Jump to content
Gary

Ανάλυση χαρτών Φεβρουάριος 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

14 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

Εδώ είμαι...επιτέλους τα μοντέλα Ντέλα άρχισαν να δείχνουν το αυτονόητο βάση διάταξης ...βέβαια απέχει απο το απολυτο

Ρίξε ρε βαγγο 2 βαθμούς τα 850 να κάνουμε πάρτυ όλοι οι βόρειοι μαζί!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ποπο κοιταξτε ανσαμπλ για τοσο μακρια και άρχισε να εμφανίζεται και υποτροπή απο τωρα για να μας δωσει και την 28 αντε να δουμε ....πολυυυυυ υετο θελουμε τετοια εποχη και θα το δουμε πιατευω γιατι οι τ σιγουρα θα μας προδώσουν 

 

 

graphe3_00000___21.4274_40.0845_Grevenα (1).png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, Beach-snow NG είπε:

Ρε μιλάμε για αίμα.....ο Κογκας καραδοκεί!!

gfs-1-372.png?12

Εγω θελω εκτος απο αιμα και δακρυα και ιδρωτα..Οπως τραγουδουσε ο Σακης...🤣Και αφου βγει μετα να σου λεω...Ξαναααα....Οπως ελεγε το αλλο μεγαλο ασμα...του μεγαλου sakis..🤣

sakis-rouvas-min-antistekesai.gif

Mην αντιστεκεσαι μην αντιστεκεσαι φερε εναν κογκα και συ μην αντιστεκεσαι ο κογκας ερχεται και φευγει η λογικη...

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σας τα λαιμε εμεισ οι παλοιοι      εμπ(υ)ροι      αλλα δαιν ακουται...    Μαθαιται μπαλητσα λαιμεεε ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Έπεσε και το τζεμ για τις 27 εδω ....Πολύ χιονι στη δυτικη μακεδονια μας με ουν τα υψόμετρα τωρα ,, αν βγει ....

Καλά ρε εσυ δεν έλεγες για  λουλούδια, χελιδόνια και Ανοιξες;;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ΜΠΑΜΠΗΣ MJT είπε:

Σας τα λαιμε εμεισ οι παλοιοι      εμπ(υ)ροι      αλλα δαιν ακουται...    Μαθαιται μπαλητσα λαιμεεε ...

εγω ακομα δεν βλεπω τιποτα....... στειλε απο αυτο που πινετε μπας κ δω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλως να ρθουν τα νερα και τα χιονια χαμηλα..μακρια ομως απο παγετους και πολυημερα κρυα τετοια εποχη..οχι μονο για τους αγροτες μας αλλα και για την τσεπη ολων μας πλεον..και δεν νομιζω να θελει ακομα και ο κωστας @Beach-snow NG τετοια σκετα πολυημερα χαζοκρυα..καιρικες εναλλαγες οπως αρμοζει στον μαρτη χωρις κολληματα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, ΣΑΧΑΡΑ είπε:

εγω ακομα δεν βλεπω τιποτα....... στειλε απο αυτο που πινετε μπας κ δω

Φτωχό μου αγόρι.......αυτό που πίνουμε για να το πιείς, πρέπει να είσαι senior member και απαιτεί χρόνια..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

24 λεπτά πριν, Tolisk20 είπε:

Καλως να ρθουν τα νερα και τα χιονια χαμηλα..μακρια ομως απο παγετους και πολυημερα κρυα τετοια εποχη..οχι μονο για τους αγροτες μας αλλα και για την τσεπη ολων μας πλεον..και δεν νομιζω να θελει ακομα και ο κωστας @Beach-snow NG τετοια σκετα πολυημερα χαζοκρυα..καιρικες εναλλαγες οπως αρμοζει στον μαρτη χωρις κολληματα..

Δεν υπάρχουν χαζοκρύα και ουτε χαζοχιονια....ο καιρός αποφασίζει τι θα κάνει....χειμωνας ειναι τουλάχιστον μέχρι μεσα Μάρτη!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

παρατηρήση του κυρίου Ζιακόπουλου στις φορτικές ερωτήσεις μου αν χιονίσει στην θεσσαλονίκη και η αλήθεια ειναι οτι τον επρηξα τον ανθρωπο..."Θωμά", με φαντάζεσαι κάθε 12 ή 24 ώρες να λέω: "Καλά πάμε!", "Χάλασε!", "Δυστυχώς πάει Τουρκία!", "Ρε παλάντζα σταθεροποιήσου!", "Άτιμα μοντέλα!" κ.λπ.; «Η βασιλεία η εμὴ ουκ έστιν εκ του κόσμου τούτου». Θεέ μου, συγχώρα με!......

πάντως και εγώ δεν βλέπω χιονια πεδινων...γενικώς...ισως η δυτική θεσσαλία...η εσωτερική Θράκη να δει κατι...το στοίχημα περισσότερο αφορά τον υετό...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, bardaris είπε:

παρατηρήση του κυρίου Ζιακόπουλου στις φορτικές ερωτήσεις μου αν χιονίσει στην θεσσαλονίκη και η αλήθεια ειναι οτι τον επρηξα τον ανθρωπο..."Θωμά", με φαντάζεσαι κάθε 12 ή 24 ώρες να λέω: "Καλά πάμε!", "Χάλασε!", "Δυστυχώς πάει Τουρκία!", "Ρε παλάντζα σταθεροποιήσου!", "Άτιμα μοντέλα!" κ.λπ.; «Η βασιλεία η εμὴ ουκ έστιν εκ του κόσμου τούτου». Θεέ μου, συγχώρα με!......

πάντως και εγώ δεν βλέπω χιονια πεδινων...γενικώς...ισως η δυτική θεσσαλία...η εσωτερική Θράκη να δει κατι...το στοίχημα περισσότερο αφορά τον υετό...

Μην σταματας θωμα...μεχρι να πει για πεδινο χιονια συνεχισε ακαθεκτος.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, ΜΠΑΜΠΗΣ MJT είπε:

Φτωχό μου αγόρι.......αυτό που πίνουμε για να το πιείς, πρέπει να είσαι senior member και απαιτεί χρόνια..

ελα δωσε λιγο μισο ποτηρακι μπας κ τα δω λιγο αλλιως

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δε μπορώ άλλο τα κύρια χαλάνε τα ανσάμπλ φτιάχνουν ,..ανσάμπλ ευρωπαίου σε κάνω από 20 έχω από 10 εκατοστά και πάνω και σε άλλα 10 , 12 3 με 10...και το κύριο με το κοντρολ τίποτα ποοοοο ρε φιλε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...