Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Α'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Theomanio είπε:

Είμαι ευχαριστημένος από τη σημερινή μοντελικα μέρα

Στο 18αρι οι βόρειοι είμαστε έτοιμοι για αντεπίθεση.

Παλικάρια, έτοιμοι στην Αλσατία.???🔥

ολα ετοιμα   ΤΙΚ ΤΟΚ ΤΙΚ ΤΟΚ ΤΙΚ ΤΟΚ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

δεν μπορειτε να φανταστειτε ποσο δυσκολο ειναι να διαβαζεις για εξαταστικη και ταυτοχρονα να υπαρχει τοσο εντονο καιρικο ενδιαφερον 🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Παίονας είπε:

ολα ετοιμα   ΤΙΚ ΤΟΚ ΤΙΚ ΤΟΚ ΤΙΚ ΤΟΚ 

Παλικάρια μου.

Δεν υποχωρουμε,μην και σας δω πάλι στον Ρήνο.

Η ταν ή επί τας Αζορα!!!🔥🔥

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Spartan είπε:

Ναι, σου φάνηκε αστεία η απάντηση μου? 

Διότι νομίζω έχω το κάθε δικαίωμα να πω την άποψή μου σε κάτι που με πείραξε. 

για αποφυγη παρεξηγησεων προφανως απαγορευονται τα πολιτικα σχολια. για τον ερντογαν ειναι καθαρα χιουμοριστικο κ δεν νομιζω να ενοχλει καποιον. οπως κ με τις ομαδες αποφευγουμε να μιλησουμε.αλλο να λες για μια ελληνικη κ αλλο για την γαλατα σαραι π.χ.

συγνωμη για το οφ τοπικ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, γιωργος τ said:

δεν μπορειτε να φανταστειτε ποσο δυσκολο ειναι να διαβαζεις για εξαταστικη και ταυτοχρονα να υπαρχει τοσο εντονο καιρικο ενδιαφερον 🤣

Το 2004 μου θύμησες...σε νιώθω φιλαράκι 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για Νίκαια ίσως και η πρώτη φορά που το βλέπω... Απίστευτο θαψιμο για εδώ... Screenshot και συνεχίζουμε... Πιστεύω πως δεν χάνεται αυτή η ευκαιρία... Μπορεί να μην γραφτεί ιστορία όμως ότι πάρω ευπρόσδεκτο! ( Χιονίζει από Σάββατο βράδυ μέχρι Δευτέρα Πρωί...) 

Screenshot_2022-01-15-23-09-50-794_com.windyty.android.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

νομιζω το αικον θα πηγαινε σφαιρα ανατολικα. δεν κανει αποκοπη στην βαση του αυλωνα κ ο αζορικος εχει χαλια κλιση. χειροτερο θα εβγαινε πιστευω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

29 λεπτά πριν, freeze είπε:

ενα σαν το σενάριο 20 του gem .... να φάμε όλοι να ξεχαρμανιάσουμε ... θα βάλω πλατανόφυλλο αβαταρ ...

συμβολική η αλλαγή αβαταρ ... για υποστύριξη Gem και να βγεί δυτικά

να με συγχωρέσει ο @thesprotos ο οριτζιναλ ..😁

Καλά ρε μουρλε... Τι πηγές και εκανες🤣στηρίζουμε όλοι Ιόνιο και θεσπρωταρα για να φάμε όλοι καλα😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

χαλαρώστε παιδιά...έρχεται τζίφος...εδώ ένα πορτραίτο του επικεφαλής της βαρδιας του 18ζ μετά την καταμέτρηση των σημαδούρων στον Αντλαντικό..και την συλλογή στοιχείων από συνεργάτες ανεμοτρατάρηδες.....

E2f6u4xVkAgAkev.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, bardaris είπε:

χαλαρώστε παιδιά...έρχεται τζίφος...εδώ ένα πορτραίτο του επικεφαλής της βαρδιας του 18ζ μετά την καταμέτρηση των σημαδούρων στον Αντλαντικό..και την συλλογή στοιχείων από συνεργάτες ανεμοτρατάρηδες.....

