Jump to content
south coast

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΜΑΡΤΙΟΥ 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Just now, Seth13 said:

Έχουμε μείνει ενεοί, τι να πρωτοκοιτάξουμε και τι να πρωτοσχολιάσουμε. 

Πραγματικά δεν εχω λόγια χαχα βγαλε βιντεο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, south coast said:

Πραγματικά δεν εχω λόγια χαχα βγαλε βιντεο

Αν παρατηρήσατε το trailer του Προσήνεμου έλεγε 4 Μαρτίου 2022. 😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, nikolasxm είπε:

Α, και πριν, πχ στα χτεσινα 12αρια και σημερινά 00αρια μερικοί από εδώ ξυνιζαμε, και να οι Τ δεν φτάνουν, και θα έχει χιονόνερο κλπ. Ε τα πήραμε τώρα και ησυχασαμε χαχα

αμ δεν σας αρεσαν θελατε στα σκληρα...να δω τωρα τα γερα στομαχια του βορρα...χαλαρουιτα θα ειμασταν στο αλλο σκηνικο και τουλαχιστον ενας απο τους 3-4 θα καθοταν..τελος παντων δεν ειναι απαγορευτικη διαταξη για αλλαγες λογω γαλλιας και ισπανιας και ριτζαρισματος στην σκανδιναβια.Ας κοιταξουμε να σωθει το 9 με 11-12 και αν παει αυτο καλα ολα γινονται μετα ακομη και με την μπιλλια σφηνωμενη στα β.ανατολικα μας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εχει κι ενα καλο η ιστορια ισως γι αυτο τα σεναρια με χιονι αυξηθηκαν με τοσο κρυο οτι πεφτει θα ειναι χιονι αρκει να πεφτει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

εχει κι ενα καλο η ιστορια ισως γι αυτο τα σεναρια με χιονι αυξηθηκαν με τοσο κρυο οτι πεφτει θα ειναι χιονι αρκει να πεφτει

Βαγγέλη στα 12αρια, πιο πιθανή είναι η χιονόστρωση  στο κέντρο στις 9-10  παρα στα προηγούμενα ραν. Σωστά; Μετά βλεπομυε

Επεξεργάστηκε από nikolasxm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

23 λεπτά πριν, Delsnow είπε:

20220304_220127.jpg

Αποτάσσομαι τον δάσκαλο που μέχρι χθες ελεγε οκ χιόνι ως 15 Μάρτη όχι παραπέρα.....και σήμερα που ενεφανίσθη αγρίως το αποτάσσεται.....ειδικό δικαστήριο κυρ Μητσο!!....χαχαχαχαχα.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

εχει κι ενα καλο η ιστορια ισως γι αυτο τα σεναρια με χιονι αυξηθηκαν με τοσο κρυο οτι πεφτει θα ειναι χιονι αρκει να πεφτει

Ας κάνει ρε φίλε και πέτσα.. Απλά να το δούμε να πέφτει,και βλέπουμε για το κάτι παραπάνω... Σε παραδέχομαι για το κουράγιο σού... εμένα χάθηκε προ πολλού...Ας περιμένουμε το ΣΚ..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

33 λεπτά πριν, ΠΩΓΩΝΙ είπε:

Εννοώ ότι θα χιονίσει στο μεγαλύτερο μέρος της Ελλάδας με αυτόν τον χάρτη,ας ρίξει 3ποντους στην Αττική και 20+ όπου αλλού θελεις,απλά ας χαλαρώσουμε να το απολαύσουμε αυτό που έρχεται.....

Ναι προφανώς, δεν το είπα με άσχημο τρόπο. Χαλαρός είμαι την είδα την χιονόπτωση μου ας μην κάνει και τίποτα! Απλά είναι γεγονός ότι με τον συγκεκριμένο χάρτη η Μακεδονία έχει πολλές περιοχές που δεν βλέπουν ούτε νιφάδα!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ένας λόγος που ήθελα να κάνει γερό χιόνι εδώ πάνω είναι να το φχαριστηθει ο Βαγγέλης ο οποίος ήταν παρόν και έφερε όλους τους χιονιάδες φέτος πολλές φορές μόνος του, ανεξάρτητα από το ότι κανένας δεν κατέληξε σε αυτόν !🤯😆

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ρε, τι γίνεται;;;;

Εχουν χαζεψει τα μοντελα;;;

Δεν γίνονται αυτα που δειχνουν!!! 

Καντε screen save , δεν θα ξαναδουμε αυτα! Μας χορτασαν χιονι, φτανει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...