Jump to content
Gary

Ανάλυση χαρτών Φεβρουάριος 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

καποιο ειπαν κακη ποιοτητα νιφαδας...ψωνισαμε νιφαδες απο την λαικη,καταλαβες?...με -2 εγω ξερω οτι ποιοτητα νιφαδας και να υπαρχει στρωνει

Κανεις λαθος φιλε στη λαικη βρίσκεις τα καλυτερα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

καποιο ειπαν κακη ποιοτητα νιφαδας...ψωνισαμε νιφαδες απο την λαικη,καταλαβες?...με -2 εγω ξερω οτι ποιοτητα νιφαδας και να υπαρχει στρωνει

Παράξενο, με αρνητική και να μην στρώνει..  θυμάμαι μιλούμε με την αδερφή μου και έλεγα δεν ξέρω τι συμβαίνει..  Και Διαβατα δυσκολεύτηκε πολύ και στην ουσία η χιονοστρωση ήταν αστεία.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Snow_Cover είπε:

Κανεις λαθος φιλε στη λαικη βρίσκεις τα καλυτερα.

δεν μιλαω για προιοντα φαγωσιμα..το ξερω διπλα μου ειναι και ουτε το εννοω στην κυριολεξια για να μην εχουμε και παρερμηνειες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αμ το άλλο.....δεν το παμε...να σαι προσήνεμος....να σαι εξαντλημένος από το knowcast....τις βόλτες...τα βιντεο και μετά από 16ωρες χιονοθύελλας να θες να ξεκουραστείς...και οι χάρτες να εχουν καθαρίσει.....και τσουπ στο 99,9 των περιπτώσεων μπουκα extra bonus για οσους δεν προλάβανε.....!

ενώ εδώ μολις παρατηρηθεί η πρώτη...ημιθανής. παράλυτη..νιφάδα τσουπ ο βαρδάρης....για να μην καλομαθαίνουμε....και το κόβει 12 ωρες πριν τα "μοντέλα".......

δεν μασάμε😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Kosmas34 είπε:

Πάμε να βελτιώσουμε λίγο ακόμα τις Τ στο τζιφο αρχηγέ!! @ISIMERINOS

σε χρηζω διαδοχο...παρε τα ηνια της αισιοδοξιας...εγω θα ερθω και θα σε κανω τσεκ στα 12αρια της δευτερας να δω τι εκανες...χαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Σπύρο εδω αν είναι να μην Χίονισει σοβαρα θα γελάσουν κι αυτές🤣🤣...φετος πολυ δυσκολα η φάση εδω πανω 

Ρε θα με τρελενετε εσεις οι βορειοι

Το ημερολογιο λεει 29/1 ακομα

Τελιωσε ο χειμωνας και δεν το ξερουμε?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ISIMERINOS είπε:

σε χρηζω διαδοχο...παρε τα ηνια της αισιοδοξιας...εγω θα ερθω και θα σε κανω τσεκ στα 12αρια της δευτερας να δω τι εκανες...χαχαχαχα

τσεκ  θα κάνουμε μαζί στο ψυχιατρο...!

Επεξεργάστηκε από bardaris
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Spartan είπε:

Ρε θα με τρελενετε εσεις οι βορειοι

Το ημερολογιο λεει 29/1 ακομα

Τελιωσε ο χειμωνας και δεν το ξερουμε?

Όχι απο αυτη την άποψή οτι τελειωσε ο χειμωνας ....Εγώ έτσι κι αλλιώς εδω ελπίζω μέχρι Απρίλιο...Αλλά έρχεται η μια σκούπα πίσω από την αλλη εδω για τα βορεια απο τελη νοεμβρη και εκείνη τη κακοκαιρια που χάσαμε...χάνεται η μια πισω απο την αλλη 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Spartan είπε:

Ρε θα με τρελενετε εσεις οι βορειοι

Το ημερολογιο λεει 29/1 ακομα

Τελιωσε ο χειμωνας και δεν το ξερουμε?

Ε καλά η μέρα έχει πάρει 1.5 ώρα..  Μετά τις 10 Φλεβάρη κλαιν μαιν ..Όχι ότι δεν χιονίζει αλλά τι να το κάνεις να χιονίσει και 1 μέρα να το φάει? 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Pupazzo di Sole είπε:

Ε καλά η μέρα έχει πάρει 1.5 ώρα..  Μετά τις 10 Φλεβάρη κλαιν μαιν ..Όχι ότι δεν χιονίζει αλλά τι να το κάνεις να χιονίσει και 1 μέρα να το φάει? 

Δηλαδη αν σου ριξει 20 με 30 ποντους χιονι εστω για ημερα θα σε χαλασει?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, bardaris είπε:

τσεκ  θα κάνουμε μαζί στο ψυχιατρο...!

μα δεν βλεπεις..πες εσυ ποτε συμφωνησαν σε 72 και 96 ωρες τζιφος και παιος?..ποτε?..ε δεν ειναι για ζουρλομανδυα η φαση?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Spartan είπε:

Δηλαδη αν σου ριξει 20 με 30 ποντους χιονι εστω για ημερα θα σε χαλασει?

