Jump to content
Gary

Ανάλυση χαρτών Φεβρουάριος 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Η Καρδίτσα και τα Τρίκαλα βλέπουν σιγουρα νομιζω και η Λάρισας με το άικον αν εβγαινε αυτούσιο...απλά στην αρχη θα χαν λιγες βροχες 

Αν εβγαινε αικον οπως ειναι χιονιζομασταν και οι τρεις πολεις πετσα εδω χιονοστρωση ικανοποιητικη καρδιτσα τρικαλα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, salonikatasos said:

Αν ερθει αυλωνας την τριτη,θα ειναι και παλι ωκεανιας προελευσης οποτε χιονια στα χαμηλα γιοκ. 

Ωκεάνια προέλευση είχε υποτίθεται και η Ελπίδα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Seth13 είπε:

Ωκεάνια προέλευση είχε υποτίθεται και η Ελπίδα. 

Η ελπιδα είχε -16 μεσα και -42 στα 500..καμία σχέση με αυτό που ..μας παίρνει ξωφαλτσα στις 8 του μηνός

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, isnow said:

Η ελπιδα είχε -16 μεσα και -42 στα 500..καμία σχέση με αυτό που ..μας παίρνει ξωφαλτσα στις 8 του μηνός

Εντάξει αυτό αλλά δεν μιλάμε και για νότια Ελλάδα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, Seth13 είπε:

Ωκεάνια προέλευση είχε υποτίθεται και η Ελπίδα. 

Η Ελπίδα είχε δύο φάσεις φίλε Σωτηρη! Η πρωτη φάση ήταν η ωκεάνια. Η 2η ήταν απο πίσω πόρτα. Απο Ουκρανία. Δεν το λέω εγώ. Το έλεγαν μετεωρολόγοι. Η αναδίπλωση που μας έθαψε,  ήταν εξ Ουκρανιας δλδ. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Όταν είσαι προσηνεμος, κάθεσαι αραχτος να βλέπεις μοντέλα και 4 μέρες πριν κοιτάς απλά αν είναι οκ οι θερμοκρασίες.. 👀😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, menidi said:

Η Ελπίδα είχε δύο φάσεις φίλε Σωτηρη! Η πρωτη φάση ήταν η ωκεάνια. Η 2η ήταν απο πίσω πόρτα. Απο Ουκρανία. Δεν το λέω εγώ. Το έλεγαν μετεωρολόγοι. Η αναδίπλωση που μας έθαψε,  ήταν εξ Ουκρανιας δλδ. 

Ναι αλλα και στην πρωτη φαση χιόνισε μεχρι  το κυμα στην Λούταα και στα βραχια των Κυκλάδων Θαναση.

Επεξεργάστηκε από south coast
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, kostasmarousi13 είπε:

Επίσης δεν πρέπει να χάσουμε στρατηγούς των δυτικών όπως Τεο casperako spartan παπλαμούδα!!!Εχουν δημιουργήσει δικό τους μέτωπο και πρέπει να τους κατευνάσουμε!!!

Προσήνεμος να πολεμάει Προσήνεμο…..

είναι κρίμα!!!

Πεστα κωσταρα μου... 😅😅😅

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μηχανορραφίες, συνωμοσίες, τάσεις απόσχισης, θωπείες, αποστασίες, ολα θυσία στο βωμό του ΚΟΓΚΑ 2.

Αυτο δεν ειναι φορουμ. Αυτο ειναι STRATEGO.

Επεξεργάστηκε από BrainA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, DIMITRIS είπε:

και ένας κακομοίρης τρέχει να προλάβει τον Άγγλο...

gfseu-0-96.png?12

σύγκριση με το χθεσινό 12αρι του τις ίδιες ώρες...

gfseu-0-120.png?12

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Βγαζει τη συγκλιση αποψε το βραδυ στα δυτικα γ..ω τα βιλια μου...

και όταν έπρεπε να βγάλει σύγκλιση στα δυτικά (25/1) δε μπορούσε...την τύχη μου γ..ω!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

42 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Αν εβγαινε αικον οπως ειναι χιονιζομασταν και οι τρεις πολεις πετσα εδω χιονοστρωση ικανοποιητικη καρδιτσα τρικαλα

Όντως μια φτωχη πλην τιμια πετσουλα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

20 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Όταν είσαι προσηνεμος, κάθεσαι αραχτος να βλέπεις μοντέλα και 4 μέρες πριν κοιτάς απλά αν είναι οκ οι θερμοκρασίες.. 👀😎

Ναι και δεν σου μένει νύχι για νύχι..🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Είχα καιρό να μπω μοντέλα, βλέπω όμως κατι γρήγορο αλλά αξιόλογο για κεντροβορεια μπορεί να βγει .Το ουκμο δείχνει την δρόμο άρα πάμε καλά

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παρεπιπτόντως αυτοί οι ιβηρες καιρόφιλοι πρέπει να είναι στα πρόθυρα της αυτοκτονίας φέτος τον χειμώνα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...