Jump to content
Gary

Ανάλυση χαρτών Φεβρουάριος 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

κατα πασα πιθανοτητα και με βαση τις πιαθανοτητες καποια στιγμη στα κοντα θα πρεπει και η κεντροδυτικη ευρωπη να εχει ενα καλο διαστημα για να επανελθουμε και να κλεισουμε ξανα στο φετινο επικεντρο που ηταν η περιοχη μας και τριγυρω ελπιζω αυτη την φορα με αλλο τροπο και αλλο μηχανισμο αλλους εμποδισμους και αλλες περιοχες.

Βαγγέλη όπως τα είπες χωρίς σιβιρικο τελικά τα κβ δεν βλέπουμε κάτι καλό.με τον αζορικο και μόνο θα εξαρτιωμαστε και απ' τον Ατλάντικο.βολευει τα προσυνεμα αυτού του είδους η κυκλοφορία απ' ότι έχω δει εγώ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Χειμωνας είπε:

Όσο δεν φαίνεται ζωνικη στον ορίζοντα,οι πιθανότητες παραμένουν υψηλές..

με τετοιο αζορικο καθαροαιμη ζωνικη πολυ δυσκολα..απλα με καποιο τροπο να ξεκολησει απο την ιβηρικη και την δυτικη ιταλια που εχει μπαστακωθει..δεν ξερω πως αλλα να ανακατευθει ξανα η τραπουλα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Χειμωνας είπε:

Όσο δεν φαίνεται ζωνικη στον ορίζοντα,οι πιθανότητες παραμένουν υψηλές..

Εγώ το χω παρατήσει το ματς και είμαι πλέον πιο χαλαρός.αν θέλει να δώσει κάτι ας δώσει.με συστήματα του 6ωρου δεν πρόκειται να ξαναασχοληθω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Kalahari desert είπε:

Βαγγέλη όπως τα είπες χωρίς σιβιρικο τελικά τα κβ δεν βλέπουμε κάτι καλό.με τον αζορικο και μόνο θα εξαρτιωμαστε και απ' τον Ατλάντικο.βολευει τα προσυνεμα αυτού του είδους η κυκλοφορία απ' ότι έχω δει εγώ.

εννοειτε οτι βολευει τα προσηνεμα οπως και ο ατλαντικος που πιεζει..ειναι λουκουμι για τα προσηνεμα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

επισης το οτι φετος αυτη η σκανδιναβια ξεσκιστηκε να εχει απο πανω της μονιμα εναν πολικο στροβιλο ειναι κατι που δεν μας ευννοει με την καμια ομως...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αυτα και καλημερα σας.Πιστευω οτι το επομενο χρονικο διαστημα στην καλυτερη να μας κατσει καμια ξωφαλτση πετσα παμε για ενα γερο διαλλειμα οχι κατ αναγκη με καλο καιρο αλλα πιστευω οχι με καλες πιθανοτητες για κατι πραγματικα που ν αξιζει τον κοπο.οι ελπιδες πανε στο τελειωμα του χειμωνα και στις αρχες μαρτιου ...μακαρι να βγω ψευτης.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ξέρετε ποιο είναι το λάθος;Και θα μιλήσω πολύ ανοιχτά..

Έχετε βάλει στόχο, μεγάλες προσδοκίες,και χάνεται η ουσία και η γλύκα του χειμώνα..Ας κάτσει και 6ωρο!!Ποιο είναι το πρόβλημα;Ότι δεν θα θαφτουμε;;Όχι ρε παιδιά..δεν είναι έτσι

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Χειμωνας είπε:

Ξέρετε ποιο είναι το λάθος;Και θα μιλήσω πολύ ανοιχτά..

Έχετε βάλει στόχο, μεγάλες προσδοκίες,και χάνεται η ουσία και η γλύκα του χειμώνα..Ας κάτσει και 6ωρο!!Ποιο είναι το πρόβλημα;Ότι δεν θα θαφτουμε;;Όχι ρε παιδιά..δεν είναι έτσι

 

ναι φιλε μου αλλα το θεμα ειναι οτι ουτε κ αυτο το 6ωρο δεν ειχαμε φετος 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Χειμωνας είπε:

Ξέρετε ποιο είναι το λάθος;Και θα μιλήσω πολύ ανοιχτά..

