Jump to content
teo_73

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2Ο19

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο Ευρωπαίος μαζί με Τζεμ κακά τα ψέματα είναι τα ανώτερα σενάρια για τη περιοχή μου.Ουκμο δεν γνωρίζω και ο τζιφος είναι έτσι κι έτσι.Με τα δύο πρώτα χιονοστρωνομαστε με τα άλλα χαροπαλευουμε.Ας δούμε και τα ενσεμπλς τι βγάζουν και καληνυχτω...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ωωωωω τι ωραίο φόρουμ ρε παιδιά αντε καλοριζικο ωωωω και τι ωραίος Ευρωπαίος 14 χιλιοστά από τι είδα στο yr.no

Επεξεργάστηκε από Magesnow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολύ δυνατός μέσος όρος για θεσσαλονίκη με συνεχόμενο υετό μέχρι απόγευμα κυριακής και όχι αμελητέος την κυριακή. εντωμεταξύ παίζει χιόνι πριν καν βγει ο ήλιος το σάββατο. τρέλα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, salonikatasos said:

Πολύ δυνατός μέσος όρος για θεσσαλονίκη με συνεχόμενο υετό μέχρι απόγευμα κυριακής και όχι αμελητέος την κυριακή. εντωμεταξύ παίζει χιόνι πριν καν βγει ο ήλιος το σάββατο. τρέλα

Έχω μια πολλή σημαντική  εργασία Σάββατο πρωί που δεν αναβαλλεται. Ελεγα οτι θα ειμαι ελευθερος να τη κανω τοτε.

 

Κανονίστε να περάσω τη μέρα πάνω απ τις κάμερες και το φόρουμ πάλι και να με κυνηγάνε για την εργασία.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, Κώστας. said:

Έχω μια πολλή σημαντική  εργασία Σάββατο πρωί που δεν αναβαλλεται. Ελεγα οτι θα ειμαι ελευθερος να τη κανω τοτε.

 

Κανονίστε να περάσω τη μέρα πάνω απ τις κάμερες και το φόρουμ πάλι και να με κυνηγάνε για την εργασία.

από τις 8-9 μέχρι τις 12-1 παίζει να έχουμε εντάσεις όπως στη σοφία και την υπατία. μετά πιο χαλαρά,αλλά εκείνο το 4ωρο-5ωρο θα είναι πολύ δυνατό

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το παράλληλο δίνει ρεσιτάλ τελευταία και δε μπορούμε να το αγνοήσουμε έτσι απλά.. Ας ελπίσουμε να βελτιωθεί αύριο κι όχι να συμπαρασύρει κι άλλα στον ολισθηρο δρόμο που επέλεξε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και στην Υπατια παιδια που χιονισε τη δευτερη μερα ηταν μπονους.Ετσι θα παρουμε μπονους την κυριακη αλλ και τη δευτερα.να μου το θυμηθειτε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

29 minutes ago, BrainA said:

Αν είχε 10 ρανς ακόμα ο τζιφος μπορεί να έδινε πεταλούδες στο τέλος :classic_tongue:

διοτι εσυ τα ελεγες!  αλλα δε τα γραφανε!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

χτες τετοια ωρα εδινε μ.ο. -7.5 στην Αττικη. οχι απλα αποσυρεται το μασινι, πρεπει να γινεται και πλιατσικο στα ανταλλακτικα του!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αν δεν αλλαξει κατι δραματικα αυριο σε εμας δινει  περισσοτερα από ότι περιμεναμε οποτε όλα καλα. Καληνύχτα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 minutes ago, Παπλαμουδας said:

χτες τετοια ωρα εδινε μ.ο. -7.5 στην Αττικη. οχι απλα αποσυρεται το μασινι, πρεπει να γινεται και πλιατσικο στα ανταλλακτικα του!

Δεν είναι τελικα λαθος αυτό που λεγανε οι παλιοι.Που λεγανε ότι ο γερος η από πεσιμο θα παει η από πεσιμο.:classic_tongue:

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καλημερα αππ βασιλικα σε ολο το φορουμ..θερμοκρασια -1 με παχνη...δεν αλλαξε στα μοντελα κατι..ισως το χαμηλο στις 30 ωρες ειναι λιγο πιο βορεια....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα σε ολους παιδες! Για εδω ανεβηκε ο υετος στο κυριο του τζιφου αλλά ανεβηκαν οι Τ. Ελπιζω να μην συνεχισει ο ανήφορος και βορειοτερα.. Θερμοκρασιακα μονος του ο γεροτζιφος, ενω το γαλλικο το τζεμ και το παραλληλο ειναι πιο ψυχρα και με εξισου καλο υετο. Για να δουμε και τον ευρωπαιο αν παραμεινει το ιδιο ψυχρος με τα χθεσινα του τρεξιματα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα. Την Υπατία φαίνεται να την ξεπερνάμε εδώ πέρα,πάμε για αριάδνη τώρα και ελπίζουμε και για καλύτερα αφού πλέον παντού παίζουμε σε διψήφια χιλιοστά. Ελπίζω μόνο μην μας κάνουν  τη ζημιά οι θερμοκρασίες. Θετική ενέργεια και περιμένουμε,αύριο τέτοια ώρα υπάρχουν μοντέλα όπως το παράλληλο που μας έχουν ήδη στρωμένους. Όπως και να χει φοβερός χειμώνας,με εξαίρεση τις βροχές κάποια στιγμή μες το γενάρη με 3-4 βαθμούς,εκμεταλλευτήκαμε άψογα όλες τις εισβολές και τον υετό που μας έκανε

Επεξεργάστηκε από salonikatasos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εχουμε φτασει σχεδον στο ναο καστ και οπως βλεπουμε ακομη και τωρα υπαρχουν αλλαγες στα μοντελα ...η θερμοκρασια ειναι το μεγαλο ζητουμενο για την θεσσαλονικη ετσι ωστε να αρχισουμε με χιονι να τελειωσουμε με το χιονι την κυριακη και να εχουμε χιονοστρωση με το ακρως θετικο σεναριο να ειναι ολικη και σαν ενα μετριοπαθες αισιοδοξο σεναριο να ειναι πανω απο10 εκατοστα.Παμε για τον παιο ...κρατησε μας στα μωβ ρε συ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...