Jump to content
GEORGE SNOWMAN

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 γ'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Ειναι οι προσηνεμοι ατις αναφορες και ξανοιγεστε ....Από Πέμπτη που θα μπουν θα το κλίμα και αυτός στις 1,2 Φλεβάρη 😂😂😂😂

εγω ξανοιγμενος ειμαι παντα αυτο που θελω να πω θα το πω εννοειτε χωρις να προσβαλλω κανεναν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

σορι κι ολας αλλα δεν θα το παιξω υπερανω τωρα..αποκλειστικα βορειος και αποκλειστικα εγω και το κιλκις μην σου πω αντε να κανω μια υποχωριση για τα δυτικα που ψιλοπαμε πακετο σε κατι πολυ δυνατο και για τον φιλο μου τον μπαμπη που επισης μπορει και αυτος να το δει σε κατι επισης πολυ δυνατο.Ο αυλωνας που διαφαινεται στις 1-3 θα παιξει μεγαλο ρολο η ψευτοδιατραχη του σ/κ που την θελουμε κολασμενα να κατσει και να αποκοπει στα δυτικα και να μεινει εκει και ολα τα μοντελα την δειχνουν πλην παιου .εχουμε με το μερος μας αυτη την φορα το τζεμ και τα ανσμπλ του τον τζιφο και τα ανσμπ, του και το γιουκμο συν ολα τ αλλα και εναν μετριο παιο.ε δεν το αφηνουμε να παει πουθενα με την καμια!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

42 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Χαχαχαα αυτο ήθελα να γράψω...ακριβώς τα ίδια ανσαμπλ πριν 7 μερες για σήμερα....Τώρα ομως μπορεί ν αμας κατσει.....χαχαα

Με θετικο ναο παλι αστα βραστα χαχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

26 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Ειναι οι προσηνεμοι ατις αναφορες και ξανοιγεστε ....Από Πέμπτη που θα μπουν θα το κλίμα και αυτός στις 1,2 Φλεβάρη 😂😂😂😂

ενας παιος δεν φερνει την ανοιξη η την κολαση για εμας  αντωνη απο μονος του σε αυτες τις ωρες...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

σορι κι ολας αλλα δεν θα το παιξω υπερανω τωρα..αποκλειστικα βορειος και αποκλειστικα εγω και το κιλκις μην σου πω αντε να κανω μια υποχωριση για τα δυτικα που ψιλοπαμε πακετο σε κατι πολυ δυνατο και για τον φιλο μου τον μπαμπη που επισης μπορει και αυτος να το δει σε κατι επισης πολυ δυνατο.Ο αυλωνας που διαφαινεται στις 1-3 θα παιξει μεγαλο ρολο η ψευτοδιατραχη του σ/κ που την θελουμε κολασμενα να κατσει και να αποκοπει στα δυτικα και να μεινει εκει και ολα τα μοντελα την δειχνουν πλην παιου .εχουμε με το μερος μας αυτη την φορα το τζεμ και τα ανσμπλ του τον τζιφο και τα ανσμπ, του και το γιουκμο συν ολα τ αλλα και εναν μετριο παιο.ε δεν το αφηνουμε να παει πουθενα με την καμια!!!!!!!!!!!!!!!

Και Θεσσαλοα μην ξεχνάς πακέτο 😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

ενας παιος δεν φερνει την ανοιξη η την κολαση για εμας  αντωνη απο μονος του σε αυτες τις ωρες...

Το καλυτερο θα ηταν το 29 βαγγελη αλλα τοσο γκαντεμια θα ανεβασει για μερα τις θερμ στο + να πουμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Το καλυτερο θα ηταν το 29 βαγγελη αλλα τοσο γκαντεμια θα ανεβασει για μερα τις θερμ στο + να πουμε

το θελουμε αυτο στις 29 οσο δυνατον πιο καλο προφανος καταλαβαινεις τους λογους.μια ερωτηση ο πιο κατω χαρτης τι ΝΑΟ μπορει να εχει?προφανος θετικοτατο με ταση να πεσει.ολα ειναι σχετικα ukmo-0-168.png?0

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Με θετικο ναο παλι αστα βραστα χαχαχ

Δε πιστεύω αυτή τη φορά να δούμε θέμα με το ναό γιατί δείχνει η Ιβηρική να εχεξ υψηλές πιέσεις και με συν μια χαρά είμαστε αλλά το πρόβλημα μου είναι η θερμοκρασίες γιατί δε θα ανέβει ψηλά ο αζορ ...Αλλά ακόμα ειναιννωρις ,, εδώ δε ξέρουμε που θα πάει το αλλο στις 28 29

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

54 λεπτά πριν, Snow_Addict είπε:

Gary καλημέρα, κάτι ψυθιρίζουν τα μοντέλα για 31/1/22-2/2/22....είναι νωρίς όμως ακόμα για ασφαλή συμπεράσματα.....κάνε λίγο υπομονή , τις επόμενες μέρες πιστεύω κ οι πιο έμπειροι θα μας δώσουν τα φώτα τους!

