Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Α'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

26 λεπτά πριν, ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΣ είπε:

Εγω λεω πάντα αυτό που αισθάνομαι και αυτό που βλέπω , αδιαφορώντας για το τι θα πουν οι άλλοι.. Εσυ να μάθεις σιγα -σιγά,  να καταλαβαίνεις τι σου γράφουν ;;; χαχαχα

και καλα κανεις δεν πιστευω να σε πειραξε αυτο που ειπα χαβαλε κανουμε ετσι;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, BrainA είπε:

οχι εγώ συντροφε. Κάποιος κάπου  στην Ελλάδα όμως, ναι. Μιλάμε για εμποδισμό τέρας όπως διαφαίνεται. Τα τρίκαλα, η καρδίτσα, η λαμία, τα Γρεβενά κοκ δεν θέλουν -10/850 για να θαφτούν πχ. Για να μη μιλήσω για ορεινές πόλεις.

Με αζορικο κόκκινο μέχρι την Αυστρία και την Ιταλία λίγο δύσκολο και η Καρδίτσα και τα Γρεβενά και τα Τρίκαλα ακόμη και η Λαμία...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, notios_polos said:

Με αζορικο κόκκινο μέχρι την Αυστρία και την Ιταλία λίγο δύσκολο και η Καρδίτσα και τα Γρεβενά και τα Τρίκαλα ακόμη και η Λαμία...

Μηδενα προ του τέλους μακάριζε. Κάτι ξέρανε και το λέγανε οι αρχαίοι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, BrainA είπε:

οχι εγώ συντροφε. Κάποιος κάπου  στην Ελλάδα όμως, ναι. Μιλάμε για εμποδισμό τέρας όπως διαφαίνεται. Τα τρίκαλα, η καρδίτσα, η λαμία, τα Γρεβενά κοκ δεν θέλουν -10/850 για να θαφτούν πχ. Για να μη μιλήσω για ορεινές πόλεις. Τι να τα κάνω να κοιτάω τα Θερμοκρασιακά ενσαμπλς και τον υετό 14 μέρες πριν? ΕΜΠΟΔΙΣΜΟ ΚΟΙΤΑΩ ΤΩΡΑ. ΜΟΝΟΝ

Ξάδερφε κ πολύ καλά κάνεις.. εμποδισμος λογικά θα υπάρχει...μόνο μη μας πλακώσει στο τέλος...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάμε γεραααααα......

χθες κλαιγαμε τον μακαρίτη σήμερα κάπως  ανασταίνεται.....

J24_21wkj4.GIF

J114-21(2).GIF

J216-21(2).GIF

J168-21(1).GIF

J204-21.GIF

J240-21(1).GIF

Επεξεργάστηκε από Severe_Lover
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

Τσεκ και ο παιος...εντάξει Μιχαήλ με το χαμηλό?και στήνει ωραία και τους εμποδισμος για μετά.

χάλια το χαμηλό, δεν δίνει τίποτα αυτό Για Ήπειρο, τώρα για Θεσσαλία λογικά θα δίνει κυρίως στην νότια, δεν έμεινα ευχαριστημένος.. Τέλος πάντων έχουμε ακόμα 80 ώρες για ν κλείσουν οι μεταβλητές οπότε ακόμα μπορούν να βελτιωθούν τα πράγματα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, North _ Walker said:

Ξάδερφε κ πολύ καλά κάνεις.. εμποδισμος λογικά θα υπάρχει...μόνο μη μας πλακώσει στο τέλος...

Αυτό ξάδερφε είναι πάντα ένας κίνδυνος, ΑΛΛΑ, επίτρεψέ μου αυτή τη φορά, με τέτοια δυναμική που διαφαίνεται, να έχω άλλη εκτίμηση

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μετατόπισε και ψύχος πάνω από Σκανδιναβία ανατολικότερα στα 2 τελευταία καρέ ο παιος. Θα έβγαινε καλός πιο μετά

Επεξεργάστηκε από Snowaddict
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

Αυτό το λες και καλό εμποδισμο που βγάζει ο παιος και καμιά σχέση με τζιφο 

Αυτό Βαγγέλη είναι....... Γκιουζελλλλλλ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, notios_polos said:

