Jump to content
Gary

Ανάλυση χαρτών Φεβρουάριος 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Severe_Lover είπε:

Λοιπόν θα κάνουμε ανάβαση μόνη Αγάθωνος ύπατη καστανιά την Κυριακή είσαι μέσα? Αύριο θα παραγγείλω χιονολαστιχα να τα έχω μέχρι τέλη Μάρτη φορεμένα....😉🤫

Εχω 4χ4 αγροτικο και 4χ4 τρακτερ 200 αλογα με 2.5μετρα μαχαιρι τι τα θες τα χιονολαστιχα???το χιονι που ειναι...δεν ξερω για κυριακη..σου ειχα πει παιζω σε γλεντι το σαββατο δεν ξερω ποτε θα ξεμπερδεψω...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Delsnow είπε:

Εχω 4χ4 αγροτικο και 4χ4 τρακτερ 200 αλογα με 2.5μετρα μαχαιρι τι τα θες τα χιονολαστιχα???το χιονι που ειναι...δεν ξερω για κυριακη..σου ειχα πει παιζω σε γλεντι το σαββατο δεν ξερω ποτε θα ξεμπερδεψω...

Τι παιζεις;;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Delsnow είπε:

Εχω 4χ4 αγροτικο και 4χ4 τρακτερ 200 αλογα με 2.5μετρα μαχαιρι τι τα θες τα χιονολαστιχα???το χιονι που ειναι...δεν ξερω για κυριακη..σου ειχα πει παιζω σε γλεντι το σαββατο δεν ξερω ποτε θα ξεμπερδεψω...

Αιρχετεεεεε φτιάχνεται στην Σκανδιναβία και στο Ιόνιο θα βαθυνει με  Στούπα  νοτιοχιονο  μεσημεριανή Ανηξιάτικι αναβαση Οίτης ....

Επεξεργάστηκε από Severe_Lover
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Delsnow είπε:

Κλαρινο

Μπραβο ρε μαγκα.Θα κανονισουμε να κατεβεις Κορυδαλο στο μαγαζι του Πωγωνι να μας παιξεις ηπειρωτικα.Παρεΐστικα για παρτη μας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 λεπτά πριν, ΣΑΧΑΡΑ είπε:

για ποτε φιλε μπητς κ για που γιατι εγω δεν βλεπω τιποτα

Γενικα η εξελιξη.....απο ΣΚ.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδια σοβαρα τωρα....οποιος απ το foroum χρειαστει κλαρινο για για οτιδηποτε προσωπικο του θεμα και μπορω να παρευρεθω ευχαριστως τζαπε....και οποιον τον φερει ο δρομος για καρπενησι το χωριο μου που το εκπροσωπο ειναι ο μεγαλυτερος φυστικιωνας της ελλαδος σε παραγωγη..εννοειτε δωρεαν φυστικια.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Delsnow είπε:

Παιδια σοβαρα τωρα....οποιος απ το foroum χρειαστει κλαρινο για για οτιδηποτε προσωπικο του θεμα και μπορω να παρευρεθω ευχαριστως τζαπε....και οποιον τον φερει ο δρομος για καρπενησι το χωριο μου που το εκπροσωπο ειναι ο μεγαλυτερος φυστικιωνας της ελλαδος σε παραγωγη..εννοειτε δωρεαν φυστικια.....

πως λεγεται το χωριο, γιατι περναω τακτικα!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, GEORGE SNOWMAN said:

Μπραβο ρε μαγκα.Θα κανονισουμε να κατεβεις Κορυδαλο στο μαγαζι του Πωγωνι να μας παιξεις ηπειρωτικα.Παρεΐστικα για παρτη μας

ελπιζω να με θέτε και μενα μια κ η συζηγος ειναι απο Πωγωνι κ το πατρικο της αθηνα ειναι Κορυδαλλο !! : )

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Beach-snow NG είπε:

πως λεγεται το χωριο, γιατι περναω τακτικα!!!

