Jump to content
Gary

Ανάλυση χαρτών Φεβρουάριος 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Μπουτβαλ είπε:

5 ωρες το πολυ να κρατησουν τα οποια φαινομενα... Αλλα με τον Βαρδαρη που θα εχουμε πολυ πιθανο να μη βρεξει καθολου λογω χαμηλης υγρασιας

Σιγά μην βρέξει εκεί ρε συ! Εσείς το έχετε σίγουρο, μόνο χιόνι θα πέσει πιστεύω. Με μικρές βελτιώσεις θα έχετε ξαι καλουτσικο υετο!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Kosmas34 είπε:

Σιγά μην βρέξει εκεί ρε συ! Εσείς το έχετε σίγουρο, μόνο χιόνι θα πέσει πιστεύω. Με μικρές βελτιώσεις θα έχετε ξαι καλουτσικο υετο!

σ αυτες τις περιπτωσεις παντα ξεκιναει με βροχη κ το γυριζει μετα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ιστορικός χιονιάς Αττικής το 18αρι.

 

 

 

Μην με βρίζετε, έτσι για να δημιουργηθεί λίγο hype το έγραψα 😂

Πάντως είναι καλύτερο το 18αρι ξεκάθαρα. 

Και προσωπικά πιστεύω ότι, αν δεν αλλάξει κάτι δραματικά, νιφάδες θα δει και το Κέντρο για λίγο. Το είπα κι ας πέσω έξω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

19 λεπτά πριν, Kosmas34 είπε:

Μοναδικός βόρειος που κοιτάω 18αρι;😨

και που το είδαμε τι καταλαβαμε.?...κατι δείχνει για εσάς...στην αρχη...της μεταβολής και κάτι για εμάς στο τέλος.κ...δινει καλό χιόνι στην Θεσσαλια!...νταξ...ο τζίφος...σε πιο κοντινές ωρες θα αξιζει οπως με την 'Ελπίδα'....για την ωρα τουλάχιστον αυτό που δείχνει εδώ δεν τον εμπιστεύομαι τα ιδια εδινε και στην προηγουμενη κακοκαιρία και είχαμε 4 βαθμους...και σταγόνες.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εχουμε πολλα να δουμε ακομα..Αυτος ο χειμωνας δεν παραδιδει τα οπλα..Ενα ωραιο πρωι και οι πιο ατυχοι και απαισιοδοξοι..Θα απορουν...Πως ξυπνησαν ετσι??Καλο βραδυ αδερφια..Στην υγεια σας!!!

336610-700186.gif.9c181a8406c45dec821780f4d9cb2974.gif

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παντως ο υετός φαίνεται μπόλικος για Αθηνα και Χαλκίδα. Βρε λες να δούμε καμια στουπάρα λόγω ραγδαιότητας? (και όχι μόνο)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, menidi said:

Παντως ο υετός φαίνεται μπόλικος για Αθηνα και Χαλκίδα. Βρε λες να δούμε καμια στουπάρα λόγω ραγδαιότητας? (και όχι μόνο)

Εσυ θα δεις πάντως

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, south coast είπε:

Παλι χιονια η Αττικη μεσημεριατικα?Αφού μόνο βράδυ χιονίζει😄

Πέρυσι τέτοια εποχή ήσουν μαζεμένος. Φέτος λόγω Ανω Γλυφάδας (η επονομαζόμενη και ως Μουρμανσκ του νότου) κελαηδάς πουλάκι μου....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, menidi said:

Πέρυσι τέτοια εποχή ήσουν μαζεμένος. Φέτος λόγω Ανω Γλυφάδας (η επονομαζόμενη και ως Μουρμανσκ του νότου) κελαηδάς πουλάκι μου....

Εκανα δυνατο ποδαρικό στα ορεινά της Γλυφάδας φέτος και έχω άλλο αέρα,,,

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

47 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Καλησπερα..Λαρυμνα βρισκομαι..Με πεθερικα και συζυγο...Φυλαμε Θερμοπυλες ολοι οι καιροφιλοι..Θα πεσουμε ηρωικα και φετος...!!!Και μονο που συναντησα χιονουρες λιγο εξω απο τη Λαρυμνα μου αρκει..!!!Επικος χειμωνας για προσηνεμα...Μακαρι στο 90 να φτιαξει και για τους υπολοιπους...

Στην υγεια μας και ο ηλιος μακρυα μας!!!

Εκεί είναι το εργοστάσιο της  Λαρκο.... Αλλυλεγγυη  στους υπό απόλυση εργάτες!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Εκεί είναι το εργοστάσιο της  Λαρκο.... Αλλυλεγγυη  στους υπό απόλυση εργάτες!! 

Εργοδηγος ηταν ο πεθερος μου εκει 36 χρονια...Πολλα λεφτα φιλε!!!Παρα πολλα...Φαγανε με χρυσα κουταλια και εργαζονενοι και διοικητες...Ολοκληρα χωρια,δεν πληρωναν,δεη,νερο,ενοικιο...Σπαταλες,Γιανναρε!!! Ερχεται ομως το πληρωμα του χρονου...Ανθρωποι που νομιζαν οτι 1+1 κανει 3,επαιρναν 2 χιλιαρικα!!!Παντα με τους εργατες θα μαι..Αλλα οταν δουλευουν..Οχι οταν μας δουλευουν!!!

Αλλα υπαρχουν και ανθρωποι που εδωσαν τη ζωη τους..Δε τα τσουβαλιαζω...Τελος παντων..Βαρυ θεμα..Αστο να παει αστο..Που ελεγε και ο Παριος..