Αυτό το λες και καλό εμποδισμο που βγάζει ο παιος και καμιά σχέση με τζιφο 

τώρα παίζει η Θεσσαλία? 😂😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, notios_polos said:

Μ αυτό ναι παίζει πολύς κοσμακης...😋

Γι αυτό λεω ΚΟΙΤΑΜΕ ΜΟΝΟΝ ΤΟΝ ΕΜΠΟΔΙΣΜΟ! ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΙΣΧΥΡΟΣ. το που θα κάτσει ακριβώς, είναι η Β' Φάση. Κατ΄εμέ θα υπάρξουν περισσότερες από 1 ευκαιρίες με τέτοιο μπλοκ. Για πολλές περιοχές της Ελλάδας.

Επεξεργάστηκε από BrainA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, BrainA είπε:

Χωρίς να θέλω να γίνω...ιερόσυλος, θυμίζει αρχές του περασμένου αιώνα αυτό το ΜΠΛΟΚ.

Χωρίς να το θέλεις έγινες 😆

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λοιπον...Τα 12αρια ειναι προς τη σωστη κατευθυνση...Εχουμε πολυ δρομο..Απο τοσο νωρις δεν θα μπω σε αναλυσεις..Τον αχαρο αυτον ρολο τον εχουν αναλαβει αλλοι φιλοι και τον κανουν και σωστα..

Ο καιρος απο τα Φωτα και μετα θ αλλαξει...Αρχικα με βροχες...Και τα χιονια πολυ πιθανο να ακολουθησουν..Με τη βοηθεια καποιων συγκυριων μπουρουμε να δουμε μια τελειως διαφορετικη εξελιξη απο τις 10/01 και μετα...Παραμενω αρκετα αισιοδοξος...Παντα μα παντα τετοιες σιχαμενες ζεστες μερες ηταν καμπανακι για το τι ακολουθει...Οποιος καταλαβε καταλαβε..

Η κλιματικη αλλαγη δηλωνει παρουσα ακομα και στην μικρη Ελλαδιτσα αλλα ο καιρος βρισκει τον τροπο να κρατα το fair play...😜

Αντε τετοιες εικονες παντου μεσα στον μηνα..Καλο βραδυ αγορινες μου..Και καλη εβδομαδα..

αρχείο λήψης.jpeg

xionismeni-thessaloniki-10.jpg

xionia6.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, BrainA είπε:

δεν τα λες κι άσχημα

Diagramme GEFS

Βήμα βήμα. Όταν εσύ και ο Ηγέτης λέτε για μπλοκ περασμένων μεγαλείων, τότε έρχεται ιστορικός χιονιάς

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Λοιπον...Τα 12αρια ειναι προς τη σωστη κατευθυνση...Εχουμε πολυ δρομο..Απο τοσο νωρις δεν θα μπω σε αναλυσεις..Τον αχαρο αυτον ρολο τον εχουν αναλαβει αλλοι φιλοι και τον κανουν και σωστα..

Ο καιρος απο τα Φωτα και μετα θ αλλαξει...Αρχικα με βροχες...Και τα χιονια πολυ πιθανο να ακολουθησουν..Με τη βοηθεια καποιων συγκυριων μπουρουμε να δουμε μια τελειως διαφορετικη εξελιξη απο τις 10/01 και μετα...Παραμενω αρκετα αισιοδοξος...Παντα μα παντα τετοιες σιχαμενες ζεστες μερες ηταν καμπανακι για το τι ακολουθει...Οποιος καταλαβε καταλαβε..

Η κλιματικη αλλαγη δηλωνει παρουσα ακομα και στην μικρη Ελλαδιτσα αλλα ο καιρος βρισκει τον τροπο να κρατα το fair play...😜

Αντε τετοιες εικονες παντου μεσα στον μηνα..Καλο βραδυ αγορινες μου..Και καλη εβδομαδα..

αρχείο λήψης.jpeg

xionismeni-thessaloniki-10.jpg

xionia6.jpg

Δηλαδη με λιγα λογια δεν μυριζει φολα????καλο βραδυ και σε σενα...και καλη χρονια..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...