Jump to content
Gary

Ανάλυση χαρτών Φεβρουάριος 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

οπως επισης το καλοκαιρι εκει να δειτε γλεντια...προσωπικα θα το γυρισω εντελως και θα κανω αγωνα καυσωνα και ζεστης γιατι το καλοκαιρι οπως εχουμε πει ειναι και αυτο ενα καιρικο φαινομενο που δικαιολογειτε να υπαρχει στον σχολιασμο ενος καιρικου φορουμ μιας και δεν θα ειναι κατι εκτος εποχης τοτε...δεν βλεπω την ωρα

Αυτό είπα κι εγώ τις προάλλες! Αν δεν δω χιόνι μέσα στον Φλεβάρη θα το γυρίσω σε καλοκαιρακης!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ρε μαγκες τι να πω και εγω που εχω να δω χιονι πανω απο δεκα εκατοστα μεσα στο χωριο απο το 2017.Αυτο που θελω να πω ειναι να ειστε αισιοδοξοι και ολα θα γινουν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

παντως το μυαλο μου ηδη ταλιδευει σε θαλασσες και ακτες σε ηλιολουστα πρωινα και ζεστα απογευματα χωρις ιχνος συννεφου...😃

Εγω λεω να δουμε τα 12αρια που θα προμηνιουν την εναρξη της ανοιξης ..τι λες καλη ιδεα??????

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λοχαγέ theomanio σου μιλά ο συντ/χης σου.. Ετοίμασε το τάγμα και πάμε..Κάτι γατάκια Ισημερινοί , Καλαχάρηδες , Τουαρέγκηδες, Σαχάρηδες κλπ που αλλαξοπίστησαν είναι εκτός στρατεύματος...Προχωράμε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ΜΠΑΜΠΗΣ MJT είπε:

Λοχαγέ theomanio σου μιλά ο συντ/χης σου.. Ετοίμασε το τάγμα και πάμε..Κάτι γατάκια Ισημερινοί , Καλαχάρηδες , Τουαρέγκηδες, Σαχάρηδες κλπ που αλλαξοπίστησαν είναι εκτός στρατεύματος...Προχωράμε 

Δεν αλλαξοπιστησαν, αντιπερισπασμό κάνουν...🤭🤭🤭

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Φωτο απο την χτεσινή κατάληψη της λίμνης ..Διακρίνεται ο Ισημερινός να λαμβάνει οδηγίες απο τον λοχαγό  theomanio, ενω οι λοιποί παρακολουθούν με αγωνία.... πιο πίσω αλλά  δεν φαίνεται , ο Γκαρυ ετοιμάζει τη ψησταριά..

Χωρίς τίτλο.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

55 minutes ago, Azax Syndrom said:

Εσύ ούτε δραχμή πρόλαβες,ούτε το Ευρωπαικό του 2004,ούτε τον χιονιά του 2001...η' εσύ είσαι ο άτυχος ή εμείς γεράσαμε απαπαπαπα🤣

ουτε το σεισμο του 81 και τον χιονια του. ουτε τον Μαρτη του 87 και το ευρωπαικο. . .    🤣  

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, geod είπε:

ουτε το σεισμο του 81 και τον χιονια του. ουτε τον Μαρτη του 87 και το ευρωπαικο. . .    🤣  

Χαχαχα καλά αυτά ούτε εγώ τα πρόλαβα 🤣

 

Πάμε καλά ΚΒ..το κακό σενάριο που δείχνει ο τζίφος είναι καλό για εμάς....ουκμο και τζεμ άμα έχουμε μαζί μας είναι το καλό ....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ΜΠΑΜΠΗΣ MJT είπε:

Δε θέλει πολυ.....

gfseu-0-150.png

AXA...αυτό παρατηρω Μπαμπη ,εχει ερθει πολυ δυτικα...βρε λες;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ΜΠΑΜΠΗΣ MJT είπε:

Δε θέλει πολυ.....

gfseu-0-150.png

Ο στρόβιλος τα κάνει όλα σκόνη κ θρυψαλα... Μπάμπηηη Ένα σωστό Ριτζ μέχρι τώρα δεν έκανε πάντως ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Casa di Steppa είπε:

Ο στρόβιλος τα κάνει όλα σκόνη κ θρυψαλα... Μπάμπηηη Ένα σωστό Ριτζ μέχρι τώρα δεν έκανε πάντως ...

Κοντα είμαστε Στεπαιε...ακουγεται ο βρυχηθμός του

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μέχρι εδω κοιτάμε....Ο Βασιλιάς θα μιλήσει όταν έρθει η ώρα του... Αποσύρομαι για σύσκεψη με το επιτελείο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ΜΠΑΜΠΗΣ MJT είπε:

Μέχρι εδω κοιτάμε....Ο Βασιλιάς θα μιλήσει όταν έρθει η ώρα του... Αποσύρομαι για σύσκεψη με το επιτελείο

κατσε  βρε μπαμπη...τωρα αρχιζουν τα ωραια.....200+😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...