Jump to content
GEORGE SNOWMAN

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 γ'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, Frostfang8 είπε:

αυτο δεν θα γινει :Ρ αλλα μακαρι

 κάτασπρη ολλη βγάλε κανένας το Παρθενώνα Χίονισμενο φωτογραφία η βιντεο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ θα πρότεινα στους βολιωτες να μην περιμένουν 20ποντα ούτε για αστείο , ειδικά στο κέντρο .....τώρα εντάξει με λίγη τύχη από περιφερειακό και πάνω κάνει 10ποντο...αλλά εγώ ακόμα έχω τις αμφιβολίες μου για το αν θα δει εστω και Πασπαλά το κέντρο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

To κυριο του παιου ειναι το θερμοτερο σεναριο σε σχεση με τα ενσαμπλς του για δευτερα, οσο σημασια μπορει να εχει αυτο τετοιες ωρες, παντως αν πιαστουμε απο αυτο και απο το οτι ο γαλλος ειναι λιγο πιο ανατολικα στο 6ρι απο τον παιο τοτε περαιτερω δυτικιση λογικα αποκλειεται.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Γιάννης μασ είπε:

Εγώ θα πρότεινα στους βολιωτες να μην περιμένουν 20ποντα ούτε για αστείο , ειδικά στο κέντρο .....τώρα εντάξει με λίγη τύχη από περιφερειακό και πάνω κάνει 10ποντο...αλλά εγώ ακόμα έχω τις αμφιβολίες μου για το αν θα δει εστω και Πασπαλά το κέντρο

Το 20cm είναι το 5% (το πολύ) της περίπτωσης να βγει σύγκλιση πάνω μας.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, dionisis00 είπε:

Με -5.1 στα 850hpa είχαμε 5.4 βαθμούς στα 37m και 4 στα 214μ. Ας έρθει ένα γεμάτο -10 να ηρεμήσουμε.

Αν ειχε περισσοτερη υγρασια και καλυτερη υποστηριξη θα ειχατε λιγοτερο!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

και για αυριο νομιζω η Αττικη θα εχει εκπληξεις.....δινουν προβλεψη για τοπικες χιονοπτωσεις......

μερα μερα να βλεπουμε αδερφια......Modele GFS - Carte prévisions

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 minutes ago, nikolas 2365 said:

Εξάρι ευρωπαϊκού στις 48 ώρες. Εγώ μια χαρά βλέπω τα 850αρια ακόμα και αν βγει εκεί το χαμηλάκι αυτό 

Screenshot_2022-01-22-16-08-47-860_com.android.chrome.jpg

Το χεις δέσει από παντού ρε μπαγασα 😂 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, gthomasandros είπε:

και για αυριο νομιζω η Αττικη θα εχει εκπληξεις.....δινουν προβλεψη για τοπικες χιονοπτωσεις......

μερα μερα να βλεπουμε αδερφια......Modele GFS - Carte prévisions

Ξεκουράσου Θωμά αναμένουμε συνεχής ενημέρωση δορυφορικής από Δευτέρα!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ανανέωσε ο σκιρωνας 

 

https://forecast.uoa.gr/en/forecast-maps/skiron/greece 

Δείτε λίγο τα frames από 25/1 στις 12:00 μέχρι 26/1 στις 00:00. Μυθικό αυτό που δείχνει. ΜΥΘΙΚΟ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλά ερχεται τέτοια κακοκαιρία κλειδωμένη από παντού και αντί να χαίρεστε, ψάχνετε να βρείτε το και πως και πόσο και  πόντακια κλπ;;; ; εδώ σ εμένα σήμερα χιόνισε για ένα τρίωρο στα χωριά άνω των 300 και για μισή ώρα στη πόλη και έκανα σα τρελός από την χαρά μου 57 χρόνων άνθρωπος.. Τι μου λέτε τώρα!!!! . Καθίστε όμορφα απολαύστε αυτό που σας δίνει ο Θεός ανεβάστε φώτο και βίντεο να χαρούμε και εμείς με την χαρά  σας οι υπόλοιποι... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΣ said:

Καλά ερχεται τέτοια κακοκαιρία κλειδωμένη από παντού και αντί να χαίρεστε, ψάχνετε να βρείτε το και πως και πόσο και  πόντακια κλπ;;; ; εδώ σ εμένα σήμερα χιόνισε για ένα τρίωρο στα χωριά άνω των 300 και για μισή ώρα στη πόλη και έκανα σα τρελός από την χαρά μου 57 χρόνων άνθρωπος.. Τι μου λέτε τώρα!!!! . Καθίστε όμορφα απολαύστε αυτό που σας δίνει ο Θεός ανεβάστε φώτο και βίντεο να χαρούμε και εμείς με την χαρά  σας οι υπόλοιποι... 

Δεν πειράζει άσε να έχει ζωντάνια το φόρουμ..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

μαγκες για κορινθια πιστευετε θα ειναι κατι καλο ? Εγω στα 300 μετρα που ειμαι εχω βαλει ως στοχο το 10ποντο !

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Ανανέωσε ο σκιρωνας 

 

https://forecast.uoa.gr/en/forecast-maps/skiron/greece 

Δείτε λίγο τα frames από 25/1 στις 12:00 μέχρι 26/1 στις 00:00. Μυθικό αυτό που δείχνει. ΜΥΘΙΚΟ

Είναι η πρωινή ανανέωση αν δεν κάνω λάθος με τα χτεσινα μοντελικα ρανς, με ότι αυτό συνεπάγεται 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, airfathaaaaa είπε:

ακουσα καλα ειπε πως παραθαλασσια χιονονερο και πολυ ειναι?

Η γυναίκα μίλησε για παραθαλάσσια στα νησιά του Αιγαίου .κ εκει είπε χιόνια θα ρίχνει .Παιδιά ήρεμα . Ερχεται !! Μην αγχώνεστε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, sarris είπε:

βεβαια στην Αττικη παραθαλλασιο ειναι και το Σουνιο που σιγουρα θα φαει χιονονερο..

καμαι σχεση με 400μ επιπεδο παγοποιησης...
μην παρερμηνευετε. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...