Jump to content
Gary

Ανάλυση χαρτών Φεβρουάριος 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Πολεμιστή ηήηη θα σε διδάξω χαχαχαχ...Εγώ τα κόβω τεράστια με σφήνες εκει να δεις γούστα...Και οχι με τσεκούρι σφήνα , με βαριά αλλιως δε κόβονται τα τέρατα χαχαχαα....

Εσυ εισαι παιδακι ρε ..ασε μας αγορι μου...αχχαχχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Εσυ κανονικα μαζι μας πρεπει να εισαι...να συνταχθεις την καταληξη προσηνεμα...και να παρουν τα τσιπουρα φωτια

Ασε με εμενα ..Εγω είμαι μια κατηγορία μόνος μου ..Δεν χιονιζομαι με κανεναν τυπο καιρου...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, ISIMERINOS είπε:

Τα θέλουμε όλα χωρίς τύψεις και με πολύ πάθος και απροκάλυπτα.πλεον πέτρινα προσηνεμα σαν όρος δεν υπάρχει οπότε ..ούτε νιφαδα τσακιστη μέχρι να τελειώσει ο χειμώνας δεν πρέπει να ξεφύγει από την νοητή γραμμή Ιόνιο Πρέβεζα Πάτρα Λάρισα Μπάμπης...

Μανιακέ βγες απ τον βορειονότιο!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Τσεκουρι και βαριά μαζι...ετσι ζουμε εδω στα βουνα.Κυνηγωντας δεινοσαυρους,κοβοντας ξυλα και τρωγοντας βολβούς και ριζες.

Το νου σ,  το  καλσον   Τζωρτζίνο🤣 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Kosmas34 είπε:

Όλοι ενταχθήκατε βλέπω σε στρατόπεδα εναντίων την Β. Ελλάδας! Γι αυτό θα το πληρώσετε!!!😎

Και εσυ στη καταληξη προσηνεμα πρεπει να ερθεις...δεν ειναι δεκεμβρης γεναρης να παιζουμε στα ορια θεμροκρασιας...μονο ο βαγγελης και ο τασος θα εχουν το δικο τους στρατοπεδο....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Kosmas34 είπε:

Όλοι ενταχθήκατε βλέπω σε στρατόπεδα εναντίων την Β. Ελλάδας! Γι αυτό θα το πληρώσετε!!!😎

Εσυ μη μιλάς ...παρατρίχα γλύτωσες τον εξοστρακισμό😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, ΜΠΑΜΠΗΣ MJT είπε:

Το νου σ,  το  καλσον   Τζωρτζίνο🤣 

Το νου στο πληκτρολογιο και τον καναπε νησιωτη...🤣🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ICELARISSA είπε:

Και εσυ στη καταληξη προσηνεμα πρεπει να ερθεις...δεν ειναι δεκεμβρης γεναρης να παιζουμε στα ορια θεμροκρασιας...μονο ο βαγγελης και ο τασος θα εχουν το δικο τους στρατοπεδο....

Δεν θελουμε τέτοιους συμμάχους παίδες!!!προτιμάμε έναν κοκκινολαίμη (φέτος) σκληρό αντίπαλο απ αυτούς που κάνουν πίσω την ύστατη ώρα 😂😂😂😂😂😂😂😂!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Και εσυ στη καταληξη προσηνεμα πρεπει να ερθεις...δεν ειναι δεκεμβρης γεναρης να παιζουμε στα ορια θεμροκρασιας...μονο ο βαγγελης και ο τασος θα εχουν το δικο τους στρατοπεδο....

Σε αυτά τα σενάρια δεν έχουμε υετο εμείς εδώ, κι αν έχουμε είναι ψίχουλα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οι βόρειοι έχουμε τον Χίτλερ μαζί μας ... Έγινε βόρειος . Περιμένει τα χιόνια... 

 

Επεξεργάστηκε από thanossnow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

25 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Εγω θα συνταχθω με μαζι με αντωνη σε καταληξη προσηνεμα...η σε προσηνεμο με νυφιτσα μετα...συγγνωμη καρντασια...

