Jump to content
teo_73

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Β'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 minutes ago, Barney-sal said:

Έρχεται φιλε το νιώθω

φίλε μου και γω το νιώθω , οι ωρες που μελετουσα Navier–Stokes δεν θα πανε χαμένες , θα την συνεχίσει την ασταθεια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τα πουλάκια μίλησαν όπως είπε ο Σάκης!!! Κι έχει απόλυτο δίκιο... κι εγώ είμαι πολύ αισιόδοξος για Δευτέρα Τρίτη........

Και κάτι άλλο.. νομίζω βρήκαμε χειροτερο καταστροφέα ονείρων απ' τον Ευρωπαιο, σε αυτή τη κακοκαιρια.... τον Γερμανο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, Santa snow said:

Τα λουκέτα θα μπουν στο 12αρι του Σαββάτου για Δευτέρα - Τρίτη. Ακόμα παίζει πολύ η φόλα της Τουρκίας. Είμαστε 4,5 μέρες πίσω

Αυριο απόγευμα μπαίνουν λουκέτα, καλά κανεις και το λες, ψυχραιμία γτ έχει κοκκινισει το σβέρκο μας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, antinod είπε:

Ψυχραιμία και υπομονη,την Τρίτη θα κλειδώσουμε!! 

Έξω τα τρολ από το φόρουμ.....τι κάνουν οι μοντερειτορ;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

40 λεπτά πριν, snow_attica είπε:

Η πλάκα είναι ότι ο πολύς κόσμος βλέπει τις αυτόματες μεταφράσεις τύπου μέτεο (που έχει εξαφανίσει τα πάντα και για πρώτη και για δεύτερη φάση) και έχω φάει τρελό κράξιμο όταν λέω ότι θα πέσει αρκετό χιόνι (προφανώς δεν μιλάω για θαψίματα γιατί ήδη με κοιτάνε σαν τον τρελό του χωριού)

Σε καταλαβαίνω.... Όλοι φοβόμαστε να τα μοιραστούμε με τους οικείους μας γιατί μας δουλεύουν...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

47 λεπτά πριν, snow_attica είπε:

Η πλάκα είναι ότι ο πολύς κόσμος βλέπει τις αυτόματες μεταφράσεις τύπου μέτεο (που έχει εξαφανίσει τα πάντα και για πρώτη και για δεύτερη φάση) και έχω φάει τρελό κράξιμο όταν λέω ότι θα πέσει αρκετό χιόνι (προφανώς δεν μιλάω για θαψίματα γιατί ήδη με κοιτάνε σαν τον τρελό του χωριού)

Υπάρχουν πληροφορίες ότι ο Γιάννης ο φόλας από Γλυφάδα με το κασκόλ εξαφανίστηκε από το φόρουμ γιατί έπιασε δουλειά στο meteo.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

ECM1-48.gif

Με το f5 πατημενο συνεχώς στο χέρι είσαι ωρε Νικόλα? 

Δεν σε προλαβαίνουμε ρε αδερφάκι μου 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάμε για Ευρωπαίο να γραφτεί ιστορία Δευτέρα-Τρίτη. 
 

elpida-1.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, Santa snow είπε:

Κρεμόμαστε από τον Παίο. 

.... εμπρός ή πίσω .....?????.......

........ γιατί πίσω είναι ΑΡΧΙ .... μηνιά και ΑΡΧΙ ..... χρονιά ......!!!!!!

Επεξεργάστηκε από THUNDERSNOW1965
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

26 λεπτά πριν, Santa snow είπε:

Τα λουκέτα θα μπουν στο 12αρι του Σαββάτου για Δευτέρα - Τρίτη. Ακόμα παίζει πολύ η φόλα της Τουρκίας. Είμαστε 4,5 μέρες πίσω

Δεν θα εβγαζε πρόγνωση ο ζιακοπουλος αν υπηρχε αυτος ο κίνδυνος. 

Γνωριζει παραωπολλα περισσότερα απο εμάς ( μεταφορα θετικου στροβιλισμου, κυμματισμους κτλ) και για να ειπε οσα ειπε θα ξέρει πως δυσκολα η φαση θα φυγει ανατολικά

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κυριακη μεσημερι 300 χιλιομετρα ανατολικα οπως και τζιφος σε σχεση με χθεσινο 12αρι

1504166186_ECM1-72(1).gif.7acbf4a637745ea3e8b90e4261fa3b3f.gifECM1-96.gif.75632febb79448ddfa701d842bb03b00.gif

αλλα καλυτερη κλιση για μετα στην αναδιπλωση

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τελειωσαμε παιδια.....κλειδωσε η κατασταση εστω κι αργά.....μοναδική nowcast εξελιξη αυτη της Κυριακής!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...