E2f6u4xVkAgAkev.jpg

Οι αεροχειμαροι τι λενε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, tzelilis είπε:

για αποφυγη παρεξηγησεων προφανως απαγορευονται τα πολιτικα σχολια. για τον ερντογαν ειναι καθαρα χιουμοριστικο κ δεν νομιζω να ενοχλει καποιον. οπως κ με τις ομαδες αποφευγουμε να μιλησουμε.αλλο να λες για μια ελληνικη κ αλλο για την γαλατα σαραι π.χ.

συγνωμη για το οφ τοπικ.

Μάλιστα, και από έμενα  με χιούμοριστικο ύφος ήταν

Τελος το οφ τοπικ και από εμένα 

Συνεχίζουμε στα των μονδελων της κακιάς ώρας 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, tzelilis είπε:

νομιζω οτι ο τζιφος καθυστερει καπως τον αυλωνα κ ισως για αυτο φαινεται ανατολικα. αλλα τελος παντων μ.ο. ειναι.... ειδα του ευρωπαιλου τα ανσαμπλ εχει απο λιβυη μεχρι τουρκια κ τπτ. 

Είναι διαφορετικό και το ριτζαρισμα του αζορικου, αν παρατηρήσεις 

Εκεί πιστεύω κολαει και αυτό που λες 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, bardaris είπε:

χαλαρώστε παιδιά...έρχεται τζίφος...εδώ ένα πορτραίτο του επικεφαλής της βαρδιας του 18ζ μετά την καταμέτρηση των σημαδούρων στον Αντλαντικό..και την συλλογή στοιχείων από συνεργάτες ανεμοτρατάρηδες.....

E2f6u4xVkAgAkev.jpg

..... οι μανάδες να μαζέψουν τα παιδιά γρήγορα ....!!!!!...... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Seventower είπε:

Παρών και γω στον αγώνα πάμε να πάρουμε την Ρώμη 😁😁😁

Εσείς φεύγεις Τορίνο να σπρώξεις στη κοιλίτσα του Αζορα να πάει λίγο πιο βόρεια 😅💪

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

@bardaris αυτο το ανεμοτρατάρηδες με σκοτωσε ...αχαχαχαχαχαχαχαχα.... κλαιω ....

σαν τα πυρότουβλα της Τσιμισκή ... έγραψες .... 🤣🤣

@thesprotos αν βγεί κατι καλό θα το κρατήσω για γούρι ... μέχρι την Ανοιξη ... μετά μπορεί να βάλω τον επικεφαλή της βάρδιας του 18ζ

Επεξεργάστηκε από freeze
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Παίονας είπε:

Οι αεροχειμαροι τι λενε

Οι αεροχείμαροι από το μεσημέρι επιμένουν σε μια πιο δυτική ανάπτυξη....και το χαμηλό να αναπτύσεται στην Αδριατική Ιόνιο...και σταδιακά το Σάββατο να περνάει στην βορεια Ελλάδα καμμια σχέση δλδ με τα μοντέλα...κοιτα και εσύhttps://www.netweather.tv/charts-and-data/jetstream?fbclid=IwAR1AEi4wuYUL_tibtRPHj6gw1XcW65v1IfDQMHjGVwiL2eamjbxxTcegCfg    αλλά δεν το λεω μην φανω τρελλός και ειναι ακόμη νωρίς ετσι και αλλιώς

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δηλωνω κ γω παρων! Εμεις βορειοτερα της Σαλονικας θα πρεπει να καταβαλουμε υπερπροσπαθεια γιατι εχουμε φαει γκολ απ τα αποδυτηρια!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 minutes ago, tzelilis said:

νομιζω το αικον θα πηγαινε σφαιρα ανατολικα. δεν κανει αποκοπη στην βαση του αυλωνα κ ο αζορικος εχει χαλια κλιση. χειροτερο θα εβγαινε πιστευω

To Αϊκον μίλησε

Okay Tamam GIF - Okay Tamam Ok GIFs

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θετικά:

- σε προσωπικό επίπεδο ωρίμανση τα τελευταία χρόνια, αφού έγινε το σπάσιμο της κατάρας, κ σχεδόν αδιαφορία για χάρτες 5-6-7 ημερών μπροστά, μιλώντας για κάτι που φαίνεται να έρχεται. Απλά θέλει υπομονή κ αυτοσυγκράτηση. Όσο μεγαλώνεις μαθαίνεις. Συνήθως.

