Jump to content
Gary

Ανάλυση χαρτών Φεβρουάριος 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απιστευτο θαψιμο απο παιο,αλλα οπως και τα υπολοιπα που εδειχνε,θα εκφυλιστει κι αυτο.Ας βγουν βροχες τουλαχιστον,πολλες βροχες.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

no comment προς το παρον γιατι αν comment θα κατεβασω την αρτα και τα γιαννενα...ειναι ακομη μακρια και ελπιζω σε πληρη κυβισθηση γιατι αυτα τα μειον αρκουν μονο για τα βορεια σε πεδινη φαση...οποτε no comment για τωρα μεχρι να ισιωσει και αν δεν ισιωσει στα πα@@@ρια μας..τι ειχαμε τι χασαμε...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολύ σταθερά τα ανσάμπλ του ευρωπαϊκου για 1/3. Στο -5,2 ο μ.ο. για Χαλκλιδα στο 0Ζ όσο ακριβώς ήταν και στο 12ζ στις 8 το πρωί (1/3), με πολλά υετοφόρα σενάρια.

 

 

Επεξεργάστηκε από DIMITRIS
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Απιστευτο θαψιμο απο παιο,αλλα οπως και τα υπολοιπα που εδειχνε,θα εκφυλιστει κι αυτο.Ας βγουν βροχες τουλαχιστον,πολλες βροχες.

Μην είσαι σίγουρος για τον εκφυλισμό, μπορεί και το αντίθετο όσο πλησιάζουμε, προσωπικά έχω καλό προαίσθημα για 1/3 και εσύ βάζεις υποψηφιότητα για καλό χιονάκι...

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, DIMITRIS είπε:

Μην είσαι σίγουρος για τον εκφυλισμό, μπορεί και το αντίθετο όσο πλησιάζουμε, προσωπικά έχω καλό προαίσθημα για 1/3 και εσύ βάζεις υποψηφιότητα για καλό χιονάκι...

 

Σιγουρος δεν ειμαι για τιποτα,απλα οτι εδειχναν μεχρι τωρα τα μοντελα εκφυλιστηκε σταδιακα.Οποτε μαλλον και τωρα ετσι θα γινει.Σκοπος μου πλεον,τουλαχιστον να βρεχει οσο γινεται περισσοτερο.Τωρα αν ερθει αυτο που δειχνει ο παιος,μακαρι,ευπροσδεκτο θα ειναι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λίγο θελει για θαψιματακια ΒΠ κι άλλες χιονοεκπληξεις....ως Τετάρτη Πέμπτη μπορουμε να δουμε κ καλύτερα!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οτι πιο χειροτερο τα πολλα m.m και με ραγδαιοτητα για τον υδροφορο οριζοντα το μεγαλυτερο ποσοστο καταληγει στον μαλιακο..μονο με χιονι εμπλουτιζεται..ανυπαρκτο πλεον...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

31 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Θα δεις τη Παρασκευή τι είναι χαααχα

Μπα,πιο νωρις.Παρασκευη θα ψαχνουμε να δουμε αν βρεξει τελικα ή οχι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολύ καλο το 6αρι, ισιαξε, ισορροπησε και στηνει καλη φαση απο νωριτερα και μπορει να την παει κ μακρια....αρχιζει να ξεθολωνει το τοπιο!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

21 λεπτά πριν, Delsnow είπε:

Οτι πιο χειροτερο τα πολλα m.m και με ραγδαιοτητα για τον υδροφορο οριζοντα το μεγαλυτερο ποσοστο καταληγει στον μαλιακο..μονο με χιονι εμπλουτιζεται..ανυπαρκτο πλεον...

Τι λες τωρα, καλοκαιρι εχουμε;;; μια χαρα ειναι και μαλιστα με τα χιονια να ερχονται απο πισω που θα λιωνουν ως τον Ιουνιο, ακομη καλυτερα....αναμενω ρεκορ στους ταμιευτηρες της ευδαπ.....αλλο γελιο με την "λειψυδρια" των αλλων προφητων του κλιματος!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ανοιξη και αλκυονιδες ερχονται πσιδια.....γελανε κ οι μπεκατσες με τις τσιχλες που κρύβονται!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Beach-snow NG είπε:

Τι λες τωρα;;; μια χαρα ειναι και μαλιστα με τα χιονια να ερχονται απο πισω που θα λιωνουν ως τον Ιουνιο ...

Για τα πεδινα λεω...ειναι διαφορετικα να στρωθει ενα πεδινο χιονι...συμφωνω με τα βουνα και οτι μας τροφοδοτουν...και(κοντοσυγχωριανε μου το επομενο 10μερο με βλεπω κατασκηνωση στο ταρζαν δεν παει αλλο😉😂😂)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, Delsnow είπε:

Για τα πεδινα λεω...ειναι διαφορετικα να στρωθει ενα πεδινο χιονι...συμφωνω με τα βουνα και οτι μας τροφοδοτουν...και(κοντοσυγχωριανε μου το επομενο 10μερο με βλεπω κατασκηνωση στο ταρζαν δεν παει αλλο😉😂😂)

Η ίδια προπερσινη κυκλοφορία σε χειρότερη έκδοση όμως με αυτήν φέτος που έσκασε ο κόβιντ που μας μαζέψανε μεσα κάναμε Μέχρι Πάσχα με κακοκαιριες  ανοιξιάτικες και έβρεχε μέχρι αρχές Ιουλίου..!! Τον Ιούλιο ρεκόρ δροσερός ήτανε με μελτέμια έκανα ηλιοθεραπεία μποτζο χωρίς αντιηλιακο και δεν ιδρωνα...!😁✌️😁

ΜΕΤΑΝΟΕΊΤΕ προλαβαίνετε ακόμα...αιρχαιτεεεεεεεεε

Επεξεργάστηκε από Severe_Lover
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, Severe_Lover είπε:

Το μο ν δελο σε ένα τρέξιμο......🤣🆘

gfseu-0-162.png

gfseu-0-156(1).png

Γελα γελα greek -lover..το σκ θα τριβεις τα ματια σου και θα ανεβαζεις χαρτες για την παρελαση.. ..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Πολυ καλος ο μ.ο.Διαφαινεται πολυ δυνατη κακοκαιρια για Σ-Κ-Δ

Ειναι απλα θεμα εμπειριας και εμπ(υ)ριας!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

26 λεπτά πριν, Beach-snow NG είπε:

Πολύ καλο το 6αρι, ισιαξε, ισορροπησε και στηνει καλη φαση απο νωριτερα και μπορει να την παει κ μακρια....αρχιζει να ξεθολωνει το τοπιο!!!

για ποτε φιλε μπητς κ για που γιατι εγω δεν βλεπω τιποτα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Delsnow είπε:

Γελα γελα greek -lover..το σκ θα τριβεις τα ματια σου και θα ανεβαζεις χαρτες για την παρελαση.. ..

Λοιπόν θα κάνουμε ανάβαση μόνη Αγάθωνος ύπατη καστανιά την Κυριακή είσαι μέσα? Αύριο θα παραγγείλω χιονολαστιχα να τα έχω μέχρι τέλη Μάρτη φορεμένα....😉🤫

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...