Jump to content
Gary

Ανάλυση χαρτών Φεβρουάριος 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, ΣΑΧΑΡΑ είπε:

βαγγελη με τον παιο την τριτη ποτε αρχιζει να συνεφιαζει μπορεις να καταλαβεις;

ε λογικα μετα τα μεσανυχτα σιγα σιγα..συμφωνα με τον παιο που οπως ξερουμε θα τα μαζεψει τα χιονια στα ορεινα και στα ημιορεινα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ISIMERINOS είπε:

ε λογικα μετα τα μεσανυχτα σιγα σιγα..συμφωνα με τον παιο που οπως ξερουμε θα τα μαζεψει τα χιονια στα ορεινα και στα ημιορεινα

χαχαχα  εγω λεω μηπως συνεφιαζει προς το ξημερωμα κ παιξει κανας εγκλωβισμος 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ΣΑΧΑΡΑ είπε:

χαχαχα  εγω λεω μηπως συνεφιαζει προς το ξημερωμα κ παιξει κανας εγκλωβισμος 

ποσο υψομετρο εχεις?...παντως λογικα δεν θες να βγει γιατι θα σου σπασει τα νευρα το χιονονερο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

ποσο υψομετρο εχεις?...παντως λογικα δεν θες να βγει γιατι θα σου σπασει τα νευρα το χιονονερο

30 40 μ   εμεις εδω με ξαστερια πεφτει πολυ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ΣΑΧΑΡΑ είπε:

30 40 μ   εμεις εδω με ξαστερια πεφτει πολυ 

ναι γι αυτο ρωτησα...αλλα μαλλον δεν θα σου κανει την χαρη και αυτη την φορα.α και μην πιστεψετε τον τζιφο που τρεχει εννοειτε...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ΣΑΧΑΡΑ είπε:

30 40 μ   εμεις εδω με ξαστερια πεφτει πολυ 

σα να ακουω τον αρναουτ την δευτερα το βραδυ να λεει για περιοχες μακρια απο την θαλασσα χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

ναι γι αυτο ρωτησα...αλλα μαλλον δεν θα σου κανει την χαρη και αυτη την φορα.α και μην πιστεψετε τον τζιφο που τρεχει εννοειτε...

δεν βλεπω  εσυ θα μου πεις τι διχνει  χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, ΣΑΧΑΡΑ είπε:

δεν βλεπω  εσυ θα μου πεις τι διχνει  χαχαχα

το κρυωσε και εχει ενα περασμα απο ορεινα και ημιορεινα..κατι σαν το παιο περιπου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ISIMERINOS είπε:

το κρυωσε και εχει ενα περασμα απο ορεινα και ημιορεινα..κατι σαν το παιο περιπου

αρα βελτιωνεται αυριο το βραδυ ισως δειξει κατι καλο χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, ΣΑΧΑΡΑ είπε:

δεν βλεπω  εσυ θα μου πεις τι διχνει  χαχαχα

Μην τον ακούς Μιχάλη..Η Κούλα αιρχεται ..κανείς δεν την σταματά.. Στα 12 αρια αύριο μόλις μυριστεί αίμα θα τον δεις να μπαίνει😅

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ΜΠΑΜΠΗΣ MJT είπε:

Μην τον ακούς Μιχάλη..Η Κούλα αιρχεται ..κανείς δεν την σταματά.. Στα 12 αρια αύριο μόλις μυριστεί αίμα θα τον δεις να μπαίνει😅

χαχαχαχα αυτο μολις εγραψα κ εγω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Trans Siberian είπε:

Για Βολο δειχνει να το παλευει εσεις πως το βλεπεται παιδια;

για την τριτη λες?με την καμια φιλε μου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο Βολος φαινεται οτι θα παιζει με 2-3 βαθμους εγω ειμαι βεβαια σε λιγο υψομετρο κοντα στα 100 μετρα και τα φαινομενα φαινονται καλουτσικα το απογευμα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Trans Siberian είπε:

Ο Βολος φαινεται οτι θα παιζει με 2-3 βαθμους εγω ειμαι βεβαια σε λιγο υψομετρο κοντα στα 100 μετρα και τα φαινομενα φαινονται καλουτσικα το απογευμα 

θα φορτώσει πάλι το Πήλιο από χαμηλά, πολύ καλό είναι αυτό. Γενικά ο Χειμώνας εδώ είναι υπερ-κομπλέ. Αν κρατούσε ακόμη 5-6 ώρες η ένταση την Δευτέρα θα βάζαμε καμιά 15αρια cm και θα μιλούσαμε για τέλειο Χειμώνα για την Μαγνησία θεωρώ. Έχουμε βέβαια χρόνο ακόμη, μπορεί να ρίξει ένα ακόμη καλύτερο χιονάκι.

