Jump to content
Gary

Ανάλυση χαρτών Φεβρουάριος 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Για Δευτέρα λες Θανάση; ;;

Δευτέρα με Τρίτη 😂 , που να μου φύγει η όρεξη για χιόνι... Πάντα το κυνηγάω  😂.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ΜΠΑΜΠΗΣ MJT είπε:

Ποιος σας έφερε το Κόγκα;;;;;;;;   

Σε έχουν βάλει στη γωνία Μπάμπη σαμποτάζ φιλε...γι αυτό άλλαζαν τα θέματα για να ξεχαστεί ποιος άνοιξε τον Ιανουάριο,  αυτά τα να λειτουργεί το σάιτ να μην υπερφορτωνεται ηταν δικαιολογίες......🤣

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ΜΠΑΜΠΗΣ MJT είπε:

Ποιος σας έφερε το Κόγκα;;;;;;;;   

Ο @BrainA ο Θεος!Εσυ εχεις ταχθει με τον Σατανα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Θα καθαρισω εγω για σενα.Αποταξου τον Σατανα εκ του ισημερινου και το 40ποντο θα στο εξασφαλισει η ημιορεινη αερομεταφερομενη ταξιαρχια αττικης.

🤣🤣🤣 περιμενω τοτε τη  ταξιαρχία....βάζω σακούλα στο κεφάλι κι έρχομαι χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Θα καθαρισω εγω για σενα.Αποταξου τον Σατανα εκ του ισημερινου και το 40ποντο θα στο εξασφαλισει η ημιορεινη αερομεταφερομενη ταξιαρχια αττικης.

Timeo Danaos et dona ferentes......Το νου σας  παιδιά!!!!!!!!!!!!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 minutes ago, GEORGE SNOWMAN said:

Με λυπη ανακοινωνω οτι η καιροφιλη Ελλας βρισκεται εις τα πρόθυρα εμφυλίου.

Οι βορειες δυναμεις μετα τις απανωτες πανωλεθρίες ανασυντασσονται και ετοιμαζουν λυσσαλεα αντεπιθεση για να ανακτησουν την παλια των αίγλη και τιμη με ολοκληρωτικο χτυπημα 

Οι αν.προσηνεμοι κ νοτιοι δοξασμενοι μαχητες μετά απο 2 ιστορικές νικες περυσι και φέτος,δεν φαινονται ετοιμοι να σταματησουν τις κατακτησεις των και μετα το back to back σε 2 ετη,διεκδικουν τον back to back Κογκα εις εναν χειμωνα. 

And so it begins...

ΞΑΝΑΑΙΡΧΩΜΑΣΤΕ

 

A41D7A21-A4B2-4C6A-823F-7B4166C5C495.thumb.jpeg.859d2d2644c0aab4ce750a42ff7165eb.jpeg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Galanto είπε:

🤣🤣🤣 περιμενω τοτε τη  ταξιαρχία....βάζω σακούλα στο κεφάλι κι έρχομαι χαχαχα

Απελαύνεσαι αμεσα με συνοπτικές διαδικασίες..Theomanio,   ξεκίνα τις διαδικασίες.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Ο @BrainA ο Θεος!Εσυ εχεις ταχθει με τον Σατανα.

Καλά καλά...θα σε φτιάξω και σενα .....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Σε έχουν βάλει στη γωνία Μπάμπη σαμποτάζ φιλε...γι αυτό άλλαζαν τα θέματα για να ξεχαστεί ποιος άνοιξε τον Ιανουάριο,  αυτά τα να λειτουργεί το σάιτ να μην υπερφορτωνεται ηταν δικαιολογίες......🤣

Αμ δε το έβλεπα;; Ταχα τάχα μου  οτι επεσε ο σερβερ κλπ ..Δυο φορές καινούριο θέμα για να αποπροσανατολίσουν τον κόσμο.. Θα τους καθαρίσω  στο λεπτο......μη νοιάζεσαι 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Τι ωραία περνάμε παντως χαχαχα

Εκει που θα σε στείλω προδότη να δεις τι ωραία θα περνάς 😅 Για ενα 40 ποντο ρε πουλάς τα αδέρφια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, south coast είπε:

ΞΑΝΑΑΙΡΧΩΜΑΣΤΕ

 

A41D7A21-A4B2-4C6A-823F-7B4166C5C495.thumb.jpeg.859d2d2644c0aab4ce750a42ff7165eb.jpeg

