Jump to content
Gary

Ανάλυση χαρτών Φεβρουάριος 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 λεπτά πριν, Kilkis1989 είπε:

Και στο δικό μου το τρακτέρ οι μπροστά ρόδες είναι 5 μέτρα και οι πίσω....άσε δεν λέω πόσα μέτρα είναι οι πίσω αχαχαχαχαχα🐴🐴🐴

Μετα την σοφια το 19 αγορασα μαχαιρι για μπροστα 3500ε..νομιζα θα ναι καθε χρονο ετσι...αμ δε😂😂😂σκουριασε....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Delsnow είπε:

Μετα την σοφια το 19 αγορασα μαχαιρι για μπροστα 3500ε..νομιζα θα ναι καθε χρονο ετσι...αμ δε😂😂😂σκουριασε....

Πάνε στο aomori στην Ιαπωνία..βλέπω κάμερα από το αεροδρόμιο εκεί και ΚΑΘΕ μέρα χιονίζει και ξεχιονίζουν συνέχεια την πίστα...😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, ΣΑΧΑΡΑ είπε:

για ποτε φιλε μπητς κ για που γιατι εγω δεν βλεπω τιποτα

Φίλε Σαχάρα κάνε λίγο υπομονή η Τσικνοπέμπτη είναι κοντά...με λίγο παραπάνω κρασάκι θα βλέπεις χαμαιλέοντες να μεταναστεύουν στο Βόρειο Πόλο...😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

23 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Το γνωστό άσμα 

Bbeeeeaaast frooooòmmmm theeeee eaaaasssst

Bbeeeeaaast frooooommmmm there eeaaasssttt

Άμαααα εεερθεεεειιι να μαςςςςς γρραψψειιι κανεεείιιιιιιςςςς

Φεεεετττοοςςςςς πηγεεεεεε νανανααα ρθεεεεειιιι αλλλλαααα εφυυυγεεεε φσσσστττ

Έπεσε ψεκασμα φουλ στην Ουκρανία από Πούτιν μέσα Δεκέμβρη γι'αυτό σταμάτησε εκεί...κάλιο αργά παρά ποτέ...ας έρθει και τα κούλουμα να πετάμε χαρταετό και να ρίχνει χαρτοπετσέτες...🆘😉😁✌️

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τουλάχιστον να δροσίσει λίγο γιατί σήμερα πιάσαμε 18+ στην Κηφισιά... εξαφανίστηκαν και οι σημαντικές βροχές για την Αττική μεσοβδόμαδα... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Delsnow είπε:

Μακρη..1χιλιομετρο πριν την μακρακωμη

Ελα ρε συ στο περασμα ναι.....θα τοχω υπ οψιν!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δυστυχως δε φαινεται να τη γλιτωνουμε αυριο και θα βρεξει. Ειτε 1,ειτε 10 χιλιστα το ιδιο κακο ειναι για την ψυχολογια του κοσμου,οποτε θα κανουμε υπομονη τις λιγες ωρες των φαινομενων. Κατα τα τα αλλα καλοκαιρια με θερμοκρασιες 15-17 βαθμους ξανα απο πεμπτη με λιγες πιθανοτητες η μικρη πτωση θερμοκρασιας στις 27-29 να συνοδευτει κι απο λιγες βροχες ακομα. Ας ελπισουμε οι βοριαδες εκεινες τις μερες να κανουν μια φορα τη σωστη δουλεια και να παρουν ΟΛΑ τα φαινομενα και με την ευλογια μας να τα στειλουν στη νοτια ελλαδα και τα νησια του αιγαιου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 hour ago, GEORGE SNOWMAN said:

Μπραβο ρε μαγκα.Θα κανονισουμε να κατεβεις Κορυδαλο στο μαγαζι του Πωγωνι να μας παιξεις ηπειρωτικα.Παρεΐστικα για παρτη μας

Έρχομαι κι εγώ για κρουστά αν ψήνεστε!!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, nikolatsiou είπε:

Έρχομαι κι εγώ για κρουστά αν ψήνεστε!!! 

