Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Α'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Snowstorm είπε:

Η όποια αισιοδοξία υπάρχει γιατί οι μέσοι όροι του ευρωπαϊκού είναι καλύτεροι από τα κύρια. Να δούμε τώρα και για το 12άρι.

Εγω σε αυτά δίνω σημασία προς το παρόν 

Και όχι τόσο στα κύρια 

Μιλάμε ακόμα για σχεδόν μια εβδομάδα μπροστά 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Snow sick είπε:

Σε νομίζω ότι έχει υπάρξει ποτε μαξιλαράκι ασφαλείας!

 

5 λεπτά πριν, Snowstorm είπε:

Καλά προφανώς, για τόσες ώρες μπροστά ποιος ζει ποιος πεθαίνει. Το σημαντικό είναι ότι φαίνεται να συμφωνούν στη κατάβαση αυλώνα εκεί που μέχρι χθες υπήρχε διχογνωμία. Ακόμα και τώρα που μας χιονίζει και ο Τζίφος και ο Ευρωπαίος το κάνουν με διαφορετικό σενάριο. Σε γενικές γραμμές ο Ευρωπαίος φαίνεται πιο ''σίγουρος'' στα τρεξίματα του αλλά έχουμε ακόμα πολύ δρόμο.

Αυτο λεω στο 1ο ποστ Ευγενιε, ( σωστα θυμαμαι; ) και Σωτο, στις 24 ωρες σε τετοιους χαρτες λεμε ευχαριστω, στις 168 τρεμει το φυλοκαρδι αλλα…. This is the way! Χαχαχα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Αν δεν υπαρχουν σεναρια στα ανσαμπλ τουλαχιστον ιταλιας τα κεντροβορεια δε βλέπουν τιποτα 

ερωτηση ειτε σε σενα ειτε σε οποιον βορειο η κεντροβορειο η οποιον αλλο θελει να απαντησει.πες μου εναν μονο εναν χιονια που φαινοταν οτι θα ειναι κεντροβορειος απο τις 144 και τις 168 ωρες.μονο εναν.εγω σε λεω οτι ολοι μα ολοι ηταν σε αυτες τις ωρες κατα μας και μοντελικα εδειχναν αυτα που φαινονται τωρα και χειροτερα.βασικα αυτα που φαινονται τωρα ειναι πταισμα.περιμενω μονο εναν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολλά σεναρια στο μεσο ορο αρκετα πιο δυτικα απο τον ευρωπαιο...Επίσης κάθε σεναριο εχει και αλλο αυλωνα σε σχήμα...Από χθες αρκετα έκαναν τον αυλωνα οριζόντιο....Στο διαγραμμα σπίτι να θα φανούν πιο καλα ανσαμπλ για κεντροβορεια ...Αλλά και για προσηνεμα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

ερωτηση ειτε σε σενα ειτε σε οποιον βορειο η κεντροβορειο η οποιον αλλο θελει να απαντησει.πες μου εναν μονο εναν χιονια που φαινοταν οτι θα ειναι κεντροβορειος απο τις 144 και τις 168 ωρες.μονο εναν.εγω σε λεω οτι ολοι μα ολοι ηταν σε αυτες τις ωρες κατα μας και μοντελικα εδειχναν αυτα που φαινονται τωρα και χειροτερα.βασικα αυτα που φαινονται τωρα ειναι πταισμα.περιμενω μονο εναν

Βαγγέλη δε λέω να είναι κεντροβορειος αλλα ενα σεναριο σε ένα κύριο βρε αδερφέ να βγαίνει λιγο δυτικα ,,..τα ανσαμπλ του παιου θα έχουν πιστευω 

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Πολλά σεναρια στο μεσο ορο αρκετα πιο δυτικα απο τον ευρωπαιο...Επίσης κάθε σεναριο εχει και αλλο αυλωνα σε σχήμα...Από χθες αρκετα έκαναν τον αυλωνα οριζόντιο....Στο διαγραμμα σπίτι να θα φανούν πιο καλα ανσαμπλ για κεντροβορεια ...Αλλά και για προσηνεμα 

Ευτυχώς. Για να μην φύγει ανατολικά Αντώνη 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλα παμε αδερφια...Ειναι κριμα να χαθει αυτη η ευκαιρια...Ενω μαλλον οπως διαμορφωνεται η κατασταση θα εχουμε κι αλλες σε περιπτωση που χαθει και αυτη...

