Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Α'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, Snowstorm είπε:

Συμπολίτη εκ των πραγμάτων κάποιος θα κοιτάει τα άστρα. Με βάση τα ensembles φαίνεται πως στα περισσότερα σενάρια ευνοούνται κυρίως κεντρική και νότια Ελλάδα με ένα πέρασμα εξπρές και στα βόρεια κυρίως σε δυτική Μακεδονία. 

οταν λες εξπρες ποσες ωρες χιονοπτωση θα εχω?

Επεξεργάστηκε από Gary
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν βλέπω κανένα αρνητικό τρέξιμο στα 12 άρια,ακόμη και το φειδωλο ουκμο τουμπαρε,πάμε πολύ καλά,μακάρι ο πάιος να κρατήσει την τάση όπως και στα αυριανα ουτοσωστε από Δευτέρα να αρχίσουμε αισίως του τσακωμούς μεταξύ κεντροβορειων και προσηνεμων

Επεξεργάστηκε από dimitris27
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, Gary said:

οταν λες εξπρες ποσες ωρες χιονοπτωση θα εχω?

Εσύ εκεί αν δεν κοιτάς τα άστρα μπορείς να ελπίζεις σε νιφαδόπτωση μέχρι να ξαστερώσει. Αυτά όμως αλλάζουν, είναι πολύ νωρίς. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ετοιμάζει τον Γκάγκα ο παραπάιος .... θα ήθελα τον Βασιλιά να τον δείξει ...αλλα μου κάνει

Επεξεργάστηκε από freeze
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

28 λεπτά πριν, BrainA είπε:

QUIZ: ΔΩΣΤΕ 3 ΟΝΟΜΑΤΑ ΥΠΟΠΤΩΝ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ😂

 

3.png

 

27 λεπτά πριν, geod είπε:

Μέχρι και ο τρόπος σύνταξης καρμπον...

Ονόματα δε λέμε...

ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΕΕΕΕ....  

 

24 λεπτά πριν, kostasmarousi13 είπε:

Μισέλ,παπλαμούδας,θεσπρωτός


Κωστακη Brain κανε οκοκληρωμενη ερευνα, κοιταξε πιο πανω να δεις, αφου υπογραφω και ως Παπλα γιατι ετσι με ξερει κι ο ιδιος! Χαχαχα

αλλωστε το επομενο ΣΚ γραφει Ελευσινα το μενου!😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν είχα δει τίποτα από το πρωί . Εντάξει, καλά είναι . 6 ημέρες να μείνουν σταθερά τα τρεξίματα, δεν ζητάμε και τίποτα. Άντε, να βελτιωθούν και λίγο ...

SmartSelect_20220115-201011_Samsung Internet.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

πλεον σιγα σιγα αρχιζουμε να κρυφοκοιταμε και κλιση αυλωνα...και στις 120 μαλλον παει να παρει καλυτερη κλιση απο τον τζιφο.αρκετα νωρις γι αυτα αλλα απο αυριο μεθαυριο αυτο θα ειναι το θεμα..επισης ο αζορ δειχνει να στηνεται ορθιος και οχι φουσκα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και εγώ πιο ανατολικά το βλέπω αλλά έχει σημασία το πώς θα πέσει ο Αυλώνας..μπορεί μία διαταραχή στην "πλάτη" του να φέρει πιο δυτικό αποτέλεσμα

Επεξεργάστηκε από isnow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εντάξει μια χαρά στις 120 ,είναι εξαιρετικός ο παιος σε αυτές τις ώρες.Δυσκολα θα χαλάσει σημαντικα κατά τη γνώμη μου

Επεξεργάστηκε από dimitris27
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

πλεον σιγα σιγα αρχιζουμε να κρυφοκοιταμε και κλιση αυλωνα...και στις 120 μαλλον παει να παρει καλυτερη κλιση απο τον τζιφο.αρκετα νωρις γι αυτα αλλα απο αυριο μεθαυριο αυτο θα ειναι το θεμα..επισης ο αζορ δειχνει να στηνεται ορθιος και οχι φουσκα

σωστά και μάλλον από αυριο μεχρι δεν ξέρω εγώ ποτε οι πρωταγωνιστές(μοντελικα) θα είναι τα ΚΒ.....μεχρι τοτε ζητουμενο ειναι ο Αυλωνας να μπαινει βαλκάνια..-Ιονιο με διαταξη από ΒΑ-ΝΔ ,αν δεν περάσει εντωμεταξυ το πρωτο μετωπο της 19 κανεις δεν θα ξερει ποιος θα ειναι ο πρωταγωνιστής ακομα και αν θα ειναι η Ελλάδα.....μην βιάζεστε....https://www.netweather.tv/charts-and-data/jetstream?fbclid=IwAR19RC3Qo5XCbXJKGqMG3UkFcKFYMEfqPzxCuHPS1s-xmEmTfFtDjff0I0c

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...