Jump to content
baristrs

Αναφορές ισχυρής χιονοκακοκαιρίας ''ΕΛΠΙΔΑ'' 21/01-25/01

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συνεχίζει το χιονόνερο με νιφάδες εδώ... Απορώ γιατί δεν το έχει γυρίσει ακόμη. Φέτος σε κάθε κακοκαιρία περιμένω να την παθουμε από τον υετό, αλλά στις πραγματικότητα πάντα κάτι χαλάει στις θερμοκρασίες.

ΒΔυτικά μου πάντως η Τ έχει πέσει σημαντικά, στον 1 βαθμό σχεδόν!

https://www.wunderground.com/dashboard/pws/IALMYR1

Και στις Τ των ημιορεινών φαίνεται πως η ισόθερμη του 0 κατεβαίνει προς τα κάτω... Κωφοί, 500μ υψόμετρο, στον -1 σχεδόν.

835596382_(1).thumb.jpeg.8ddb5c5927f17652c590cac299e1781a.jpeg

Επεξεργάστηκε από g_ar
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

Χιονόπτωση: check 😛

Όχι ακόμα, ήταν νιφάδες σε κάτι ριπές ανέμου , τώρα πάλι αυτό το χιονόνερο είναι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πυκνή και έντονη χιονόπτωση στη Χόχλια στο χωριό μου, αλλά μια από τα ίδια και στην Αγ.Τριάδα, όπου και η κάμερα, στα 770μ.

AgTriada22Ian1.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κι εδώ Ανω Μελίσσια 6,5οC και στην αυλή μου 6,8οC.....αργότερα με τα φαινόμενα θα πέσει γρήγορα η θερμοκρασία κι ελπίζω το πρωί να χιονίζει!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

περιεργα πραγματα επιμενει ο βορειοανατολικος μεσα στη πολη, και δεν αφηνει τπτ να γινει, για να δουμε οσο πλησιαζει στο ξημερωμα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα σε όλους. Ξεκίνησε και εδώ η "Ελπίδα". Χιονίζει από τις 4 το πρωί και έχει ήδη έχει στρώσει στα εύκολα. Η Θερμοκρασία τώρα στους 0,7. Άντε και πιο κάτω σύντομα, με πολλές αναφορές.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ραγδαια πτώση της θερμοκρασίας στα Μελίσσια. 2οC την τελευταία ώρα. Από ότι βλέπω στα Άνω Μελίσσια 3.1οC τώρα με d.p 0.4 ενώ οι δρόμοι είναι ήδη βρεγμένοι. Πιστεύω σε καμία ώρα να ξεκινήσει και εδώ να ρίχνει. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα σας. Χιονόπτωση κι εδώ με πετσουλα σε κεραμίδια και γρασίδι

Επεξεργάστηκε από dpard
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, oldboy332 είπε:

Δυναμώνει σιγά σιγά 

5 η ωρα και τα χιονοζόμπι περιφερονται στα σπιτια που κοιμουνται

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...