Jump to content
south coast

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΜΑΡΤΙΟΥ 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

τι θα γινει ρε μεγαλε κοντευει ο αυλωνας να πιασει σαρδηνια κανα χαμηλο θα βγαλεις?τοση θαλασσα εχεις

Επειδή με πούλησες, θα συνταχθώ με την ορεινή ταξιαρχία.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ΜΠΑΜΠΗΣ MJT είπε:

Επειδή με πούλησες, θα συνταχθώ με την ορεινή ταξιαρχία.....

ε οχι...αφου εσυ.εισαι το γκολντεν πας🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

λες να ενεργοποιηθει η γραμμη των χαμηλων που ειναι ξεχασμενη απο την εποχη των δεινοσαυρων?...σαρδηνια σικελια πελλοπονησος κεντρικο αιγαιο μαυρη θαλασσα?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

λες να ενεργοποιηθει η γραμμη των χαμηλων που ειναι ξεχασμενη απο την εποχη των δεινοσαυρων?...σαρδηνια σικελια πελλοπονησος κεντρικο αιγαιο μαυρη θαλασσα?

Σε μια άλλη ζωη....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ΜΠΑΜΠΗΣ MJT είπε:

Σε μια άλλη ζωη....

κι ομως τα μοντελα κατι τετοιο θελουν να μας πουν καπου προς τα κει το πανε για μετα τις 9-10 καθως 8-9 μπορει να παιχτει κατι αλλο πιο στοχευμενο προς τα εδω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

λες να ενεργοποιηθει η γραμμη των χαμηλων που ειναι ξεχασμενη απο την εποχη των δεινοσαυρων?...σαρδηνια σικελια πελλοπονησος κεντρικο αιγαιο μαυρη θαλασσα?

Βαγγέλη δεν γίνεται να μην βγαίνουν χαμηλά.. Χαχαχαχα.. Κανονικά πρέπει να βγάλει έτσι όπως βουτάει ο άυλων-τέρας.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ISIMERINOS είπε:

κι ομως τα μοντελα κατι τετοιο θελουν να μας πουν καπου προς τα κει το πανε για μετα τις 9-10 καθως 8-9 μπορει να παιχτει κατι αλλο πιο στοχευμενο προς τα εδω

Να είστε σ εγρήγορση ολοι..20 μέρες φωνάζω για πανελλαδικο..εσυ το ξέρεις αυτό...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Casa di Steppa είπε:

Βαγγέλη δεν γίνεται να μην βγαίνουν χαμηλά.. Χαχαχαχα.. Κανονικά πρέπει να βγάλει έτσι όπως βουτάει ο άυλων-τέρας.. 

Εσυ γιατι χάθηκες;; χορτασες χιόνια ε;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ενα μετριο εως κακο ραν το αικον τον αυλωνα ειχε δεν ειχε τον εβγαλε ατλαντικο...ενω ξεκινησε καλα,λειπει ενα χαμηλο εκει γυρω στις 120 ωρες που δεν μπορω να καταλαβω γιατι δεν φαινεται ακομη η μαλλον δεν φαινεται ξεκαθαρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Casa di Steppa είπε:

Βαγγέλη δεν γίνεται να μην βγαίνουν χαμηλά.. Χαχαχαχα.. Κανονικά πρέπει να βγάλει έτσι όπως βουτάει ο άυλων-τέρας.. 

ανα μπραβο..εκει γυρω στις 100 πρεπει να βγει χαμηλαρα ειναι αυτο που εχουμε πει και αλλες φορες οτι ειναι αδειος ο χαρτης και δεν γινεται πρεπει να γεμισει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ΜΠΑΜΠΗΣ MJT είπε:

Να είστε σ εγρήγορση ολοι..20 μέρες φωνάζω για πανελλαδικο..εσυ το ξέρεις αυτό...

