Jump to content
Gary

Ανάλυση χαρτών Φεβρουάριος 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

προφανος και οι δεικτες μας τρολαρουν ,δεν ξερω τι δειχνει του παιου,οποτε οτι κι αν παιξει στις οθονες μας σημερα και αυριο πολυ απλα το αντιμετωπιζουμε καπως ετσι... 🤣🤣🤣

Είπαμ  κ.Ισημερινέ . είπαμε...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

εισαι λαθος.θα ερχοταν το παιδι κατω να χαρει μ εσας οπως και εχει ερθει σε αλλο χιονια.αν δεν ξερετε μην μιλατε και αλλωστε υπαρχουν και αλλα πραγματα στη ζωη του καθενος και δεν ειναι υποχρεωμενος να μπαινει απλα και μονο να ποσταρει ενα θεατρινιστικο ποστ θαυμασμου αν δεν του εβγαινε για χιλιους δυο λογους.

Ελα μωρε χαβαλε κανει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Snow sick είπε:

Θα διαβάζει μάλλον. Όταν χιονίζει Αθήνα πέφτει πολύ διάβασμα 

Δεν σου κρύβω το post Γιώργο..Το θεωρώ άτυχη στιγμή. Άλλωστε σου απάντησε ηδη ο Βαγγέλης

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, GEORGE SNOWMAN είπε:

Ελα μωρε χαβαλε κανει

γι αυτο υπαρχουν τα ιμοτικονς για να υποδηλωνουν το οποιοδηποτε χαβαλε γιωργο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

γι αυτο υπαρχουν τα ιμοτικονς για να υποδηλωνουν το οποιοδηποτε χαβαλε γιωργο.

Ισχυει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

η αληθεια ειναι οτι θα μπορουσε να βγει πολυ καλη χιονοκαιρια στις 2-4 οχι με το πρωτο αυλωνακι αλλα απο τον ιδιο αυλωνα με αυτο που ερχεται απο πισω...αλλα ποιος θανασης

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, Gary είπε:

καλησοερα στη παρεα, τελικα θα δω καμια νιφαδα η τσαμπα ξεροσταλιαζω πανω απο το pc?

Καλησπέρα Γκάρυ..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Που είναι ο Λαρισαίος να μας τάξει χιόνια!!!Καπου είχα δει ότι μάλλον και ο Φλεβάρης μπορεί να βγάλει κάτι δυνατό για νότια!!!Κώστα αναμένουμε!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, kostasmarousi13 said:

Που είναι ο Λαρισαίος να μας τάξει χιόνια!!!Καπου είχα δει ότι μάλλον και ο Φλεβάρης μπορεί να βγάλει κάτι δυνατό για νότια!!!Κώστα αναμένουμε!!!

Αγίου Βαλεντίνου μην κανονίσετε τίποτα. Πρώτοι εδώ το διαβάσατε. 🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

O καιρός είναι αυτός που θα κάνει ό,τι θέλει κι ό,τι γουστάρει και στην τελική εμείς απλά θ' ακολουθούμε και θα περιμένουμε τις "αποφάσεις" του.....το να χαλιόμαστε και να χολοσκάμε και ν' ασχολούμαστε με το ένα και το άλλο αδιάφορο, δεν πρόκειται να δώσει καμια λύση στο θέμα ή στο όποιο πρόβλημα....keep optimism, έχουμε ακόμη γεμάτο 1,5 μήνα χειμώνα, για να μην πω παραπάνω και οι ευκαιρίες θα είναι αρκετές θεωρώ!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

19 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

η αληθεια ειναι οτι θα μπορουσε να βγει πολυ καλη χιονοκαιρια στις 2-4 οχι με το πρωτο αυλωνακι αλλα απο τον ιδιο αυλωνα με αυτο που ερχεται απο πισω...αλλα ποιος θανασης

μπα.....σ@@@τά γίναν πάλι ...(οι αεροχείμαροι).....δείχνουν τώρα αποκοπή νοτιοδυτικά μας και το χαμηλό να πηγαινει Νοτιανατολικά....και τρία πουλάκια κάθονταν...η συνέχεια παλι ειναι πιο ενδιφέρουσα καθώς εμφανίζονται ...σοβαρές προοπτικές να ρθουν προωρα τα χελιδόνια.....τα φλαμιγκο....τα κουνούπια...νείλου .κλπ..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Seth13 είπε:

Αγίου Βαλεντίνου μην κανονίσετε τίποτα. Πρώτοι εδώ το διαβάσατε. 🤣

Δλδ λες να μην φύγω για Βιέννη και Ρέϋκιαβικ που κανονίζεται!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, ISIMERINOS είπε:

Ο Μιχαήλ χαίρει άκρας υγείας που είναι και το βασικότερο έχει πολύ δουλειά με την εργασία του και στέλνει χαιρετισματα.επισης δηλώνει ξενερωμενις όπως όλοι μας(δυτικοί κεντρικό και βόρειοι και ο Μπάμπης) με τον καιρό και το κλασικό του ζητούμενο που είναι τα Γιάννενα.Θα ξαναμπεί σχεδόν στο ναοκαστ λίγο πριν γίνει πραγματικότητα η παπλαμουδα του.