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, yiannis_volos said:

θα φορτώσει πάλι το Πήλιο από χαμηλά, πολύ καλό είναι αυτό. Γενικά ο Χειμώνας εδώ είναι υπερ-κομπλέ. Αν κρατούσε ακόμη 5-6 ώρες η ένταση την Δευτέρα θα βάζαμε καμιά 15αρια cm και θα μιλούσαμε για τέλειο Χειμώνα για την Μαγνησία θεωρώ. Έχουμε βέβαια χρόνο ακόμη, μπορεί να ρίξει ένα ακόμη καλύτερο χιονάκι.

Συμφωνω απολυτα εμενα μου αρκει να δω τις χιονοκουρτινες να κατεβαινουν χαμηλα το Σαββατο και να γινεται χιονοπανικος απο τα 150 και πανω που γινεται

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 περιπτωσεις με πιθανοτητες χιονιου εβγαλε ο τζιφος για τα Γιαννενα

1 αυριο πρωι που φαινεται να περνανε απο την πολη λιγα χιονακια 

Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή.

Και 2 φεβρουαριου εβγαλε υετο και με χαμηλες θερμοκρασιες στην ηπειρο... στα Γιαννενα 1 βαθμος την ωρα των φαινομενων και δινει πιθανοτητες για χιονονερο - χιονι στην πολη.

Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή.

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, heavy snow είπε:

2 περιπτωσεις με πιθανοτητες χιονιου εβγαλε ο τζιφος για τα Γιαννενα

1 αυριο πρωι που φαινεται να περνανε απο την πολη λιγα χιονακια 

Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή.

Και 2 φεβρουαριου εβγαλε υετο και με χαμηλες θερμοκρασιες στην ηπειρο... στα Γιαννενα 1 βαθμος την ωρα των φαινομενων και δινει πιθανοτητες για χιονονερο - χιονι στην πολη.

Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή.

 

 

Ρε παιδιά που είναι ο Μιχάηλ;;; weathermaniac;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Άγγελος είπε:

Ρε παιδιά που είναι ο Μιχάηλ;;; weathermaniac;

Εχει οντως μερες να γραψει κατι στο φορουμ ο Μιχαηλ..Αν εχει επικοινωνησει καποιο παιδι απο εδω μαζι του ας γραψει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δε ξερω γιατι μονο ο τζιφος αφηνει την κεντρικη ηπειρο απεξω δημιουργωντας τρυπα, σε ολα τα υπολοιπα μοντελα δειχνει καλουτσικο περασματακι τα ξημερωματα. Εκτιμω πως γυρω στις 3 θα δουμε και νιφαδες μεσα  στα γιαννενα, μαθηματικα τουλαχιστον. Και αν φλερταρουμε με το μηδεν ισως τα προαστια της πολης δουνε μια πετσουλα. Ας ελπισουμε σε κανενα παπλαμουδικο ξεσπασμα εστω ενος μισαωρου, το εχουν δει τα γιαννενα απειρες φορες αλλωστε... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, heavy snow είπε:

Εχει οντως μερες να γραψει κατι στο φορουμ ο Μιχαηλ..Αν εχει επικοινωνησει καποιο παιδι απο εδω μαζι του ας γραψει.

Mιλτο το λες για απόψε? Για Γιαννενα μιλάω... Στα υπόλοιπα ειναι απαγορευτικο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, thesprotos είπε:

Mιλτο το λες για απόψε? Για Γιαννενα μιλάω... Στα υπόλοιπα ειναι απαγορευτικο

Aπο τις 3-4 μεχρι τις 7-8 το πρωι θερμοκρασιακα ειναι πολυ οκ. Και δειχνει στα περισσοτερα τοτε να ειναι το πικ του υετου. Πολυ μυστηριο το αποψινο, απο τη μια βρωμαει, απο την αλλη εκπληξεις γινονται... θα δουμε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...