Jump to content
baristrs

Αναφορές ισχυρής χιονοκακοκαιρίας ''ΕΛΠΙΔΑ'' 21/01-25/01

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, Limnostorm είπε:

Περιττό να πω ότι το χθεσινοβραδινό δεν το πήρα είδηση διότι την είχα πέσει για ύπνο! Ονειρευόμουν χιόνια κι έξω άστραφτε, εκδηλώνονταν χιονοκαταιγίδες και υπήρξε το πιο ουσιαστικό ξέσπασμα (ως τώρα) στη Μύρινα που έδωσε πρόσκαιρα 1-2 εκατοστά! Χαχαχα!

Αγγαριώνες έριξε τίποτα ;;; 

Θυμάμαι χειμώνα 2011-2012 είχε ρίξει μία πέτσα (για τα δεδομένα μου) όταν ήμουν φαντάρος ...😛

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Limnostorm είπε:

Περιττό να πω ότι το χθεσινοβραδινό δεν το πήρα είδηση διότι την είχα πέσει για ύπνο! Ονειρευόμουν χιόνια κι έξω άστραφτε, εκδηλώνονταν χιονοκαταιγίδες και υπήρξε το πιο ουσιαστικό ξέσπασμα (ως τώρα) στη Μύρινα που έδωσε πρόσκαιρα 1-2 εκατοστά! Χαχαχα!

γεια  σου ρε πατριωτη! μη κοιμηθεις παλι  νωρις σημερα να μας δινεις  αναφορες! η βραδινη εξαρση θα ναι ονειρο, θυμιζει περσινο θαψιμο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Harry031 είπε:

γεια  σου ρε πατριωτη! μη κοιμηθεις παλι  νωρις σημερα να μας δινεις  αναφορες! η βραδινη εξαρση θα ναι ονειρο, θυμιζει περσινο θαψιμο.

Απόψε θα είμαι ακοίμητος φρουρός!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, kilkis1989 είπε:

Αγγαριώνες έριξε τίποτα ;;; 

Θυμάμαι χειμώνα 2011-2012 είχε ρίξει μία πέτσα (για τα δεδομένα μου) όταν ήμουν φαντάρος ...😛

το χωριουδακι μου, εκει επαιζα μικρος τα  καλοκαιρια χαχα! ο παππους μου  λεει μια πετσα εχει,  σε απανομιες ομως μαζεψε κατι ποντακια, κυριως σε λακκους και χωραφια.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, kilkis1989 είπε:

Αγγαριώνες έριξε τίποτα ;;; 

Θυμάμαι χειμώνα 2011-2012 είχε ρίξει μία πέτσα (για τα δεδομένα μου) όταν ήμουν φαντάρος ...😛

Παντως στα βα του νησιου δεν εριξε και πολυ ...κανα 5ντο, αναφορα απο πεθερο. Παναγια λημνου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μπατσί, Άνδρος παραλία

 

IMG_20220123_102104.jpg

και η live cam 

https://andros-tours.click2stream.com/

 

 

 

Επεξεργάστηκε από Stavkon
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 minutes ago, sakis13 said:

Πανοραμικη λευκη Μυκονος.

272269160_1570172200007421_3613878811615863441_n.jpg

Μέσα στη χώρα της Μυκόνου δε μπορεί να το στρώσει. Η κάμερα από τους μύλους

https://www.skylinewebcams.com/el/webcam/ellada/naigaio/kyklades/mykonos.html

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Γιάννης Μυλωνάς είπε:

Παντως στα βα του νησιου δεν εριξε και πολυ ...κανα 5ντο, αναφορα απο πεθερο. Παναγια λημνου

αναμενομενο, δεν περιμενανε και τρελα πραγματα χτες, το χαμηλο υψομετρο του νησιου επισης τεινει να χανει εκ. σε οριακες θερμοκρασιες (οπως χτες), το πονταρισμα ειναι αποψε, παραθετω *περσινη* φωτο δικια μου  για γουρι! 🙂

271393627_3123828301210861_2898390070496915167_n.thumb.jpg.bb5ea5dca7ef6f9bdd293eb85bb151dd.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Όπου πέφτει αυτο το λίγο το πιάνει κι ας εχει κ ηλιο.....κλεινει η Πεντέλη, πάω χιονοβόλτα!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα απο Ελευσινα.

Μολις σταματησε η χιονοπτωση που εδωσε και υποτυπωδη χιονοστρωση στις ευκολες!!!

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πλατυς Γυαλος Μυκονου..Απο την Ειρηνη Θεοχαρη..Ξεχνιεμαι και γω αλλα θερμη παρακκληση..Ανα μυνημα μονο μια φωτο..Για να μην κολλησει το φορουμ..

272300207_4721049031282662_247812293132244013_n.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η Τ σε άνοδο. Στις 9:00 ήταν 1.9 και τώρα 3.8.

Λογικό αφού έχει ήλιο. Δείχνει να ξανακλεινει από ΒΑ.

Μακάρι να δούμε καλύτερη χιονόπτωση εδώ στον Πειραιά

 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...