Ετσι πολεμιστη μου.Ετσι προετοιμαζομαστε εμεις.Και για του λογου το αληθες,δεν ειμαστε μονο λογια,φωτο-ντοκουμεντο,πριν την ιστορικη νικη της Ελπιδας με το τσεκουρι στα χερια

IMG_20220203_152835.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Θεσσαλοι και βορειοστερεαελλαδιτες βρισκονται σε συγχυση.30ποντο με καταληξη προσηνεμα αλλα και ρισκο για πετσα;;;;Συνεργασια με βορειους και ρισκο για χιονονερα,αλλα και πιθανοτητα για μισο μετρο;;;

Εγω θα συνταχθω με μαζι με αντωνη σε καταληξη προσηνεμα...η σε προσηνεμο με νυφιτσα μετα...συγγνωμη καρντασια...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ICELARISSA είπε:

Εγω θα συνταχθω με μαζι με αντωνη σε καταληξη προσηνεμα...η σε προσηνεμο με νυφιτσα μετα...συγγνωμη καρντασια...

Ωπωπωπωπωπωπω....Αδερφια Θεσσαλοι,αρχεγονοι λυσσαλεοι μαχητες σας καλωσοριζω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Ετσι πολεμιστη μου.Ετσι προετοιμαζομαστε εμεις.Και για του λογου το αληθες,δεν ειμαστε μονο λογια,φωτο-ντοκουμεντο,πριν την ιστορικη νικη της Ελπιδας με το τσεκουρι στα χερια

IMG_20220203_152835.jpg

Καλα ρε Τζορτζ αλλα ξυλα δεν είχε....Σαν σκ****λα ειναι αυτο το μικρό χααχχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Εγω θα συνταχθω με μαζι με αντωνη σε καταληξη προσηνεμα...η σε προσηνεμο με νυφιτσα μετα...συγγνωμη καρντασια...

Ελα παμε μαζι αγορι μου...μονο ετσι θα δουε σοβαρο χιονι φετος ...σοβαρό χιονι χωρις κατάληξη προσηνεμα τουλαχιστον πανω απο 300 μέτρα  δε βλέπουμε εδω χαχαχα

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Καλα ρε Τζορτζ αλλα ξυλα δεν είχε....Σαν σκ****λα ειναι αυτο το μικρό χααχχαχα

Ετσι νομιζεις,αν δεν σκιστουν,δεν καιγονται...Η μεση μου ξερει τι τραβηξα ο πολεμιστης...🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Εγω θα συνταχθω με μαζι με αντωνη σε καταληξη προσηνεμα...η σε προσηνεμο με νυφιτσα μετα...συγγνωμη καρντασια...

Και εσυ απελαύνεσαι αμεσα... Μας εκανες και το φιλο....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

19 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Ετσι πολεμιστη μου.Ετσι προετοιμαζομαστε εμεις.Και για του λογου το αληθες,δεν ειμαστε μονο λογια,φωτο-ντοκουμεντο,πριν την ιστορικη νικη της Ελπιδας με το τσεκουρι στα χερια

IMG_20220203_152835.jpg

ΤΙΝΑΦΤΟΡΕ....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, GEORGE SNOWMAN είπε:

Ετσι νομιζεις,αν δεν σκιστουν,δεν καιγονται...Η μεση μου ξερει τι τραβηξα ο πολεμιστης...🤣

Πολεμιστή ηήηη θα σε διδάξω χαχαχαχ...Εγώ τα κόβω τεράστια με σφήνες εκει να δεις γούστα...Και οχι με τσεκούρι σφήνα , με βαριά αλλιως δε κόβονται τα τέρατα χαχαχαα....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, ISIMERINOS είπε:

Χιονοανενδοτος μέχρι να χιονιστουν και τα καβούρια του Θερμαϊκού τα μύδια του Αγγελοχωρίου οι τσιπούρες του Αμβρακικού και οι σαρδέλες Καλλονής...

Και τα ελαιόδενδρα της δυτικής χαλκιδικης🤣😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ΜΠΑΜΠΗΣ MJT είπε:

ΤΙΝΑΦΤΟΡΕ....

Τσεκουρι και βαριά μαζι...ετσι ζουμε εδω στα βουνα.Κυνηγωντας δεινοσαυρους,κοβοντας ξυλα και τρωγοντας βολβούς και ριζες.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ΜΠΑΜΠΗΣ MJT είπε:

Και εσυ απελαύνεσαι αμεσα... Μας εκανες και το φιλο....

Εσυ κανονικα μαζι μας πρεπει να εισαι...να συνταχθεις την καταληξη προσηνεμα...και να παρουν τα τσιπουρα φωτια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...