Jump to content
baristrs

Αναφορές ισχυρής χιονοκακοκαιρίας ''ΕΛΠΙΔΑ'' 21/01-25/01

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, South Athens είπε:

Kάποιος από Πειραιά να μας πει τι γίνεται στο λιμάνι? Κολάει το ιντερνετ μου και δεν βλέπω. Έχει στρώσει τίποτα Πειραιά???

τι να στρωσει με 1.4?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

20 minutes ago, NeverSummer said:

καλύτερα από Μήδεια εκεί όντως? θα έλεγα εδώ θέλει κανά 4ωρο ακόμα έτσι όπως τώρα για να φτάσει, σε φαινόμενα ανώτερο προφανώς αυτό

Στη Μήδεια Δεν είχαν καλυφθεί τα αμάξια ολικά. Τώρα έχουν καλυφθεί. Ίσως είναι και λόγω του αέρα αυτό. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Παπλαμουδας είπε:

Μαμημενες Τ μεγαλη προδοσια!

αντι κρατα κρουτς, ακους πλατς πλουτς, χαχαχα.

για το Γιαννιωτικο εχω φυγει κιολας αν κλειδωσει!

Εννοείται και εγώ έχω φύγει νοτιοδυτικο και χαρτοπετσέτες.Αντε γερά να ακούμε μόνο κράτς κρουτς.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

παιδες στον αλιμο προς πανι πρεπει να εχει βαλει ακραιες ποσοτητες εγω ειμαι διπλα στη θαλασσα και εχω 20ποντο για πλακα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 minutes ago, Lostdoc said:

B15BB618-4418-4675-80AC-ED7A087A8B47.thumb.jpeg.4f17e7c3cd5b3cde3a8c5f3a7e6f57de.jpeg3F172483-EE5A-42F2-A34F-307C519772C9.thumb.jpeg.5a7b6a95c8974d6b7bbdc2b803a43c89.jpeg72CD3546-33E5-4542-ABFB-E40E4510B0C5.thumb.jpeg.6398c1d5273805bbbcb45651d2dfeff5.jpeg534B2CAC-1F22-477E-9C06-958FC8B13D2D.thumb.jpeg.200220c8070c854208794695c906f2fc.jpeg

Γείτονα επιβεβαιώνω για στενά και πάνω σπο την πλατεία Κύπρου προς Άνω Χολαργό πιάνουμε 40 plus πια. Ποια Μήδεια; το έλεγα σπο το πρωί. Φθάνουμε σιγά σιγά το ανεπανάληπτο 2002!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, BrainA είπε:

Δεν υπαρχει 2004, 2006,2008, Μηδεια. Ο ΠΡΟΙΣΤΟΡΙΚΟΣ ΠΕΡΝΑ ΜΑΚΡΑΝ ΠΡΩΤΟΣ!

μετά από μέτρηση, ακόμα και εδώ που άργησε να ξεκινήσει να το πιάνει.. σε μια ωρίτσα υπολογίζω θα σπάσουμε και το 2002!!!  και μετά πάμε να σπάσουμε το 87'!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, airfathaaaaa said:

τι να στρωσει με 1.4?

που τις βλέπεις τις Τ του Πειραιά. Εμένα έχει μαμηθεί το ιντερνετ και δεν μου φορτωνει τις σελιδες κανονικα. μονο στο φορουμ εχω προσβαση με καθυστερηση να κατεβει ολο το περιεχομενο της σελιδας.

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, χιονοζομπι είπε:

Ζωγράφου απλά εξαφανίστηκε το 2002...

Ελα ρε φιλε! Ιεροσυλία! Ποσο ειχε το 2002;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εντάξει προφανώς κάποιες περιοχές αδικήθηκαν μέχρι τώρα άλλα παιδιά Τα πράματα είναι ακραία σε όσους ευνοούνται μέχρι στιγμής

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, South Athens είπε:

που τις βλέπεις τις Τ του Πειραιά. Εμένα έχει μαμηθεί το ιντερνετ και δεν μου φορτωνει τις σελιδες κανονικα. μονο στο φορουμ εχω προσβαση με καθυστερηση να κατεβει ολο το περιεχομενο της σελιδας.

 

https://penteli.meteo.gr/stations/pireas/

 

απο εδω αλλα δεν ανοιγει τωρα δεν ξερω γιατι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

για την ιστορία, δεν έχει κόψει ακόμα εδώ! Τα ρούχα ολα καλοριφερ κ μολις ζεσταθουν φυγαμε παλι. Κάθε φορά που βγαίνω έχει +10 ποντους εξω 🙂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Dusterakos είπε:

Στη Μήδεια Δεν είχαν καλυφθεί τα αμάξια ολικά. Τώρα έχουν καλυφθεί. Ίσως είναι και λόγω του αέρα αυτό. 

Μικρή σημασία είναι πανέμορφο 😄

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν  υπάρχει καμμία Μήδεια... 3-7 ασταματητη στούπα με ηλεκτρικά... πραγματική αποκάλυψη... 

ΥΓ συγγενείς, φίλοι και λοιποί γνωστοί  δάγκωσαν την γλώσσα τους... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, airfathaaaaa said:

https://penteli.meteo.gr/stations/pireas/

 

απο εδω αλλα δεν ανοιγει τωρα δεν ξερω γιατι

Εμένα μου την σπάει που δεν έχει στρώσει Πειραιά. Δε μπορώ να δεχτώ οτι Γλυφάδα κέντρο έχουμε στρωθεί και όχι ο Πειραιάς. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...