Jump to content
teo_73

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Β'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δηλαδή Εγώ πάνω στα 2 μέτρα χιόνι που θα έχω την τριτη θα πάρω στις 31 Γενάρη  αλλά 2 μέτρα να τα κάνω 4. 

Να τα χαίρομαι 🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

παιδια καπου τεθηκε για χειροτερο γφς 12Ζ σε σχεση με το 6Ζ για την πρωτη φαση. ειναι σαφως καλυτερο πχ Σαββατο νυχτα και ακομα καλυτερο απο το 12Ζ ειναι το 12 του ukmo!!!

ψαρωτικα τα βαθυ μπλε αλλα κοιτατε κλισεις ισοβαρων και πιεσεις.

 

και στα ματια μου τουλαχιστον, το ukmo ειναι ακομα καλυτερο απο τζιφο και για Δευτερα μεσημερι-απογευμα!

 

αυτα και το βουλωνω γιατι δεν αντεχω αλλο πισογυρισμα. Καναδος τωρα, Ευρωπαιος μετα και σουμα.

 

ΥΓ. το ukmo φτιαχνει επικινδυνα για την 1η φαση. ξαναδειτε διαφορες και βαλτε activer live compare

ιδιο σχεδον gem για Σαββατο νυχτα με ukmo

Επεξεργάστηκε από Παπλαμουδας
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, sakis13 είπε:

Επίσης Σακη, αυριο να πεις στο αφεντικό σου να μην σε ενοχλήσει στα τρεξίματα. Ε, έχουμε και δουλειές 😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Παπλαμουδας είπε:

παιδια καπου τεθηκε για χειροτερο γφς 12Ζ σε σχεση με το 6Ζ για την πρωτη φαση. ειναι σαφως καλυτερο πχ Σαββατο νυχτα και ακομα καλυτερο απο το 12Ζ ειναι το 12 του ukmo!!!

ψαρωτικα τα βαθυ μπλε αλλα κοιτατε κλισεις ισοβαρων και πιεσεις.

 

και στα ματια μου τουλαχιστον, το ukmo ειναι ακομα καλυτερο απο τζιφο και για Δευτερα μεσημερι-απογευμα!

 

αυτα και το βουλωνω γιατι δεν αντεχω αλλο πισογυρισμα. Καναδος τωρα, Ευρωπαιος μετα και σουμα.

 

ΥΓ. το ukmo φτιαχνει επικινδυνα για την 1η φαση. ξαναδειτε διαφορες και βαλτε activer live compare

Να ετοιμαζόμαστε για το τραπεζάκι ετσι?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Michael είπε:

Αυτό που βλέπουμε είναι η εξισορρόπηση του καλοκαιρινού πολυήμερου καύσωνα

Δεν το νομιζω φιλε μου...η περιοχη μου ειχε δυο η τρεις φορες την μεγαλυτερη θερμοκρασια στην ελλαδα..και μαλλον δεν θα δω καθολου χιονι....αρα για μενα δεν ισχυει αυτο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Μετα απο σοβαρη προσηνεμη εισβολη συνηθως παντα ερχεται νοτιαδοχιονο τωρα θα δουμε απο κυριακη αν εχουμε σοβαρες πιθανοτητες η οχι σαν σεναριο υπαρχει

Κώστα προτιμώ ουκμο παρα τζιφο για μετα ...το ουκ ο ηα το έφερνε μαλλον δυτικα μας ...Αλλά το κυριότερο που ποντάρω ειναι το προυπαρχων κρυο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πλέον τόσο κοντά δεν μπορεί ένα μοντέλο να τραβήξει όλα τα άλλα, στη χειρότερη θα τα βρουν στη μέση. Δηλαδή αν το κακό άκρο είναι το GEM, που και αυτούσιο θα έδινε ένα πολύ καλό 6ωρο+ στο Λεκανοπέδιο, ε τότε ας είναι. Άλλωστε το GEM έχει καλύτερα ποιοτικά χαρακτηριστικά αυλώνα σε σχέση με UKMO και Τζίφο, οπότε δεν είναι συνολικά κακό. Φτου φτου, χαμηλά τη μπάλα γιατί φέτος οι φόλες είναι παροιμιώδεις

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

43 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Έχετε διανοηθεί τι τρέξιμο βγήκε από τζίφο; Ακόμα και από ουκμο. Ποιος Τηλέμαχος παιδιά. 

.... ΑΝ ΒΓΕΙ θα είναι κάτι ανάμεσα σε 2004 - 2002 ..... !!!!!!.......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, weatherforattica είπε:

Λουκουμακι και το Τζεμ... Λιιιιγο πιο δυτικά και γίναμε...

Πόσο παραπάνω γείτονα😅😅

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Κώστα προτιμώ ουκμο παρα τζιφο για μετα ...το ουκ ο ηα το έφερνε μαλλον δυτικα μας ...Αλλά το κυριότερο που ποντάρω ειναι το προυπαρχων κρυο 

Δες τζεμ ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Ελπιζω οσο θα θαβονται τα προσηνεμα δευτερα τριτη εμεις να κοιταμε που θα κατσει χαμηλο για πεμπτη παρασκευη

Σε έχω για ρεαλιστή και ορθολογιστη... Πιστεύεις ακόμα, σε χιόνια στα ΔΚΒ... Μετά το τρέχον φιάσκο που θα ζήσουν οι περιοχές μας? 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

35 λεπτά πριν, menidi είπε:

Ποιος ανταλασσει 150χλμ δυτικιση για ΣΚ, με αυτό το ραν για Δευτέρα Τρίτη; Βασικά να σου πουν "σου δίνω 150 ΝΔ το 1ο πέρασμα αλλά χάνεις την πιθανότητα να διεκδικήσεις τη 2η φάση"

Εδω σας θέλω.....🤣

..... ΔΑΓΚΩΤΟ Β' ΦΑΣΗ ..... Η Α' θα βγει μούφα  ( .... για λεκανοπέδιο ..... ) .......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ωραιο το κοντρολ για την νυφιτσα,βρωμαει νυφιτσοχαμηλο και ο μεσος ορος

gens-31-1-162.png

Επεξεργάστηκε από dimitris27
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...