Jump to content
teo_73

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Β'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, ICELARISSA είπε:

Ηρθε πιο δυτικα λιγο .....

Αυτό το λίγο να γίνει και στο nowcast. Αύριο κλείνω μοντέλα και απλά θα κοιτάω ουρανό από Σάββατο απόγευμα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, sakis13 είπε:

Βγάλε live στο 12αρι !!!!

*Να ακούνε ιδέες οι υπεύθυνοι του Forum!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ένα πλεονέκτημα είχανε οι βόρειοι πάντοτε σε σχέση με την Αθήνα. Ότι είχε πιο βαρείς χειμώνες. Διότι τα περισσότερα λεφτά ήταν στην Αθήνα, η εξουσία στην Αθήνα, οι ομάδες του ποκ "έσφαζαν" τις ομάδες του βορρά κτλ. Τώρα πάει και αυτό το κάστρο. Έπεσε!!!!

Πλάκα κάνω έτσι....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 minutes ago, nikolas 2365 said:

Μήπως βιαζόμαστε να ξεγραψουμε το Σάββατο βράδυ και Κυριακή; Πόσες φορές στο nowcast οι συγκλισεις βγήκαν αλλού από εκεί που φαινόντουσαν. 

Σε αυτή τη περίπτωση θα κοιτάξουμε μόνο Ποσειδώνα και Σκίρωνα. Έπιασαν την Μήδεια σχεδόν στο απόλυτο. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Αυτό το λίγο να γίνει και στο nowcast. Αύριο κλείνω μοντέλα και απλά θα κοιτάω ουρανό από Σάββατο απόγευμα. 

Θα δίνω και εγώ αναφορές από στενή πατριώτη!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

54 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Ο χειμωνας ειναι κρυο και χιονια στα βουνα και αυτο εχουμε φετος...το πεδινο χιονι ειναι δυσκολο για αυτο και αλλωστε αν ζητησω να μου γραψετε χιονια ανω των 10 εκατοστων στα τελευταια 20 χρονια σε απολυτα πεδινα λιγες περιοχες θα εχουν πανω απο 6-7 ακομα και στα βορεια ...απο εκει και περα κανενας δεν υπογραφει συμβολαιο οτι χιονια πεφτουν μονο στα κ.β η τα ανατολικα ηπειρωτικα υπαρχουν και περιοχες που χιονιζει πιο σπανια μεν αλλα με καταλληλες διαταξεις βλεπουν καλο χιονι και αυτο θα συμβει και τωρα...οποτε καλα χιονια στα νησια πρωτον καλα χιονια σε αυτους που τα βλεπουν πιο συχνα..και καλα χιονια σε αυτους που θα τα δουν σε δευτερο και τριτο χρονο ....

δε ξερω τι λες για πεδινα, κλπ, αυτο που ξερω ειναι οτι για εδω πχ ο χειμωνας εχει ΜΟ 12 μερες χιονοπτωσης, για την Κοζανη 17 και για τη Θεσσαλονικη 7. Για αλλη μια χρονια θα ειμαστε ολοι κατω απο 5 (και αισιοδοξος ειμαι). Απλη, "κρυα" στατιστικη. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, vasilis-evia said:

Θα δίνω και εγώ αναφορές από στενή πατριώτη!

ετρεξα το Διρφυς Trail 15K πριν κανα 2μηνο!!! ΑΠΟΛΑΥΣΗ τα μερη σας φιλε, ειστε πολυ τυχεροι, να τα φυλατε σα τα ματια σας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, kilkis1989 είπε:

Άσχετο αλλά βάλτε Ρίζεσπορ-Αντάλιασπορ να δείτε ΘΑΨΑΡ 

Πωπωπωπω.....διεκόπη το ματς......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, geopithis είπε:

 αλλά τι να λέμε εδώ έχουμε ενεργούς αν δε κάνω λάθος 1 παιδί από φίλυρο, 1 Ωραιόκαστρο, κανέναν Πανόραμα, το Επταπύργιο δε ξέρω γιατί έχει 3-4 χαχα,

Και αυτός ο ένας από Φίλυρο,(εγώ) Μενω επταπύργιο. χαχαχα.Καλά χιόνια σ όποιους το δούνε, Εγώ θα ασχοληθώ με τις θερμοκρασίες αυτές τις μέρες μιας και δεν έχουμε τίποτα στον ορίζοντα. Πολλά μείον παγωμένες λίμνες κτλ. Μ αρέσει και το κρύο κι ας κλαίει το πορτοφόλι....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

36 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Υετικος χαρης ως κυριακη ξημερωμα απο 6αρι ευρωπαικου

IMG_20220119_160255.jpg

Μας ανύψωσες το ηθικό ! Το χρειαζόμαστε βλέπω σήμερα. Μακάρι να ακολουθήσουν αυτό τον δρόμο και όλα τα υπόλοιπα τρεξίματα,

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το icon διαγραφει τα παντα ετσι απλα. Το πηγε κιαλο ανατολικα στο τελος θα φτασει Τουρκισταν

Επεξεργάστηκε από Dusterakos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...