Jump to content
south coast

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΜΑΡΤΙΟΥ 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υπαρχουν αρκετα ensembles στον αμερικανο που τραβάνε τον αυλωνα προς Τουρκια και ανατολικότερα .Δεν βγαινει ακρη ακομα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, south coast είπε:

Υπαρχουν αρκετα ensembles στον αμερικανο που τραβάνε τον αυλωνα προς Τουρκια και ανατολικότερα .Δεν βγαινει ακρη ακομα

Καλημέρα. Προφανώς και υπάρχουν. Έχει μέλλον ακόμα αυτό που ίσως έρθει 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έλεος με τον τζίφο ουκμό παίρνει σωβρακα φέτος σε όλα το χειμώνα ο μπαμπάς τούς!

ukmoeu-13-144.png

Επεξεργάστηκε από Severe_Lover
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα προλαβαινουμε να κοψουμε ξυλα να παρουμε τροφιμα και να βρουμε καταφυγιο γι αυτον τον κογκα που ερχεταιιιιιιι...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Delsnow είπε:

Καλημερα προλαβαινουμε να κοψουμε ξυλα να παρουμε τροφιμα και να βρουμε καταφυγιο γι αυτον τον κογκα που ερχεταιιιιιιι...

Γράσαρε το μαχαίρι να είναι έτοιμο γι'αυτό που έρχεται 🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Χειμωνας είπε:

Καλημέρα.Τζεμ,και Ευρωπαίος, δείχνουν ιστορικές καταστάσεις για την περίοδο που διανύουμε..

Το τζεμ ναι το ευρωπαικο οχι καθως παλι λογω εποχης  δες ποσο δυσκολευεται να κατεβει εστω το -5 ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, Kilkis1989 είπε:

Γράσαρε το μαχαίρι να είναι έτοιμο γι'αυτό που έρχεται 🤣🤣🤣

Ακολουθω διαταγες απ τον συντοπιτη μου και δασκαλο @Severe_Lover😂😂μαχαιρι αναλαβατε αρμ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

Ο Ιάπωνας θα είχε καλή εξέλιξη 

J132-21.gif

Πρεπει να αλλαξει κλιση ο αυλωνας για να ερθει σοβαρο ψυχος βεβαια αν αλλαξει κλιση θα μεινουμε εμεις εκτος λογικα και θα βγει καλος προσηνεμος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Το τζεμ ναι το ευρωπαικο οχι καθως παλι λογω εποχης  δες ποσο δυσκολευεται να κατεβει εστω το -5 ...

Κρατάει την τάση όμως... Συμφωνώ για το -5, αλλά από πάνω μας -10-12..Θα δείξει τις επόμενες ημέρες..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ICELARISSA είπε:

Πρεπει να αλλαξει κλιση ο αυλωνας για να ερθει σοβαρο ψυχος βεβαια αν αλλαξει κλιση θα μεινουμε εμεις εκτος λογικα και θα βγει καλος προσηνεμος

Φαβορί για μένα είναι τα κεντρικά και μετά τα βόρεια. Εμείς θέλουμε τρελές αλλαγές. Δεν ξέρω αν γίνεται να αλλάξει τόσο πολύ ο Αυλώνας. Πόσο εφικτό είναι αυτό δηλαδή. Γιατί ψύχος κουβαλά. Η διάταξη δεν είναι καλή. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Φαβορί για μένα είναι τα κεντρικά και μετά τα βόρεια. Εμείς θέλουμε τρελές αλλαγές. Δεν ξέρω αν γίνεται να αλλάξει τόσο πολύ ο Αυλώνας. Πόσο εφικτό είναι αυτό δηλαδή. Γιατί ψύχος κουβαλά. Η διάταξη δεν είναι καλή. 

Ποια κεντρικα,τίποτα δεν μας θέλει φέτος,για μένα φαβορί τα βόρεια,εμείς τα απομεινάρια παλι,πάντως και το προσηνεμα είναι μέσα βάση ενσεμπλ τζιφου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Φαβορί για μένα είναι τα κεντρικά και μετά τα βόρεια. Εμείς θέλουμε τρελές αλλαγές. Δεν ξέρω αν γίνεται να αλλάξει τόσο πολύ ο Αυλώνας. Πόσο εφικτό είναι αυτό δηλαδή. Γιατί ψύχος κουβαλά. Η διάταξη δεν είναι καλή. 

Αν συνεχισει ετσι θα παλευουμε με χιονονερα τα περισσοτερα πεδινα ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα ααα..οι κεντροβορειοι ευχηθείτε να δημιουργηθεί χαμηλο και έτσι θα τραβήξει τι; τ αν δε δημιουργηθεί δε γίνεται τιοοτα ,. Το τζεμ μου δίνει γυρω στους 70 με 80 ποντους και μετά το παγώνει κιολας αααχαχααχα, σιγα μη βγει ο ευρωπιος καλο προς μετριος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...