- ελπίδες για πέρασμα που μπορεί να βγαλει κ κάτι αξιοπρεπες μετά από βελτιώσεις στα ραν επόμενων ημερών, μιλώντας για αδυνάτισμα κ κλίση αυλώνα.

- ο βασιλιάς παιος, βασιλιάς είναι φέτος, αλλά αυτά που θέλει η ερμη Κ.Μακεδονια δεν είναι κ τέρατα θεωρώ κ αν είναι να βγουν, καθαρά εμπειρικά κ μόνο, έτσι βγαίνουν. Δηλαδή σε ώρες χαμηλότερες από αυτές που βλέπουμε τώρα. Τώρα το αν τα καταφέρουμε είναι άλλο ζήτημα. Άλλωστε όλα θέμα τύχης είναι σχεδόν πάντα 

Αρνητικά:

- Κουραστικός ο φετινός μοντελικος χειμώνας. Παρόλη την ωρίμανση χαχα κουράζει να βλέπεις αζορικο καλό, κ μέρες κ αυλωνες να περνούν έτσι για την πλάκα.

- Υπερβολική κούραση με την σχεδόν μόνιμη ανατολικιση των συστημάτων. Οκ όλα ανατολικά θα καταλήξουν αλλά η αφετηρία ας αλλάξει λίγο. Δεν είναι σε κανενός το χέρι όμως οπότε...

- Παρόλο που η παρατήρηση χαρτών μέσα στο χειμώνα, πόσο μάλλον με ευκαιρίες δεξιά κ αριστερα, είναι κάτι που αγαπώ κ λογικά θα αγαπώ για παντα, θα ευχομουν να δω χάρτες ξανά σε κάνα 2-3 μέρες να τελειώνω.

Σαν συμπέρασμα για την πόλη μου θα έλεγα ότι κλασικά κ πάλι είμαστε αουτσάιντερ, έχοντας δεδομένο μόνο το κρύο, κ ότι θέλουμε μοντελικες βελτιώσεις στη συνέχεια  οι οποίες γίνονται θεωρώ κ είναι καλό κ αποδεκτό να γίνονται στις 3-4 μέρες πριν την διαταραχή. Το αν θα τα καταφέρουμε ξαναλέω είναι άλλο ζήτημα κ όχι εύκολο κ στην προκειμένη κ γενικά. Καλή τύχη σε όλους μας!

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, bardaris είπε:

Οι αεροχείμαροι από το μεσημέρι επιμένουν σε μια πιο δυτική ανάπτυξη....και το χαμηλό να αναπτύσεται στην Αδριατική Ιόνιο...και σταδιακά το Σάββατο να περνάει στην βορεια Ελλάδα καμμια σχέση δλδ με τα μοντέλα...κοιτα και εσύhttps://www.netweather.tv/charts-and-data/jetstream?fbclid=IwAR1AEi4wuYUL_tibtRPHj6gw1XcW65v1IfDQMHjGVwiL2eamjbxxTcegCfg    αλλά δεν το λεω μην φανω τρελλός και ειναι ακόμη νωρίς ετσι και αλλιώς

το ειδα  αν το καταλαβαινω καλα ειναι ετσι οπωςτα λες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

23 λεπτά πριν, Spartan είπε:

Ναι, σου φάνηκε αστεία η απάντηση μου? 

Διότι νομίζω έχω το κάθε δικαίωμα να πω την άποψή μου σε κάτι που με πείραξε και μου φάνηκε άδικο 

Κανε ενα φρεσκαρισμα στους κανονες και οτι αλλο θες ΜΟΝΟ σε π.μ. Σπυρο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...