δηλ ποτε   χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 minutes ago, Beach-snow NG said:

Δλδ λες να μην φύγω για Βιέννη και Ρέϋκιαβικ που κανονίζεται!!

Εννοείται να φύγεις, Κώστα. Τέτοια ταξίδια δεν είναι να τα χάνουμε και στατιστικά και μόνο δεν γίνεται να κάνει ξανά κάτι τόσο δυνατό. Θα μου πεις τα ίδια έλεγα και για το 2022 και η στατιστική είναι για να σπάει αλλά μην τρελαινόμαστε. Απλώς έτσι όπως φαίνεται η κυκλοφορία με τις αναδιπλώσεις του Αζορικού και υπολογίζοντας λίγο προηγούμενες ανάλογες καταστάσεις το 2ο δεκαήμερο πιστεύω ότι θα υπάρξει άλλη μια ψυχρή εισβολή προς τα μέρη μας. Τώρα που, πως και γιατί θα το δούμε. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Seth13 είπε:

Εννοείται να φύγεις, Κώστα. Τέτοια ταξίδια δεν είναι να τα χάνουμε και στατιστικά και μόνο δεν γίνεται να κάνει ξανά κάτι τόσο δυνατό. Θα μου πεις τα ίδια έλεγα και για το 2022 και η στατιστική είναι για να σπάει αλλά μην τρελαινόμαστε. Απλώς έτσι όπως φαίνεται η κυκλοφορία με τις αναδιπλώσεις του Αζορικού και υπολογίζοντας λίγο προηγούμενες ανάλογες καταστάσεις το 2ο δεκαήμερο πιστεύω ότι θα υπάρξει άλλη μια ψυχρή εισβολή προς τα μέρη μας. Τώρα που, πως και γιατί θα το δούμε. 

https://en.wikipedia.org/wiki/Gambler's_fallacy

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επιτέλους βελτιώθηκε για κεντρικα το 12 Άρι του τζιφου!Εναρμονιστηκε με τα υπόλοιπα.Γυρω στα 10-12 mm μας δίνει με 2-4c,η.Θεωρω όμως ότι η μεγάλη έκπληξη θα είναι η Βοιωτία λόγω εγκλωβισμού!Ειδικά η Λειβαδιά θα παίξει πολύ δυνατά αύριο με τα -12 που κάνει αυτές τις μέρες.Αν πέσει ο υετός που της δίνει σε χιονακι θα βάλει 15+ πόντους.Θα δείξει στο ναουκαστ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

40 λεπτά πριν, ΜΠΑΜΠΗΣ MJT είπε:

Καλησπέρα Γκάρυ..

καλησπερα αδερφε μπορεις εσυ τουλαχιστον να μου απαντησεις? αυριο θα ειμαι στη δοιρανη τη λιμνη στα συνορα με σκοπια, θα εχω νιφαδες εστω αερομεταφομενες νιφαδες?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, ISIMERINOS είπε:

γι αυτο υπαρχουν τα ιμοτικονς για να υποδηλωνουν το οποιοδηποτε χαβαλε γιωργο.

Ρε παιδιά πλάκα κάνω. Ειμαι στο μαιευτήριο και το έγραψα βιάστηκα. Δεν ήθελα να προσβάλω κανέναν. Σορυ αν ακούστηκα λάθος. Όλοι μια τρελοπαρέα είμαστε εδώ μέσα. Κ όλοι βαρεμένοι 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Gary είπε:

καλησπερα αδερφε μπορεις εσυ τουλαχιστον να μου απαντησεις? αυριο θα ειμαι στη δοιρανη τη λιμνη στα συνορα με σκοπια, θα εχω νιφαδες εστω αερομεταφομενες νιφαδες?

δεν εχει τιποτα γκαρυ αυριο κατσε να δουμε για τριτη   τι δουλεια εχεις στην δοιρανη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

λιγο πολυ οτι εχει τρεξει μεχρι τωρα ενισχυει τον αυλωνα στις 1 δεν αποκοπτει το χαμηλο αντιθετα το ενωνει κατα καποιο τροπο με το αλλο που ερχεται απο πισω.με λιγα λογια δειχνουν υποψηφιο χιονια.το πιστευουμε?οχι γιατι ειναι μακρια αλλα το κοιταμε...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, ΣΑΧΑΡΑ είπε:

δεν εχει τιποτα γκαρυ αυριο κατσε να δουμε για τριτη   τι δουλεια εχεις στην δοιρανη

εκει εγιναν μ αχες κατα τον πρωτο παγκοσμιο πολεμο, ειμαι πολεμικος ερευνητης. θα σκαβω εκει αυριο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 minutes ago, Philip said:

Χαβαλετζίδικη μαντεψιά είναι που ερείδεται και στα δεδομένα του Λαμπίρη για 1ο δεκαήμερο Φλεβάρη.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Gary είπε:

εκει εγιναν μ αχες κατα τον πρωτο παγκοσμιο πολεμο, ειμαι πολεμικος ερευνητης. θα σκαβω εκει αυριο

δεν μας τα ειπες αυτα   αμα βρεις κανα κρανος φερτο   χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...