δεν θα τον χαλασει..αστον να λεει🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

παντως ρε παιδια ειναι παρα πολυ ωραιο να εισαι ησυχος και ηρεμος γιατι εισαι προετοιμασμενος οτι δεν θα γινει τιποτα...δεν σε χαλαει καθολου...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Spartan είπε:

Δηλαδη αν σου ριξει 20 με 30 ποντους χιονι εστω για ημερα θα σε χαλασει?

Οχι βέβαια, ιδίως εδώ που δεν ρίχνει ποτέ. Απλά δεν κρατάει και είναι ξενερα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

σε χρηζω διαδοχο...παρε τα ηνια της αισιοδοξιας...εγω θα ερθω και θα σε κανω τσεκ στα 12αρια της δευτερας να δω τι εκανες...χαχαχαχα

Χαχαχαχα βαριά ευθύνη μου εναποθέτεις! Αλλά θα τα καταφέρω!😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

δεν θα τον χαλασει..αστον να λεει🤣

Εννοείται ρε.. Αλλα θέλω κλασικό, με παγωνιες και να το βλέπεις μέρες.. Χιονι που το σηκώνει σε μια μέρα είναι λίγο πίκρα..  Τεράστια ηδονή όσο ρίχνει όμως..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Spartan είπε:

Δηλαδη αν σου ριξει 20 με 30 ποντους χιονι εστω για ημερα θα σε χαλασει?

Θα σου πω τι γινετε οταν ζεις πχ θεσσαλια που μπορεις να εχεις χιονοκαλυψη πληρης  δεκεμβρη γεναρη 10 μερες  και σου φαει ενα 20ποντο σε μια μερα ε χαλιεσαι ..δευτερον οσο αφορα εμενα προσωπικα χιονια μετα τις 15 φλεβαρη μονο κακο κανουν στον τοπο μου οποτε δεν τα θελω ασχετα που θα χαρω αν το δω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

 

 

 

 

5 λεπτά πριν, Pupazzo di Sole είπε:

Παράξενο, με αρνητική και να μην στρώνει..  θυμάμαι μιλούμε με την αδερφή μου και έλεγα δεν ξέρω τι συμβαίνει..  Και Διαβατα δυσκολεύτηκε πολύ και στην ουσία η χιονοστρωση ήταν αστεία.. 

Μάλλον η πιο περίεργη χιονοκαιρία που θυμάμαι. 36 ώρες χιονουετού που κατέληξαν σε μια απλά δυνατή πέτσα εδώ Επταπύργιο. Το πρωί Κυριακής είχαμε στούπα και καλύτερο στρώσιμο πλέον, αναφορές και από φίλους κέντρο ότι επιτέλους άρχισε να στρώνει η φάση, πήγα βόλτα δίπλα στο δάσος σε εμένα και μετά από ένα 2ωρο που γύρισα μου φαινόταν πως αντί να είναι καλύτερα το στρώσιμο, ήταν χειρότερο. Μετά μπήκα είδα και αναφορές από κέντρο και αντιλήφθηκα ότι κάτι πήγε τελείως λάθος. 

Γενικά απρόσμενα μεγάλες διαφορές 200μ. με κέντρο, σπάνιο κατ εμέ και πολύ κακή ποιότητα νιφάδας γενικά για αυτό ακόμα και εδώ που έστρωνε από την αρχή δε μπορούσε να κάνει κάτι παραπάνω. Έδωσε το μινιμουμ τελείως από το αναμενόμενο και από αυτό που θα μπορούσε. Ακ 

 

όμα ένα κρίμα στην ιστορία.

 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

εγω στις 36 βλεπω παντως μια αρνητικη αλλαγη

εγω βλεπω μια καλη αλλαγη αλλα δεν σου λεω χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, geopithis είπε:

 

 

 

 

Μάλλον η πιο περίεργη χιονοκαιρία που θυμάμαι. 36 ώρες χιονουετού που κατέληξαν σε μια απλά δυνατή πέτσα εδώ Επταπύργιο. Το πρωί Κυριακής είχαμε στούπα και καλύτερο στρώσιμο πλέον, αναφορές και από φίλους κέντρο ότι επιτέλους άρχισε να στρώνει η φάση, πήγα βόλτα δίπλα στο δάσος σε εμένα και μετά από ένα 2ωρο που γύρισα μου φαινόταν πως αντί να είναι καλύτερα το στρώσιμο, ήταν χειρότερο. Μετά μπήκα είδα και αναφορές από κέντρο και αντιλήφθηκα ότι κάτι πήγε τελείως λάθος. 

Γενικά απρόσμενα μεγάλες διαφορές 200μ. με κέντρο, σπάνιο κατ εμέ και πολύ κακή ποιότητα νιφάδας γενικά για αυτό ακόμα και εδώ που έστρωνε από την αρχή δε μπορούσε να κάνει κάτι παραπάνω. Έδωσε το μινιμουμ τελείως από το αναμενόμενο και από αυτό που θα μπορούσε. Ακ 

 

όμα ένα κρίμα στην ιστορία.

 

 

παιδια ολη η ιστορια ειναι στα αεροληματα μην την ψαχνεται

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...