σε ευχαριστω φιλε μου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, Barney-sal είπε:

Και Θεσσαλοα μην ξεχνάς πακέτο 😉

συνηθως ναι αλλα στην προκειμενη μπορει να θελω να περασει το χαμηλο ακριβως απο κατω μας δηλαδη απο πανω σας οποτε....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

συνηθως ναι αλλα στην προκειμενη μπορει να θελω να περασει το χαμηλο ακριβως απο κατω μας δηλαδη απο πανω σας οποτε....

Χαχα πρόσεξε μονο μην κολλησει το χαμηλο στην Χιο 😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

συνηθως ναι αλλα στην προκειμενη μπορει να θελω να περασει το χαμηλο ακριβως απο κατω μας δηλαδη απο πανω σας οποτε....

Το χαμηλό πάνω από τον Βόλο, Λαρισαίοι και λοιποί δεν είδαν κάτι μη τους αδικούμε 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Barney-sal είπε:

Χαχα πρόσεξε μονο μην κολλησει το χαμηλο στην Χιο 😉

μακαρι να κολησει στη χιο και να ειναι 980

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ  πάντως λεω να μην ασχοληθώ μ αυτο βαριέμαι...Μου φαίνεται ότι έχουμε λιγότερες πιθανότητες μ αυτο απο οτι με τα αλλα ολα που κυνήγησαμε,...πάλι με μωβ γεωδυναμικα πανω απο τον αζορ δε γίνεται δουλειά κρυο μηδέν 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Theomanio είπε:

Το χαμηλό πάνω από τον Βόλο, Λαρισαίοι και λοιποί δεν είδαν κάτι μη τους αδικούμε 😂

ε οχι σιγα μην λυπηθω τους λαρισαιους..εχουν δει τα κερ@@τα τους στα πετρινα μας χαχαχα..και εξακολουθουν να βλεπουν..χορτατοι ειναι...🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

ε οχι σιγα μην λυπηθω τους λαρισαιους..εχουν δει τα κερ@@τα τους στα πετρινα μας χαχαχα..και εξακολουθουν να βλεπουν..χορτατοι ειναι...🤣

Η αλήθεια ειναι οτι δεν υπηρξε εδώ πέτρινη διάρκειας χχαα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Εγώ  πάντως λεω να μην ασχοληθώ μ αυτο βαριέμαι...Μου φαίνεται ότι έχουμε λιγότερες πιθανότητες μ αυτο απο οτι με τα αλλα ολα που κυνήγησαμε,...πάλι με μωβ γεωδυναμικα πανω απο τον αζορ δε γίνεται δουλειά κρυο μηδέν 

τα μωβ οταν συναντουν αλλα μωβ και με σωστη κλιση του αζορ κατηφοριζουν πολυ πιο ευκολα στα νοτια ομως και δεν ειναι οπως την αλλη φορα στο βροχοχαμηλο οπου στα 850 δεν ειχε τιποτα και βγηκε χαμηλαρα.ψιλο ιδια φαση ειναι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα απο Πειραία οπου ριχει απο τις 8.15 αλλα δεν το κραταει λιωνει,απο απογευμα θα εχουμε ισχυρες χιονοπτωσεις και στα νοτια του νομου απο 5-7 ποντους

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

20 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

τα μωβ οταν συναντουν αλλα μωβ και με σωστη κλιση του αζορ κατηφοριζουν πολυ πιο ευκολα στα νοτια ομως και δεν ειναι οπως την αλλη φορα στο βροχοχαμηλο οπου στα 850 δεν ειχε τιποτα και βγηκε χαμηλαρα.ψιλο ιδια φαση ειναι

Εγώ το φιαβαμια βαγγελη ...Μην έρθει χαμηλαρα παλι χωρις θερμοκρασιες στα 850.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Εγώ το φιαβαμια βαγγελη ...Μην έρθει χαμηλαρα παλι χωρις θερμοκρασιες στα 850.

λοιπον θελουμε χαμηλαρα να αρχισει να μας επηρεαζει αποτις 7-8 το πρωι καποιας ημερας κ να εχει προηγηθει παγετος  εμας εδω κ -3 -4 να ειναι στο εδαφος μια χαρα θα ειναι.  Α κ το 0 πανω μας ολη μερα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...