Το γελιο ειναι οτι θυμιζουμε λιγο την ιστορια αυτου του τοπου...Ολοι ενωμενοι να διωξουμε τον εχθρο και μετα εμφυλιοι για το ποιος θα παρει τα ηνια...

Ετσι και εμεις ολοι ενωμενοι να φερουμε τον αυλωνα και μετα θα πλακωθουμε βορειοι και προσηνεμοι για το που θα κατσει...

Περα απο την πλακα ομως..Το κλιμα ειναι ενωτικο και ετσι πρεπει να παραμεινει...Καλη συνεχεια για την ωρα!!!

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα παιδιά!με ολο τον σεβασμό προς ολους.κανένας κεντροβορειος κ ειδικά βόρειος μεγας χιονιας δεν φαίνεται ουτε στις δύο προηγούμενες ημέρες.κανένας....κ όπως λέει κ ο Κώστας(brain)ο φίλος..7 ημέρες πρίν???προχώρα Βαγγέλη μου!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

μετα απο μικρο διαλειμμα...παλι εδω....δεν ξερω αν σχολιαστηκε αλλα αυτο που κανει παιος απ τις 120 στις 144 .....δεν εχει κανενα λογο να συμβει ή ακομη πιο απλα ...δεν γινεται !!!!!  καραακυρο για μενα απο κει και περα το τρεξιμο 😊

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ειναι πολυ νωρις ακομα!

αντε αν ειναι να πουμε κατι με σχετικη σιγουρια, οπως ειπε και ο Βαγγελης, ειναι η καθοδος αυλωνα καπου μεταξυ…Κροτωνα και Ικονιου!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, ICELARISSA said:

Βαγγελη τα σεναρια εχουν αρκετα δυτικο χαμηλο 

Του Ευρωπαίου; 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Βαγγελη τα σεναρια εχουν αρκετα δυτικο χαμηλο 

Όντως και μαλιστα τα καλυτερα προσηνεμα ειναι αυτα που χιονιζουν τα κεντροβορεια καλα ..για εδω ειναι πολυ καλυτερα απο το πρωι 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Βαγγέλη δε λέω να είναι κεντροβορειος αλλα ενα σεναριο σε ένα κύριο βρε αδερφέ να βγαίνει λιγο δυτικα ,,..τα ανσαμπλ του παιου θα έχουν πιστευω 

Αντώνη μου το 88 στην Θεσσαλονίκη η πρόβλεψη της προηγούμενης ημέρας ηταν βροχές απο την εμυ.κ έγινε εκεινο το ανεπανάληπτο!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Όντως και μαλιστα τα καλυτερα προσηνεμα ειναι αυτα που χιονιζουν τα κεντροβορεια καλα ..για εδω ειναι πολυ καλυτερα απο το πρωι 

Σουπερ νέα αυτα. Σούπερ. Προσηνεμα έχει καλά ή μόνο για κεντροβορεια;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Όντως και μαλιστα τα καλυτερα προσηνεμα ειναι αυτα που χιονιζουν τα κεντροβορεια καλα ..για εδω ειναι πολυ καλυτερα απο το πρωι 

Για εδω να δεις χαχχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

Σουπερ νέα αυτα. Σούπερ. Προσηνεμα έχει καλά ή μόνο για κεντροβορεια;

Ερε τι ρωτας ολα προσηνεμα καταληγουν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, ICELARISSA said:

Ναι απλα εχει αρκετα με τιποτα σε κανεναν

Σε ποιο λινκ; Γιατί στο meteologix δεν έχει ανανεώσει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...