Έχετε βάλει στόχο, μεγάλες προσδοκίες,και χάνεται η ουσία και η γλύκα του χειμώνα..Ας κάτσει και 6ωρο!!Ποιο είναι το πρόβλημα;Ότι δεν θα θαφτουμε;;Όχι ρε παιδιά..δεν είναι έτσι

 

γιαννη μεγαλες προσδοκιες να εχω μια ολοκληρη μερα χιονιου ενα γαμ@@νο συνεχομενο 24αωρο με χιονι που να μπορει να το στρωσει.... δεν νομιζω οτι ειναι..και ναι προσωπικα την εχω χασει αυτη την γλυκα του 6αωρου και πραγματικα μην την ξαναδω και ποτε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

19 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

κατα πασα πιθανοτητα και με βαση τις πιαθανοτητες καποια στιγμη στα κοντα θα πρεπει και η κεντροδυτικη ευρωπη να εχει ενα καλο διαστημα για να επανελθουμε και να κλεισουμε ξανα στο φετινο επικεντρο που ηταν η περιοχη μας και τριγυρω ελπιζω αυτη την φορα με αλλο τροπο και αλλο μηχανισμο αλλους εμποδισμους και αλλες περιοχες.

Η Ιταλία ως τώρα δεν έχει δει τίποτα... Εγώ πιστεύω πως μόνο με χειμώνα στην Ιταλία μπορούμε να δούμε κάτι εμείς οι Δυτικοί και οι βορειοι θα έλεγα. Κάποια, στιγμή πρέπει ο αζορικος να πάει πιο δυτικά προς Ατλαντικό. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ISIMERINOS είπε:

γιαννη μεγαλες προσδοκιες να εχω μια ολοκληρη μερα χιονιου ενα γαμ@@νο συνεχομενο 24αωρο? δεν νομιζω οτι ειναι..και ναι προσωπικα την εχω χασει αυτη την γλυκα του 6αωρου και πραγματικα μην την ξαναδω και ποτε.

Βαγγέλη,και εγώ θα το ήθελα το 24ωρο..αν είναι δυνατόν,να το παίξω καμποσος.. αλλά μέσα μου βάζω χαμηλά τον πήχη, γιατί παλιότερα όσο τον είχαμε ψηλά,η απογοήτευση ήταν μεγάλη,όπως και όλων μας.. Βλέπω ότι πολύ σπάνια θα έχουμε αυτό που θέλουμε, οπότε θα το χαρώ,όπως και να έρθει..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Η Ιταλία ως τώρα δεν έχει δει τίποτα... Εγώ πιστεύω πως μόνο με χειμώνα στην Ιταλία μπορούμε να δούμε κάτι εμείς οι Δυτικοί και οι βορειοι θα έλεγα. Κάποια, στιγμή πρέπει ο αζορικος να πάει πιο δυτικά προς Ατλαντικό. 

η ιταλια ειχε τον δεκε χιονια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, thesprotos είπε:

Η Ιταλία ως τώρα δεν έχει δει τίποτα... Εγώ πιστεύω πως μόνο με χειμώνα στην Ιταλία μπορούμε να δούμε κάτι εμείς οι Δυτικοί και οι βορειοι θα έλεγα. Κάποια, στιγμή πρέπει ο αζορικος να πάει πιο δυτικά προς Ατλαντικό. 

