Jump to content
GEORGE SNOWMAN

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 γ'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εντάξει, αν δηλαδή την άλλη εβδομάδα κάτσει μια Σοφία στη Θεσσαλονίκη θα είναι άσχημα;;;  Κι αυτό αν έρθει μια χαρά ωραίο θα είναι, ούτε χιονοθύελλες ούτε ιστορικά...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Αυτο ειναι snow depth για τη πετσα που εχουμε,δεν ειναι λαθος

τρομαξα ρε συ. Ειλικρινα. Ουφφφφ . Χωρις πλάκα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 minutes ago, Snowstorm said:

Και στον Τηλέμαχο έδινε 3 εκατοστά στο Διόνυσο. Φανταστείτε τι έρχεται.

Τι έδινε περυσι μια μέρα πριν ο Ευρωπαίος 

IMG_20220123_221850.thumb.jpg.3f760e8bbba9604a605a2642532c0d8b.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, BillG είπε:

Εντάξει, αν δηλαδή την άλλη εβδομάδα κάτσει μια Σοφία στη Θεσσαλονίκη θα είναι άσχημα;;;  Κι αυτό αν έρθει μια χαρά ωραίο θα είναι, ούτε χιονοθύελλες ούτε ιστορικά...

ξερεις τι..ας ερθει μια σοφια οπως λες με τα εκατοστα της σοφιας οπως λες αλλα ας τα βγαλει σ ενα 2μερο χαμηλο.αυτο μου λειπει προσωπικα...η διαρκεια.τουλαχιστον ας κανει αυτο που εκανε δεν μιλαω για καθαροαιμο 2ημερο αλλα παντα εκανε εναν 24αωρο και ενα ψιλοχιονο την επομενη σε νορμαλ χιονιαδες.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

19 λεπτά πριν, Snowstorm είπε:

Εγραφα εκτίμηση και κατάφερα να την σβησω χωρις να την σώσω ο μλκς. 

Τα σήμαδια μόλις σε έσωσαν 🤪❄️

Επεξεργάστηκε από Spartan
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

ξερεις τι..ας ερθει μια σοφια οπως λες με τα εκατοστα της σοφιας οπως λες αλλα ας τα βγαλει σ ενα 2μερο χαμηλο.αυτο μου λειπει προσωπικα...η διαρκεια.τουλαχιστον ας κανει αυτο που εκανε δεν μιλαω για καθαροαιμο 2ημερο αλλα παντα εκανε εναν 24αωρο και ενα ψιλοχιονο την επομενη σε νορμαλ χιονιαδες.

Έστω κι έτσι το δέχομαι, μακάρι να έρθει να το χαρείτε όσο δεν πάει, και να γεμίσουν όλες οι αναφορές με βίντεο και φωτογραφίες!!!

Επεξεργάστηκε από BillG
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

31 λεπτά πριν, Iluvatar είπε:

Και τώρα τα δυτικά προάστεια δεν φαίνεται να ευνοούνται. Εκτός αν βλέπω λάθος τους χάρτες...

Εαν επαληθευτει η συγκλιση θα θαφτουν ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

ξερεις τι..ας ερθει μια σοφια οπως λες με τα εκατοστα της σοφιας οπως λες αλλα ας τα βγαλει σ ενα 2μερο χαμηλο.αυτο μου λειπει προσωπικα...η διαρκεια.τουλαχιστον ας κανει αυτο που εκανε δεν μιλαω για καθαροαιμο 2ημερο αλλα παντα εκανε εναν 24αωρο και ενα ψιλοχιονο την επομενη σε νορμαλ χιονιαδες.

Συμφωνώ απόλυτα δεν υπάρχει ωραιότερο αίσθημα από το να βλέπεις αξιολογο χιόνι τη μία μέρα ξέροντας ότι την άλλη μέρα θα το ξαναδείς κ θα προσθέσεις κιαλλα ποντακια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

κωστα βαλε ρε συ λιγο και απο σαλονικα βαριεμαι αν ψαχνω.ετσι για τονωση λιγου ηθικου...

Ορίστε Βαγγέλη...

