Jump to content
Gary

Ανάλυση χαρτών Φεβρουάριος 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Μπάμπη Δε σε κανω πλακα βαρέθηκα να βλέπω χιονι φετος και τη Δευτέρα ακομα  και ο τζιφος ου εινια ανατολικα τάζει αλλη μια πασπαλα....Μπορεί να μη ριχνει πολυ αλλα πρωτη φορα εχω ξενυχτησει 4 βραδιά χαχαχα

Σε καταλαβαίνω , αλλά σε θέλω αμείλικτο. Τίποτα δεν χαρίζει και τίποτα δεν χαρίζεται

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

Για Δευτέρα θα εννοεί αρχικα

Ε ναι για Δευτέρα προφανώς, το άλλο μπορεί να πάει οπουδήποτε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, ΜΠΑΜΠΗΣ MJT είπε:

Σε καταλαβαίνω , αλλά σε θέλω αμείλικτο. Τίποτα δεν χαρίζει και τίποτα δεν χαρίζεται

Ακριβως!!!το τακτ τελείωσε...😎😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Άντρες,ανασυνταχτειτε,το επιτελείο το απόγευμα θα συνεδριάσει για μια ακόμα επίθεση.

Εγώ με το hk 11,είμαι έτοιμος να θερισω.

Οπλιστείτε με υπομονή και θάρρος 🔥🔥🔥

Εμπρός ⚔️⚔️

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λέω να μην πολύ ασχοληθώ αυτή την φορά... Πολλές φόλες φέτος. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, thanossnow είπε:

Λέω να μην πολύ ασχοληθώ αυτή την φορά... Πολλές φόλες φέτος. 

Εσύ τίθεσαι άμεσα σαν σαμποτερ,κρατά χαμηλό προφίλ, φεύγεις Αλβανία να ετοιμάσεις το έδαφος για το χαμηλό της Δευτέρας 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, sakis13 είπε:

-Εισαι ο.....και λεγεσαι...

-Λοχιας Προσηνεμου Ταγματος brainA του λοχου weather club..Εσσο Χειμωνας 1991-92...Διαταξτε κυριε Κογκα!!!

episkepsi-arxigou-ges-stin-perioxi-euthunis-tou-dss-kai-tis-td41-sp.jpg

Οχι και λοχίας και ο εθνάρχης!Αυτος εφερε τον Κόγκα 1 φετος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Φαντάζεστε να σκασει κεντροβορειος δευτερα τριτη το απόλυτο τρολαρισμα το φέρουμε απο τις 240 ωρες και δεν ερχεται και τώρα να έρθει μόνο του χαχαχα

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Φαντάζεστε να σκασει κεντροβορειος δευτερα τριτη το απόλυτο τρακάρισμα το φέρουμε απο τις 240 ωρες και δεν ερχεται και τώρα να έρθει μόνο του χαχαχα

Τίποτα δεν έχει Αντώνη. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παμε να φτιαξουμε λίγο το 8/2 .Mεχρι εχθες  το πρώην μοντελο εδινε ενα τιποτα…Πως τους πετσοκόβεις ετσι ρε Ukmo,μάθε τους μπαλιτσα…

1A5A77D2-66D2-4A90-BF13-B3C000AE3DBE.gif.4ca0b0abf519f5fda3aaea6839c42701.gif

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με λυπη ανακοινωνω οτι η καιροφιλη Ελλας βρισκεται εις τα πρόθυρα εμφυλίου.

Οι βορειες δυναμεις μετα τις απανωτες πανωλεθρίες ανασυντασσονται και ετοιμαζουν λυσσαλεα αντεπιθεση για να ανακτησουν την παλια των αίγλη και τιμη με ολοκληρωτικο χτυπημα 

Οι αν.προσηνεμοι κ νοτιοι δοξασμενοι μαχητες μετά απο 2 ιστορικές νικες περυσι και φέτος,δεν φαινονται ετοιμοι να σταματησουν τις κατακτησεις των και μετα το back to back σε 2 ετη,διεκδικουν τον back to back Κογκα εις εναν χειμωνα. 

And so it begins...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Με λυπη ανακοινωνω οτι η καιροφιλη Ελλας βρισκεται εις τα πρόθυρα εμφυλίου.

Οι βορειες δυναμεις μετα τις απανωτες πανωλεθρίες ανασυντασσονται και ετοιμαζουν λυσσαλεα αντεπιθεση για να ανακτησουν την παλια των αίγλη και τιμη με ολοκληρωτικο χτυπημα 

Οι αν.προσηνεμοι κ νοτιοι δοξασμενοι μαχητες μετά απο 2 ιστορικές νικες περυσι και φέτος,δεν φαινονται ετοιμοι να σταματησουν τις κατακτησεις των και μετα το back to back σε 2 ετη,διεκδικουν τον back to back Κογκα εις εναν χειμωνα. 

And so it begins...

Άστα αυτά ,..χρωστας κατι στα γρεβενα εσυ ...χωρις ελεοοόοοοςςςςς ερχεται η επόμενη πετσααααααα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θεσσαλοι και βορειοστερεαελλαδιτες βρισκονται σε συγχυση.30ποντο με καταληξη προσηνεμα αλλα και ρισκο για πετσα;;;;Συνεργασια με βορειους και ρισκο για χιονονερα,αλλα και πιθανοτητα για μισο μετρο;;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πέρα από την πλάκα  ....... Πάμε να το φέρουμε!!! Να πάει αρκετά δυτικά πρέπει ακόμα , από θερμοκρασίες άμα είμαστε σαν αυτά τα οριακά προχθές καήκαμε. 

Επεξεργάστηκε από thanossnow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ποιος θα παρει το προσηνεμο χιονι απο τον Μοντανα Τονι???

Ποιος ρε??

8280_s3gw.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, thanossnow είπε:

Πέρα από την πλάκα  ....... Πάμε να το φέρουμε!!! Να πάει αρκετά δυτικά πρέπει ακόμα. 

Για Δευτέρα λες Θανάση; ;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Άστα αυτά ,..χρωστας κατι στα γρεβενα εσυ ...χωρις ελεοοόοοοςςςςς ερχεται η επόμενη πετσααααααα

Θα καθαρισω εγω για σενα.Αποταξου τον Σατανα εκ του ισημερινου και το 40ποντο θα στο εξασφαλισει η ημιορεινη αερομεταφερομενη ταξιαρχια αττικης.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

39 λεπτά πριν, Theomanio είπε:

Άντρες,ανασυνταχτειτε,το επιτελείο το απόγευμα θα συνεδριάσει για μια ακόμα επίθεση.

Εγώ με το hk 11,είμαι έτοιμος να θερισω.

Οπλιστείτε με υπομονή και θάρρος 🔥🔥🔥

Εμπρός ⚔️⚔️

Κ .Συνταγματάρχα απο σφαίρες τι κάνουμε;;   Έχουμε ξεμείνει.,.,

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Οχι και λοχίας και ο εθνάρχης!Αυτος εφερε τον Κόγκα 1 φετος

Ποιος σας έφερε το Κόγκα;;;;;;;;   

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο ευρωπιος στο 6α ρι πηγε πολυ πιο νοτιοδυτικα τον αυλωνα έως παρα πολυ παμε για αδριατικη ιονιο σιγα σιγα ...ε ολο και κατι θα γλειψουμε χαχαα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...