Μακρη..1χιλιομετρο πριν την μακρακωμη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, geod είπε:

ελπιζω να με θέτε και μενα μια κ η συζηγος ειναι απο Πωγωνι κ το πατρικο της αθηνα ειναι Κορυδαλλο !! : )

Ολοι οι καλοι χωρανε ρε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Μπραβο ρε μαγκα.Θα κανονισουμε να κατεβεις Κορυδαλο στο μαγαζι του Πωγωνι να μας παιξεις ηπειρωτικα.Παρεΐστικα για παρτη μας

Οτι θελετε..αχ ηπειρο το στοιχειο μου.αν και ρουμελιωτης.και μια χαρη θελω drums @sakis13...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Delsnow είπε:

Οτι θελετε..αχ ηπειρο το στοιχειο μου.αν και ρουμελιωτης.και μια χαρη θελω drums @sakis13...

Ρε κατεβα εσυ και θα σου παιξω και γκαιντα...🤣προχθες που τα χα τσουξει με τον Μητσο απο το κρυονερι παιζαμε βιολι και πιανο...Αμα πιει ο ανθρωπος και εχει καλο παρεακι παιζει τα παντα...🤣

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Delsnow είπε:

Οτι θελετε..αχ ηπειρο το στοιχειο μου.αν και ρουμελιωτης.και μια χαρη θελω drums @sakis13...

Τι drums να παιξει ο Σακης ρε φιλε;;;Αυτος μετα το πρωτο μισολιτρο αρχιζει και κελαηδαει σαν σπουργιτι.Τον εχουμε δεμενο γενικα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Severe_Lover είπε:

Να και ο δυτικός ανιξιατηκος σιβηρικος άργησε  αλλά αν κρατήσει δύσκολο πολύ θα φέρει συγκινήσεις ανεπανάληπτες....🤫😉😁

gfseu-0-192.png

Βρε bill...εμεις εδω κοντευουμε να χορεψουμε και συ ανεβαζεις χαρτες ακομα????

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

@ΜΠΑΜΠΗΣ MJT  ΩΝΣΓ,γι αυτο χαθηκες ρε κρλ;;;🤣🤣🤣🤣🤣

IMG_20220221_132236.jpg

Κλάμα αααα ...τωρα μας έγραψε. πανε και τα αιρχαιτε πανε ολα χαχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, Galanto said:

Κλάμα αααα ...τωρα μας έγραψε. πανε και τα αιρχαιτε πανε ολα χαχαχ

θα μας κανει συνδρομες για 10 χρονια στα μοντελα για full access xaxaxa 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Κλάμα αααα ...τωρα μας έγραψε. πανε και τα αιρχαιτε πανε ολα χαχαχ

Μην δείς ρε Αντουαν άνθρωπο να προκόψει, αμέσως ....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Delsnow είπε:

Βρε bill...εμεις εδω κοντευουμε να χορεψουμε και συ ανεβαζεις χαρτες ακομα????

Εσύ εκπαιδεύσου να παίξεις Kala  λάιβ το σαν να μπαίνει η άνιξοι  και εγώ ετοιμάζω τον ιστορικό Σιβηρίανό beast from east......🆘🤫😉😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Severe_Lover είπε:

Εσύ εκπαιδεύσου να παίξεις Kala  λάιβ το σαν να μπαίνει η άνιξοι  και εγώ ετοιμάζω τον ιστορικό Σιβηρίανό beast from east......🆘🤫😉😁

😂😂😂😂Εχει γινει αγαπημενο μου κομματι πλεον..με αυτο θα κανω εισαγωγη να προετοιμασω το κοσμο..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το γνωστό άσμα 

Bbeeeeaaast frooooòmmmm theeeee eaaaasssst

Bbeeeeaaast frooooommmmm there eeaaasssttt

Άμαααα εεερθεεεειιι να μαςςςςς γρραψψειιι κανεεείιιιιιιςςςς

Φεεεετττοοςςςςς πηγεεεεεε νανανααα ρθεεεεειιιι αλλλλαααα εφυυυγεεεε φσσσστττ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

56 λεπτά πριν, Delsnow είπε:

Εχω 4χ4 αγροτικο και 4χ4 τρακτερ 200 αλογα με 2.5μετρα μαχαιρι τι τα θες τα χιονολαστιχα???το χιονι που ειναι...δεν ξερω για κυριακη..σου ειχα πει παιζω σε γλεντι το σαββατο δεν ξερω ποτε θα ξεμπερδεψω...

Και στο δικό μου το τρακτέρ οι μπροστά ρόδες είναι 5 μέτρα και οι πίσω....άσε δεν λέω πόσα μέτρα είναι οι πίσω αχαχαχαχαχα🐴🐴🐴

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...