Screenshot_20220123-222437.jpg

Screenshot_20220123-222415.jpg

ens_image (10).png

ens_image (9).png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

21 λεπτά πριν, Panagiotis είπε:

Ελπίζω όχι. Σύμφωνα με τον Παιο πάντως εκεί θα έπρεπε ήδη να χιονίζει…

EF0FFB9C-9565-4A9F-9792-8567F6E2BFF6.jpeg

ΒΔ Θεσσαλία που βρήκε τόσο υετό,ότι θέλουν δείχνουν.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λοιπόν οι προσηνεμοι εξαφανιστειτε απο τους χαρτες σας βαρεθήκαμε χαχαχαχαχα.. τι κανετε εδω ακομα ρε πάτε καλά....έρχεται ξεκινησε και κοιτα τι χαρτες ,,.ήμαρτον...Καλή απόλαυση παιδια περα απο τη πλάκα...Και στο Σπύρο @Spartan που του άρεσε η στουπα μου προχθές του εύχομαι μια 10 φορές πιο δυνατή απο τη δική μου...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Λοιπόν οι προσηνεμοι εξαφανιστειτε απο τους χαρτες σας βαρεθήκαμε χαχαχαχαχα.. τι κανετε εδω ακομα ρε πάτε καλά....έρχεται ξεκινησε και κοιτα τι χαρτες ,,.ήμαρτον...Καλή απόλαυση παιδια περα απο τη πλάκα...Και στο Σπύρο @Spartan που του άρεσε η στουπα μου προχθές του εύχομαι μια 10 φορές πιο δυνατή απο τη δική μου...

Σε ευχαριστώ πολύ Αντώνη. Ήταν τρομερή να την βλέπεις 

Επιπλέον μην το βάζετε ακόμα κατω έσεις οι βόρειοι, διότι μέχρι τον Απρίλιο έχετε ελπίδες για κάτι καλό. 

Ο χειμώνας ακόμα είναι μπροστά μας/σας 

Επεξεργάστηκε από Spartan
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Καλα όσον αφορά τον ευρωπαιο.....θα τον γλεντησει παλι ο καιρος στον υετο

Για τα μπάζα είναι..πλέον μάθαμε...ΜΟΝΟ ΟΥΚΜΟΟΟΟΟ..ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΟΜΩΣ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Καλα όσον αφορά τον ευρωπαιο.....θα τον γλεντησει παλι ο καιρος στον υετο

Μα κακως κοιταει καποιος υετο βλεπεις συγκλισεις και τελος...φλωρινα χιονιζει παλι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

καλα να περασεις φιλε μου!!!!...καλη απολαυση...και μετα φερε καποια θετικη αυρα να μας ξεσηκωσεις και εμας γιατι η ομαδα κλαταρε...

my general!!.....θεωρώ οτι η ωρα της ανατροπής ειναι κοντά.....κάτι αρχισε να φαίνεται με αντικυκλώνα να σκάβει την δυτική ρωσσιά...και να τα σπρωχνει όλα προς την Αδριατική....!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ναι ρε παιδια οτι ειδατε ειδατε..ηδη εχει αρχισει να στηνεται το σκηνικο κοιμηθειτε βαλτε ξυπνητηρια και καντε μπολικες βολτες αυριο...αν το ξενυχτησετε θα ειστε κουρελια αυριο...😝

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Sorry παιδια για το off topic, αλλά αυτές τις μέρες καλό είναι να μην παραγγέλνουμε απ' εξω.

Ας σκεφτούμε τους delivery και τις οικογένειές τους. 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, bardaris είπε:

my general!!.....θεωρώ οτι η ωρα της ανατροπής ειναι κοντά.....κάτι αρχισε να φαίνεται με αντικυκλώνα να σκάβει την δυτική ρωσσιά...και να τα σπρωχνει όλα προς την Αδριατική....!!

μακαρι!!!..στο κεντρο της αθηνας θα κινηθεις αυριο ε?κι εγω αυτο θα εκανα..εκει ειναι το ομορφο στο κεντρο των μεγαλων πολεων...😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...