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 ώρες πριν, DIMITRIS είπε:

θέλουν πολύ δουλεία τα ανσαμπλ του παιου για τα μακρινά αλλά όχι απαγορευτικά...

 

Γενικά τα ens του παίου, είναι τα ζα μου αργά....θυμάσαι πότε κατηλθαν στα ψυχρά σενάρια, πολυ κοντά στο γεγονός....οπότε αρκετά καλή η εικόνα τους!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πρώτο 100ρακι φέτος για εδώ! Μακάρι να επαληθευτεί και να έχουμε έστω ένα δυνατό εξαωρακι μην πάμε τελείως άκλαυτοι φέτος εδώ…

C9495BD8-1D92-4CE5-9666-14374A418A33.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Kosmas34 είπε:

Πρώτο 100ρακι φέτος για εδώ! Μακάρι να επαληθευτεί και να έχουμε έστω ένα δυνατό εξαωρακι μην πάμε τελείως άκλαυτοι φέτος εδώ…

C9495BD8-1D92-4CE5-9666-14374A418A33.png

Δε μου λέει κάτι το 100%.

Η εμπειρία μου επειδή η περιοχή μας δεν επηρεάζεται άμεσα από τον Βαρδάρη,είναι ότι θα βρέξει έντονα και όταν είναι να γυρίσει θα σταματήσει.Μιλαω για τη περιοχή πέριξ των Γιαννιτσών.

Κρατάμε πολύ μικρό καλάθι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Theomanio είπε:

Δε μου λέει κάτι το 100%.

Η εμπειρία μου επειδή η περιοχή μας δεν επηρεάζεται άμεσα από τον Βαρδάρη,είναι ότι θα βρέξει έντονα και όταν είναι να γυρίσει θα σταματήσει.Μιλαω για τη περιοχή πέριξ των Γιαννιτσών.

Κρατάμε πολύ μικρό καλάθι

Καταβαθος το ξέρω απλά πάντα προσπαθώ να είμαι αισιόδοξος! Επισης φαίνεται αρκετά πιο κρύα από την τελευταία. Μακάρι να το δούμε τουλάχιστον! 
Επισης δεν εννοούσα προφανώς ότι περιμένω σίγουρα χιόνι επειδή δείχνει 100%. Απλά πρώτη φορά φετοσ μας χιονιζουν όλα τα μέλη σε αυτές τις ώρες!! Και έχει χώρο και χρόνο να βελτιωθεί λίγο ακόμα και σε υετο και σε θερμοκρασίες νομίζω. Ίσως γίνει και το αντίθετο. Θα δούμε 

Επεξεργάστηκε από Kosmas34
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Kosmas34 είπε:

Καταβαθος το ξέρω απλά πάντα προσπαθώ να είμαι αισιόδοξος! Επισης φαίνεται αρκετά πιο κρύα από την τελευταία. Μακάρι να το δούμε τουλάχιστον! 
Επισης δεν εννοούσα προφανώς ότι περιμένω σίγουρα χιόνι επειδή δείχνει 100%. Απλά πρώτη φορά φετοσ μας χιονιζουν όλα τα μέλη σε αυτές τις ώρες!! Και έχει χώρο και χρόνο να βελτιωθεί λίγο ακόμα και σε υετο και σε θερμοκρασίες νομίζω. Ίσως γίνει και το αντίθετο. Θα δούμε 

Το πρόβλημα δυστυχώς είναι το βουνό που έχουμε.

Αυτό το κάνει τόσο δύσκολο να χιονίσει, μακάρι πραγματικά...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 λεπτά πριν, Kosmas34 είπε:

Πρώτο 100ρακι φέτος για εδώ! Μακάρι να επαληθευτεί και να έχουμε έστω ένα δυνατό εξαωρακι μην πάμε τελείως άκλαυτοι φέτος εδώ…

C9495BD8-1D92-4CE5-9666-14374A418A33.png

Ακομα και ετσι για την πλακα κυτα τιδινει για κουφαλια και περιξ αυτου ....ουτε τωρα ρε ****** εστω εικονικα

Diagramme GEFS

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, Kosmas34 είπε:

Καταβαθος το ξέρω απλά πάντα προσπαθώ να είμαι αισιόδοξος! Επισης φαίνεται αρκετά πιο κρύα από την τελευταία. Μακάρι να το δούμε τουλάχιστον! 
Επισης δεν εννοούσα προφανώς ότι περιμένω σίγουρα χιόνι επειδή δείχνει 100%. Απλά πρώτη φορά φετοσ μας χιονιζουν όλα τα μέλη σε αυτές τις ώρες!! Και έχει χώρο και χρόνο να βελτιωθεί λίγο ακόμα και σε υετο και σε θερμοκρασίες νομίζω. Ίσως γίνει και το αντίθετο. Θα δούμε 

Αχ παπα που θα φαμε γειτονακι χαχχαχαχαχαχαχ

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Mountain είπε:

Αχ παπα που θα φαμε γειτονακι χαχχαχαχαχαχαχ

 

Κατά πάσα πιθανότητα θα μας φλομώσει στον παπά άλλη μια φορά ο τζίφος, αλλά μόνο να ελπίζουμε μπορούμε 😆

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Kosmas34 είπε:

Κατά πάσα πιθανότητα θα μας φλομώσει στον παπά άλλη μια φορά ο τζίφος, αλλά μόνο να ελπίζουμε μπορούμε 😆

Μωρε μονο η ελπιδα θα μας μεινει αλλα το μονο που στεναχωριεμε ειναι η λαμπα που θα καιει τσαμπα χαχχχαχαχ καλα ναπερνας

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...