και να εξαφανιστει αυτο το μονιμο μωβ πανω απο την σκανδιναβια το μονο που μπορει να κανει ενας τετοιος αζορικος σε συνδιασμο με την κατασταση εκει ειναι να πετα *****κες μυτες του αυλωνα που δεν μπορουν να κανουν απολυτος τιποτα στα δυτικα μας οποτε ολα φευγουν και ταξιδευουν...περυσι ηταν το ακριβως αντιθετο και ολα πηγαιναν προς τα πολυ δυτικα και ειμασταν πολυ καλυτερα.οποτε ναι εαν ειναι κατι να διαλεξουμε απο τα ακρα εμεις οι δυτικοι και βορειοι ειναι χωρις δευτερη κουβεντα το δευτερο ακρο.αλλα το ζητουμενο ειναι ποτε θα πιασει κεντρο η ιστορια ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Χειμωνας είπε:

Βαγγέλη,και εγώ θα το ήθελα το 24ωρο..αν είναι δυνατόν,να το παίξω καμποσος.. αλλά μέσα μου βάζω χαμηλά τον πήχη, γιατί παλιότερα όσο τον είχαμε ψηλά,η απογοήτευση ήταν μεγάλη,όπως και όλων μας.. Βλέπω ότι πολύ σπάνια θα έχουμε αυτό που θέλουμε, οπότε θα το χαρώ,όπως και να έρθει..

γιαννη μου εσυ ειχες πιο προσφατα 24αωρο ..το 2017 και παραπανω απο 24αωρο με χιονι που στρωνει.οχι οτι ειναι κατι μεγαλο αυτο αλλα εδω αυτο εχει να γινει απο το 2006...και στην αριαδνη και στην σοφια τρεχαμε σαν τους παλαβους να προλαβουμε γιατι ξεραμε οτι εχει τελος ειναι καποιες λιγες ωρες.αυτη την χαλαροτητα του να ξερεις οτι θα σου χιονιζει μεχρι και την αλλη μερα το πρωι ειτε λιγο ειτε πολυ και θα σου το στρωνει την εχουμε ξεχασει...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

γιαννη μεγαλες προσδοκιες να εχω μια ολοκληρη μερα χιονιου ενα γαμ@@νο συνεχομενο 24αωρο με χιονι που να μπορει να το στρωσει.... δεν νομιζω οτι ειναι..και ναι προσωπικα την εχω χασει αυτη την γλυκα του 6αωρου και πραγματικα μην την ξαναδω και ποτε.

Πολυ σωστος φιλε μου...ετσι ακριβως ειναι..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

και δεν μιλαω για εκατοστα...μιλαω για διαρκεια.δεν μ ενδιαφερουν τα εκοατοστα.μπορω να εχω μια σοφια απλωμενη σε 36 ωρες?ακομη και μια αριαδνη...γι αυτο μιλαω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, ΣΑΧΑΡΑ είπε:

η ιταλια ειχε τον δεκε χιονια

Ναι και τότε μπορέσαμε στην Ήπειρο και τη Δυτικη Μακεδονία και είδαμε καλά χιονια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, ΣΑΧΑΡΑ είπε:

να ρωτησω κατι ο σηβηρικος απο ποτε εχει να εμφανιστει δηλ φετος η και τα προηγουμενα χρονια

Έχει να εμφανιστεί από το 2012

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Έχει να εμφανιστεί από το 2012

επειδη εγω ολα αυτα δεν τα βλεπω φυσιολογικα αυτο το στοιχειο με κανει να το το πιστευω πιο πολυ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

γιαννη μου εσυ ειχες πιο προσφατα 24αωρο ..το 2017 και παραπανω απο 24αωρο με χιονι που στρωνει.οχι οτι ειναι κατι μεγαλο αυτο αλλα εδω αυτο εχει να γινει απο το 2006...και στην αριαδνη και στην σοφια τρεχαμε σαν τους παλαβους να προλαβουμε γιατι ξεραμε οτι εχει τελος ειναι καποιες λιγες ωρες.αυτη την χαλαροτητα του να ξερεις οτι θα σου χιονιζει μεχρι και την αλλη μερα το πρωι ειτε λιγο ειτε πολυ και θα σου το στρωνει την εχουμε ξεχασει...

Και περσυ είχαμε ένα 24ωρο εδώ με την Μήδεια..14-15 Φλεβάρη αν δεν κάνω λάθος.. Καταλαβαίνω τη θες να μου πεις.. Εντάξει,έχεις δίκιο όπως το εκφράζεις γραπτώς..Ένα παράπονο φυσιολογικό..

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...