Jump to content
south coast

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΜΑΡΤΙΟΥ 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

57 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Απιστευτοι μ.ο του παιου.Απο τα 50+2 μελη(μαζι με κυριο και κοντρολ) μονο τα 9 δεν χιονιζουν την αττικη.

Και τεράστια βελτίωση από το πρωί, που τα 22 στα 50 μας χιονιζαν έστω και λίγο και 28 τίποτα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, Dusterakos said:

Μακάρι αλλά δεν νομίζω ότι ισχύει απόλυτα κάτι τέτοιο. Υπάρχουν αποδείξεις?  

 

Νομίζω ότι είναι δεδομένο ότι θα μπούμε σε φάση ηλιακού ελάχιστου. Η μίνι παγετώνια περίοδος του 17ου αιώνα οφείλεται σε αυτό, απλώς υποθέτουν ότι δεν θα μας επηρεάσει με τον ίδιο τρόπο λόγω κλιματικής αλλαγής. Παρ' όλα αυτά οι πιθανότητες χιονοπτώσεων μπορεί να είναι αυξημένες, θα φανεί όμως στη πράξη.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

30 λεπτά πριν, xeneize είπε:

Δύο σερί χρονιές με ιστορικό + δύο ιστορικοί μεσα σε ένα χειμώνα + ο 2ος 12 Μαρτίου, τι απόδοση να δίνει αυτό; Το 1000 ίσως να είναι λίγο 

Όταν είπες 1000 απόδοση μου θύμησες καλές αναμνήσεις.....

2034243016_(11).png.b5e5e10ff29b0f808948c25fd643a16b.png2034243016_(11).png.b5e5e10ff29b0f808948c25fd643a16b.png2034243016_(11).png.b5e5e10ff29b0f808948c25fd643a16b.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, geod said:

Χαχαχαχαχα!!! ΡΕΕΕΕΕΕΕ 

Είναι το 1ο που έφτιαξα νομίζω αλλά το έβαλα για όσους δεν το έχουν δει. Για να δούμε, καλά το πάει ο Τζίφος δίνοντας και πέρασμα από κεντρική Μακεδονία με βάση τα ensembles. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

On 3/3/2022 at 4:22 ΜΜ, ISIMERINOS είπε:

Καλώς ήρθατε λοιπόν...😋...μας παίρνει και η Λαμία να την βάλουμε μέσα?έχουμε φιλιες δυνάμεις προς τα κει που θέλω να χιονιστουν...😁😎

εγώ να αναλάβω την διοικτητική μέριμνα μαζι με τον gar;y...? να ψήσουμε κανενα γουρουνάκι να μην κόψουμε?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πλησίασε περισσότερο προς Ευρωπαϊκό νομίζω αλλά θα φανεί. Έχει πετάξει μύτη Παπακωνσταντίνου στο Μαυροβούνιο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με 1 βαθμό παρακάτω θα ήταν πολύ καλό το 18αρι για ξημερώματα τετάρτης.Φτιάχνει και για τη συνέχεια με τον αυλώνα βορειότερα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βγάζει υετό σε Θεσσαλονίκη στη 1η φάση όπως προβλέπουν τα ensembles, η συνέχεια αναμένεται επική.

GFSOPEU18_138_4.png

GFSOPEU18_144_4.png

Επεξεργάστηκε από Seth13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καλα το παει..εντελως αλλη κλιση αυλωνα που οφειλεται κατ εμε στην κατασταση στη γαλλια..το κιτρινο ειναι πολυ πιο λεπτο και ευθραστο και μαλλον θα σπασει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

...... ( 1 ) ..... ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΡΘΕΙ ......!!!!!! ..... μην ξεχνάμε (..... για μας τους χαμουτζήδες το λέω ..... ) τι μήνας είναι ...... 

...... ( 2 ) ..... ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΡΘΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΛΑΥΣΟΥΜΕ ...... !!!!! .....

..... (..... δεν χρειάζεται επεξήγηση ..... ) ......

...... ( 3 ) ..... αν γίνουν τα παραπάνω ...... τότε θα μιλάμε για την ιστορικότερη χρονιά από το 1992 ......

..... σε αναμονή ..... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα, εμφανίστηκα και εγώ μετά από περίοδο πολλής δουλειάς! 

 

ΕΧΩ ΝΑ ΠΕΡΚΜΕΝΩ ΓΙΑ ΤΟ ΑΛΛΟ ΣΚ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...