Μπαμπηηη φεταααα ααα... Όλα υπό ελεγχοοοοο... Πάω να ξεχαρμανιασω Σκ και θα σας το φέρω μέσα στην εβδομάδα.... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Πάντως και το χαμηλο που έβγαλε πιο μετα εδω μου ριχνει 50, 60 πόντους,, και επίσης μου ριχνει και το σουκου, πολύ ωραίο ραν

ναι για δυτικοτερα απο εμας ειναι ωραιο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Πάντως και το χαμηλο που έβγαλε πιο μετα εδω μου ριχνει 50, 60 πόντους,, και επίσης μου ριχνει και το σουκου, πολύ ωραίο ραν

Ελα ρε  τι επαθες;;; εσυ αισιοδοξος;;;;   ηπιες τιποτα;;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Πάντως και το χαμηλο που έβγαλε πιο μετα εδω μου ριχνει 50, 60 πόντους,, και επίσης μου ριχνει και το σουκου, πολύ ωραίο ραν

Ρεσιτάλ η δυτική μακεδονια.... Δηλαδή αν αποκλείστω ποτέ θα φύγω?? 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

ανα μπραβο..εκει γυρω στις 100 πρεπει να βγει χαμηλαρα ειναι αυτο που εχουμε πει και αλλες φορες οτι ειναι αδειος ο χαρτης και δεν γινεται πρεπει να γεμισει

Φιλε χωρίς υποτυπώδης αζορικο να κλείσει την πόρτα του ατλαντικού δε γίνεται. Δουλειά... Βλέπεις ότι ο Ατλαντικος τραβάει σαν μαγνήτη τον Σιβηρικο αυλωνα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Casa di Steppa είπε:

Ρεσιτάλ η δυτική μακεδονια.... Δηλαδή αν αποκλείστω ποτέ θα φύγω?? 

Ετσι.Ξεσκιστηκε φετος.Ελπιζω του χρονου σε ανοιχτο προσηνεμο χειμωνα επιτελους,παλιακο,με χαμηλα απο ιονιο να πηγαινουν αγαιο,κυπρο αργα και βασανιστηκα με θαψιμο κεντρονοτιων.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, Casa di Steppa είπε:

Ρεσιτάλ η δυτική μακεδονια.... Δηλαδή αν αποκλείστω ποτέ θα φύγω?? 

Το σουκου θα αποκλειστεί να ξέρεις,,,,ε ανοίγουν πιο εύκολα τωρα οι δρόμοι που είναι ανοιξη γιατξ παει ευκολα συν η θερμοκρασία και λιώνουν λιγο τα χιονια, κοντά στο χωριό θα χεις λιγο πρόβλημα μετα θα σαι οκ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Beast from the East από εβδομάδα και μάλιστα με τάση αποκοπής - εγκλωβισμού ψύχους για τη συνέχεια...για τους πιστούς στρατιώτες του Χειμώνα η συγκίνηση είναι μεγάλη...για δε τους αμετανόητα - κατ' επάγγελμα άπιστους (ανοιξάκηδες, καλοκαιράκηδες, πικνικδες κλπ) που δεν άκουγαν τις φωτισμένες μορφές του φόρουμ που καλούσαν σε μετάνοια, ήρθε η στιγμή να υποστούν τη σκληρή τιμωρία του  Σιβηρικού Οδοστρωτήρα😝❄️❄️

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, ΜΠΑΜΠΗΣ MJT είπε:

Ελα ρε  τι επαθες;;; εσυ αισιοδοξος;;;;   ηπιες τιποτα;;;

Κοίτα τωρα που ειμαι σιοδοξος ποσο στραβά θα πάνε τα τρεξιματα ,...Αύριο το πρωί θα επανέλθω χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο γάλλος το πρώτο μοντέλο που ξεκινάει να δείχνει το αυτονόητο,  χαμηλο κατω απο τον αυλωνα ξεκιναει να φτιάχνεται στη Σικελία Κορσική και γεμίζει δυτικα μας υετο 

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Ο γάλλος το πρώτο μοντέλο που ξεκινάει να δείχνει το αυτονόητο,  χαμηλο κατω απο τον αυλωνα ξεκιναει να φτιάχνεται στη Σικελία Κορσική και γεμίζει δυτικα μας υετο 

εγω βλεπω κατι αλλο πολυ ωραιο που κανει ο γαλλος στις 114 επισης αυτονοητο...χαμηλο παλιακο στην σαρδηνια ...καπου εκει ξεκινησε και το 2001 την πορεια του

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...