Jump to content
baristrs

Αναφορές ισχυρής χιονοκακοκαιρίας ''ΕΛΠΙΔΑ'' 21/01-25/01

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αγία Παρασκευή στρωνόμαστε με πυκνή λεπτή παγωμένη νιφάδα και αρνητικές θερμοκρασίες. Στο 00άρι το cape πιάνει όλη την Αττική και το λεκανοπέδιο προς το μεσημέρι. Θα γίνει της εκδιδομένης. Απολαύστε το.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Νέο Ηράκλειο δυνατό ωραίο χιόνι χωρίς σταματημό!!!!! 0,1 βαθμούς, στρωμενο παντού και βάζει ποτάκια. Οι δρόμοι έχουν ασπρισει... Να δω πως θα γυρίσει ο κόσμος σπίτι!!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Snowstorm είπε:

Παντού χιονίζει.

Το ξέρω, απλά με ενεργοποίηση δυτικού τόξου χιονίζει με μεγαλύτερη ένταση δυτικά προάστια λόγω σύγκλισης όπως έγινε το Φλεβάρη 2008. Μικρή σημασία...ας απολαύσουμε το θαύμα!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα σε όλους!! Θα τα πάμε ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ καλά σήμερα .... χιονίζει τρελά με -0.9°C στη Χρυσούπολη Περιστερίου...... με το που μπούκαρε το έπος μηδενισαμε ταχύτατα και πέσαμε σε αρνητική .... μου φαίνεται πως τίποτα δε το σταματάει αυτό .. όπως και τη Μήδεια πέρυσι ....

Όλα ξεκίνησαν λίγο πριν τις 08:00..... ένα τέταρτο με 10 λεπτα περίπου πριν.....

....ώρα 09:10....το έχει ήδη πιάσει σε παμπριζ αυτοκινήτων, σε ταράτσες κι άλλες ευαίσθητες επιφάνειες...

Είμαι πολύ χαρούμενος για ακόμη μια φορά!!!!!!!! Δε μπορώ να το συνηδειτοποιήσω ακόμη.... πάμε για 2ο ιστορικό πριν καλά καλά κλείσουμε έναν χρόνο από το προηγούμενο..... όταν απ' το 2008 μεχρι πέρυσι, χρειάστηκε να περιμένουμε 13 ΟΛΟΚΛΗΡΑ χρόνια!!!!!!!!

Ασύλληπτο;;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το καλό είναι ότι παίζουμε κοντά στους -1 οπότε είμαστε άνετοι. Πολύ δύσκολα θα περάσει το 0 μέχρι να νυχτώσει. Πάμε για 10 πόντους μέχρι το απόγευμα και μετά το εξτρά το βραδάκι με την -40.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Santa snow είπε:

Το καλό είναι ότι παίζουμε κοντά στους -1 οπότε είμαστε άνετοι. Πολύ δύσκολα θα περάσει το 0 μέχρι να νυχτώσει. Πάμε για 10 πόντους μέχρι το απόγευμα και μετά το εξτρά το βραδάκι με την -40.

Ποιους 10 βρε;;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...