Αν παιζει και καποιος φιλος αρμονιο ακομα καλυτερα..βλεπω το μαγαζι του φιλου πωγωνι να γινετε μοναστηρακι βονιτσας καμια βδομαδα θα παιζουμε😂😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

49 minutes ago, salonikatasos said:

Δυστυχως δε φαινεται να τη γλιτωνουμε αυριο και θα βρεξει. Ειτε 1,ειτε 10 χιλιστα το ιδιο κακο ειναι για την ψυχολογια του κοσμου,οποτε θα κανουμε υπομονη τις λιγες ωρες των φαινομενων. Κατα τα τα αλλα καλοκαιρια με θερμοκρασιες 15-17 βαθμους ξανα απο πεμπτη με λιγες πιθανοτητες η μικρη πτωση θερμοκρασιας στις 27-29 να συνοδευτει κι απο λιγες βροχες ακομα. Ας ελπισουμε οι βοριαδες εκεινες τις μερες να κανουν μια φορα τη σωστη δουλεια και να παρουν ΟΛΑ τα φαινομενα και με την ευλογια μας να τα στειλουν στη νοτια ελλαδα και τα νησια του αιγαιου

Για μας δουλεύουν οι βοριάδες, άμα χιονίσει παίρνουν και μπόνους!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

48 minutes ago, Delsnow said:

Αν παιζει και καποιος φιλος αρμονιο ακομα καλυτερα..βλεπω το μαγαζι του φιλου πωγωνι να γινετε μοναστηρακι βονιτσας καμια βδομαδα θα παιζουμε😂😂😂

εγω θα μαι στα ποτα, ΧΑΧΑΧΑΧΑ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

55 λεπτά πριν, alkis91_2.0 είπε:

Για μας δουλεύουν οι βοριάδες, άμα χιονίσει παίρνουν και μπόνους!

Πλεον αχρηστοι ειναι,αφου και να ριξουν τις θερμοκρασιες ο χειμωνας τελειωσε απο τις 25 γεναρη,οποτε ειναι αδιαφοροι για ολους. Αμα καποιος ενδιαφερεται για να πεσουν οι θερμοκρασιες και να γινουν 3, απο 2, τα μετρα στον ολυμπο ή τον παρνασσο με γεια του,με χαρα του

Επεξεργάστηκε από salonikatasos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, salonikatasos said:

Πλεον αχρηστοι ειναι,αφου και να ριξουν τις θερμοκρασιες ο χειμωνας τελειωσε απο τις 25 γεναρη,οποτε ειναι αδιαφοροι για ολους. Αμα καποιος ενδιαφερεται για να πεσουν οι θερμοκρασιες και να γινουν 3, απο 2, τα μετρα στον ολυμπο ή τον παρνασσο με γεια του,με χαρα του

εγω που ασχολουμαι με το trail mountain running, φαντάζομαι, ειναι η υγειά μου και η χαρά μου!! σουπερ! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Απορώ...τόσο δύσκολο είναι σε αδυνατισμένο Αυλώνα να κοπεί ένα κομματάκι  εκεί στις 27 την ώρα που έχει γεννηθεί αυτό το χαμηλό στα δυτικά μας...ελεοοοοοςςςς ποια..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

Απορώ...τόσο δύσκολο είναι σε αδυνατισμένο Αυλώνα να κοπεί ένα κομματάκι  εκεί στις 27 την ώρα που έχει γεννηθεί αυτό το χαμηλό στα δυτικά μας...ελεοοοοοςςςς ποια..

Όταν πρόκειται για σένα..... ,  ναι είναι δύσκολο.. Άμα σταματήσεις να ζητάς μόνο κέντροβόρειο και συνταχθείς με τους προσηνεμους 😂🤣υπάρχει πιθανότητα να δεις χιονι... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λοιπόν μάγκες σας έχω spoiler.... Κάπου ανάμεσα 8 με 28 περιμένετε μεγάλα πράγματα που ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΆΦΟΝΤΑΙ... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

37 λεπτά πριν, geod είπε:

εγω που ασχολουμαι με το trail mountain running, φαντάζομαι, ειναι η υγειά μου και η χαρά μου!! σουπερ! 

Άμα τρέχεις με κραμπόν, είσαι αρχοντας 🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, ΜΠΑΜΠΗΣ MJT είπε:

Όταν πρόκειται για σένα..... ,  ναι είναι δύσκολο.. Άμα σταματήσεις να ζητάς μόνο κέντροβόρειο και συνταχθείς με τους προσηνεμους 😂🤣υπάρχει πιθανότητα να δεις χιονι... 

Μα δεν ζητάω κεντροβορειο...σκέτο βόρειο ζητάω ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Να ετοιμάζεται η Δυτ.Μακεδονια, για ωραιο χιονοπαρτυ αυριο κι ως Τεταρτη πρωι....θα πεφτει χιοναρα και θαναι ωραια!!!

IMG_20220221_174539.jpg

IMG_20220221_174610.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...