Και εσύ τέκνον Βρούτε? Για δώσε μου διεύθυνση των πεθερικών σου στο Κιλκίς να τους πω 2 λογακια🤣🤣🤣🤣🤪🤪🤪. Πάμε λοιπόν να παλέψουμε για την Βόρεια Ελλάδα μονο αφού τα κεντρικά μας απαρνιουνται. 😅😅😅

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Το νου στο πληκτρολογιο και τον καναπε νησιωτη...🤣🤣🤣🤣

Ειναι ενισχυμένος φέτος 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, bouasss είπε:

Και εσύ τέκνον Βρούτε? Για δώσε μου διεύθυνση των πεθερικών σου στο Κιλκίς να τους πω 2 λογακια🤣🤣🤣🤣🤪🤪🤪. Πάμε λοιπόν να παλέψουμε για την Βόρεια Ελλάδα μονο αφού τα κεντρικά μας απαρνιουνται. 😅😅😅

19 του μηνα θα ειμαι επανω ....θα σας φερω χιονι μονο για εσας και μετα φευγω για το δικο μου..χαχαα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επίσης δεν πρέπει να χάσουμε στρατηγούς των δυτικών όπως Τεο casperako spartan παπλαμούδα!!!Εχουν δημιουργήσει δικό τους μέτωπο και πρέπει να τους κατευνάσουμε!!!

Προσήνεμος να πολεμάει Προσήνεμο…..

είναι κρίμα!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λιγο στα πιο σοβαρα το διαστημα που μπορουν να χιονιστουν και τα πεδινα απο στερεα και πανω ειναι μαξ μεχρι 19-20 μετα ειναι ξεκαθαρα μονο προσηνεμα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Εσυ εισαι παιδακι ρε ..ασε μας αγορι μου...αχχαχχαχα

Τζορτζζζζ μαζι μου στο βουνο θα ζησεις ...εχω κανει μονος επιβιβση και εχω φαει ακομ ακαι ακριδα ζώντανη...μπλέξατε χαχαχαχα...ετσι νομίζεις με έναν απλό πιτσιρικά εχεις να κάνεις; ;;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ακόμα δε πήγα με υποτιμάμε οι προσηνεμοι γιατξ δε ξέρουν...Από δω και πέρα μονος να φέρω τις πετσεεεεεεςς μουυυυ

Αεραααααα

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Τζορτζζζζ μαζι μου στο βουνο θα ζησεις ...εχω κανει μονος επιβιβση και εχω φαει ακομ ακαι ακριδα ζώντανη...μπλέξατε χαχαχαχα...ετσι νομίζεις με έναν απλό πιτσιρικά εχεις να κάνεις; ;;;

Δεν καταλαβες,εσυ εισαι πιτσιρικας,δεν σου κοβεται η μεση,αυτο εννοω...αχχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Λιγο στα πιο σοβαρα το διαστημα που μπορουν να χιονιστουν και τα πεδινα απο στερεα και πανω ειναι μαξ μεχρι 19-20 μετα ειναι ξεκαθαρα μονο προσηνεμα...

Τι ξεκαθαρα Κώστα μετα απο 20 μερες χαχααχαχα...τι να το κανουμε στο κι αλλιως  μετα τις 20 ανούσιο καλυτερα ας πάει πιο νοτια 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, GEORGE SNOWMAN είπε:

Δεν καταλαβες,εσυ εισαι πιτσιρικας,δεν σου κοβεται η μεση,αυτο εννοω...αχχαχα

Γι αυτο βαζει εμενα ο πατέρας και το κανω ...Και δε καταλάβαινα τοσο καιρο..με ελεγε και τι ωραία τα κόψες μαλλον για να συνεχίσω χααχααχχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Τι ξεκαθαρα Κώστα μετα απο 20 μερες χαχααχαχα...τι να το κανουμε στο κι αλλιως  μετα τις 20 ανούσιο καλυτερα ας πάει πιο νοτια 

Ξεκαθαρα βαση των μεσοπροθεσμων στοιχειων....εννοω καλα εσυ γκρικιαζεις γκρινιαζεις και εχεις 5-6 χιονακια φετος χαχα...ηταν μια χρονια που η δυτικη μακεδονια πηγε να θυμηθει τα παλια..καλα για φλωρινα δεν το συζητω ζει παλιακο χειμωνα με 25-28 μερες ηδη συνεχους χιονοστρωσης

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

46 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Εγω θα συνταχθω με μαζι με αντωνη σε καταληξη προσηνεμα...η σε προσηνεμο με νυφιτσα μετα...συγγνωμη καρντασια...

Παίζουμε με τη φωτιά με το δεύτερο όπως με την Ελπίδα που ουτε νυφουλα ούτε τίποτα χαχα θες παλι γυαλι ηλιου και καφε στου φρούριο με 0β;

 

Επεξεργάστηκε από larissa_mare
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...