαχιστα πιο ανατολικα απ αυτο gem-0-240.png?12

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

λοιπν τα βορεια τα κεντρικα  τα δυτικα αλλα και ισως και τα ανατολικα θελουμε κατι τετοιο ..τοσο δυτικα δηλαδη αν ειναι να σκασει ειτε ολοκληρος (πολυ δυσκολο εως αδυνατο) ειτε μεγαλο μερος του πολικου αυλωναρου. ισως λιγο εως ελαχιστα πιο ανατολικα απ αυτο gem-0-240.png?12

Βαγγέλη αν στις 16 του μήνα δείχνει πάνω κάτω αυτά θα ασχοληθούμε. Ειδικά από το πρώην μοντέλο. Αν ο παιος σε δυο τρεις μέρες αρχίσει αυτά τα σενάρια τοτε οκ. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

Βαγγέλη αν στις 16 του μήνα δείχνει πάνω κάτω αυτά θα ασχοληθούμε. Ειδικά από το πρώην μοντέλο. Αν ο παιος σε δυο τρεις μέρες αρχίσει αυτά τα σενάρια τοτε οκ. 

Αυτό ακριβώς...καμία ασχολία ποτε με τζιφο δεν αξίζει δεκάρα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Αυτό ακριβώς...καμία ασχολία ποτε με τζιφο δεν αξίζει δεκάρα 

Οτι θα βγει αντικυκλωνας πιο δυτικα το βγαζουν ολα τα μοντελα αλλωστε μην ξεχναμε οτι ειμαστε κατω απο τις 200 ωρες..τωρα ποσο δυτικα θα βγει και τι θα γινει θελει λιγες ωρες ακομα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Οτι θα βγει αντικυκλωνας πιο δυτικα το βγαζουν ολα τα μοντελα αλλωστε μην ξεχναμε οτι ειμαστε κατω απο τις 200 ωρες..τωρα ποσο δυτικα θα βγει και τι θα γινει θελει λιγες ωρες ακομα

Το ζήτημα είναι ότι πάλι έχει εμπόδια λίμνες μέσα χαμός δεν φαίνεται ενιαίος,..Στο ουκμο ας πούμε χάλια είναι 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Το ζήτημα είναι ότι πάλι έχει εμπόδια λίμνες μέσα χαμός δεν φαίνεται ενιαίος,..Στο ουκμο ας πούμε χάλια είναι 

Ε ναι εχει δρομο ακομα...φλωρινα ασπρισε...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ωραίο το τζεμ για τα μακρινά. Μόνο έτσι μπορούμε να δούμε σοβαρό χιόνι εδώ.

Για την λίμνη ο μόνος λόγος που υπήρχε η διχογνωμία ήταν η ύπαρξη του τζιφου. Αν δεν υπήρχε σαν μοντέλο θα ξέραμε ότι θα πάει Τουρκία. Τώρα αν αλλάξει αυτό τόσο πολύ τόσο απότομα δύσκολο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Ε ναι εχει δρομο ακομα...φλωρινα ασπρισε...

Το ειδα καιρος ηταν ναι και ριχνει καλα..εδω δυστυχως δε θα κανει κατι αλλα δε βαριεσαι σιγα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

58 λεπτά πριν, Παίονας είπε:

οταν λεω εγω οτι κατι συμβαινει απο πανω μας.............

και εγώ αυτό έλεγα...τα χα βαλει ..και με τα αεροπλάνα που ψεκάζουν για χαλάζι το καλοκαίρ!ι,από το 76 που  ζω σε αυτήν την πεδιάδα...μια ζωή σκ@@@τά ηταν στον υετό....μιλάμε τον γεναρη του 81 χιόνιζε σε ολόκληρη την Ελλάδα...και στην μεσηβρια που είμουν ...ειχε μυγάκια..με -5.αν δεν ειχαμε τις καταιγίδες του καλοκαιριού...θα ανταγωνιζόμασταν την Γαύδο(μπορεί να μας ξεπερνά κιόλας σε υετό),στην Αθήνα για να καταλάβεις όταν ξεκινουσε καιρός βορείου ρεύματος εριχνε...απίστευτες ποσότητες(Μηδεία)...εδώ πια δεν ξέρω με ποιον καιρό εχουμε τύχη.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εν τω μεταξύ, εγώ ακόμη πιστεύω ότι θα αρχίζει να χιονίζει Αττική από Πέμπτη προς Παρασκευή, από τα 200m και πάνω, και θα ψάχνουμε ακόμη τη λίμνη στα μοντέλα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 minutes ago, snow_attica said:

Εν τω μεταξύ, εγώ ακόμη πιστεύω ότι θα αρχίζει να χιονίζει Αττική από Πέμπτη προς Παρασκευή, από τα 200m και πάνω, και θα ψάχνουμε ακόμη τη λίμνη στα μοντέλα.

Πεμπτη προς Παρασκευη μονο αν ερχοταν η λίμνη θα ειχαμε χιονοπτωση μεχρι χαμηλα.Επειδη δεν θα ερθει ομως θα εχουμε ηλιο και ξαστεριά το βραδυ .Υετος απο Τεταρτη βραδυ στην αττικη τελος.

Επεξεργάστηκε από south coast
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolasxm είπε:

Αύξησε το χιόνι για Τετάρτη ξημερώματα ο παιος για Θεσσαλονικη. Ικανοποιητική πέτσα.....

εχει πρόβλεψη θερμοκρασίας?...και mm? νομίζω είναι δύσκολο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, nikolasxm είπε:

Αύξησε το χιόνι για Τετάρτη ξημερώματα ο παιος για Θεσσαλονικη. Ικανοποιητική πέτσα.....

 

1 λεπτό πριν, bardaris είπε:

εχει πρόβλεψη θερμοκρασίας?...και mm? νομίζω είναι δύσκολο...

Μάλλον δεν θα ρίξει ο Αρναούτογλου στο δελτίο είπε πάνω από τα 500 μέτρα δυστυχώς. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κατεβάζει ο παιος όπως και το ukmo  ένα -8 στις 72 ώρες αλλά φαντάζομαι θα είναι καταξερο λόγω κακής διάταξης και υποστήριξης 

Επεξεργάστηκε από stathis2b
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και τελικά καταλήξαμε να είναι "καλύτερος" ο παιος από το τζιφο στις 72....

Επεξεργάστηκε από Snow waves
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σελι που πήγα παιδιά έριχνε το πιο πυκνό χιόνι που έχω δει!! 1 χλμ πριν το χιονοδρομικό γύρισα επειδή δεν καθάριζαν τον δρόμο και φοβήθηκα ότι δεν θα κατέβαινα ούτε με τις αλυσίδες. Σε 10 λεπτά έβαλε 10 πόντους. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ρε παιδιά Πράμαντα  ο Τζιφος μου δίνει ένα τίποτα με μπόλικο καθόλου από απόψε ενώ ο παιος 60μμ, δηλαδή με την ένταση κιόλας + τη θέση κάτω από τη Στρογγουλα θα θαφτω. Τι γίνεται?η δορυφορική είναι καταδίκη ή θα στρώσει?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...