Jump to content
south coast

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΜΑΡΤΙΟΥ 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

χμμμ οκ ειναι σχετικα κοντινο αυτο οποτε μπορω να το σχολιασω αλλα νομιζω οτι ο παιος τα μεσανυχτα αυριο μεχρι νωρις το πρωι κατεβαζει αρκετα χαμηλα τα χιονια τριγυρω ισως και με νεροχιονα και μεσα στην πολη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, CLAPSANTO είπε:

Ηρεμήστε ρε δε μαλώσαμε ολο το χειμώνα θα μαλώσουμε το Μάρτιο,;;;;...

Παει και ο υετος θεσσαλια μισος απο χθες χαχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ISIMERINOS είπε:

χμμμ οκ ειναι σχετικα κοντινο αυτο οποτε μπορω να το σχολιασω αλλα νομιζω οτι ο παιος τα μεσανυχτα αυριο μεχρι νωρις το πρωι κατεβαζει αρκετα χαμηλα τα χιονια τριγυρω ισως και με νεροχιονα και μεσα στην πολη

Τι ανέμους και τι Τ 850 υπολιζεις τότε;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ICELARISSA είπε:

Παει και ο υετος θεσσαλια μισος απο χθες χαχαχ

Για Δυτική Θεσσαλία ειδικά δλδ από μένα και πιο δυτικά δεν βλέπω καν να το βλέπουμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, isnow είπε:

Για Δυτική Θεσσαλία ειδικά δλδ από μένα και πιο δυτικά δεν βλέπω καν να το βλέπουμε

Αυτο να μας τελειώνει στις 50 ωρες πριν ελεος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, kostasmarousi13 είπε:

Φίλε μου μάλλον έχεις χάσει επεισόδια;;;Ποιος είναι αυτός που θα γράφει με τόσο μένος και κωλοπαιδαρισμο και δε θα παίρνει απάντηση;;;Κάνουμε τους βλάκες συνεχίζει τα ίδια και τα ίδια!!!

Να είσαι σίγουρος ότι δεν έχω χάσει κανένα επεισόδιο από το προηγούμενο φόρουμ ακόμα και θυμάμαι πολύ καλά ότι και εκεί υπήρχαν κόντρες με τον Τάσο και εσένα και κάποιους άλλους.....δεν θέλω να το συνεχίσω τρώμε τον χρόνο των άλλων παιδιών που θέλουν να παρακολουθήσουν τον σχολιασμό,να ξέρεις ότι ότι ισχύει για εσένα ισχύει και για τον Τάσο και τον κάθε Τάσο...ας χαλαρώσουμε λοιπόν και ας απολαύσουμε τον χειμωνιάτικο Μάρτη,απλά να ξέρεις και συγνώμη που το λέω στη μεταξύ μας κουβέντα ότι η ανοχή ήταν ως εδώ,ας προχωρήσουμε κανονικά λοιπόν και χωρίς αντεγκλησεις....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, nikolasxm είπε:

Τι ανέμους και τι Τ 850 υπολιζεις τότε;

απνοια?...κατευθηνση δεν μπορω να καταλαβω ..κανα -2.5 υπολογιζω αλλα εχει πολυ υετο ..τελος παντων δεν ειναι κατι αξιο λογου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Να πάτε όσοι θέλετε σε πμ. να βριστειτε παιδιά να θέλετε..να κι εμείς μπορεί να χάσουμε χιονι σε τοσο κοντινές ώρες δεν βλέπω δυτικοθεσσαλους να τα βαζουν με κάποιον..χαλαρα

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ΠΩΓΩΝΙ είπε:

Να είσαι σίγουρος ότι δεν έχω χάσει κανένα επεισόδιο από το προηγούμενο φόρουμ ακόμα και θυμάμαι πολύ καλά ότι και εκεί υπήρχαν κόντρες με τον Τάσο και εσένα και κάποιους άλλους.....δεν θέλω να το συνεχίσω τρώμε τον χρόνο των άλλων παιδιών που θέλουν να παρακολουθήσουν τον σχολιασμό,να ξέρεις ότι ότι ισχύει για εσένα ισχύει και για τον Τάσο και τον κάθε Τάσο...ας χαλαρώσουμε λοιπόν και ας απολαύσουμε τον χειμωνιάτικο Μάρτη,απλά να ξέρεις και συγνώμη που το λέω στη μεταξύ μας κουβέντα ότι η ανοχή ήταν ως εδώ,ας προχωρήσουμε κανονικά λοιπόν και χωρίς αντεγκλησεις....

Επειδη τώρα με προσβάλλεις όμως όταν με συγκρίνεις με τον συγκεκριμένο πες μου ποτέ εγώ άφησα υπονοούμενα για τα παιδιά από πάνω!!!Δε θα μας τσουβαλιάσεις όλους έτσι,δε λύνεις το πρόβλημα!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, larissa_mare είπε:

Να πάτε όσοι θέλετε σε πμ. να βριστειτε παιδιά να θέλετε..να κι εμείς μπορεί να χάσουμε χιονι σε τοσο κοντινές ώρες δεν βλέπω δυτικοθεσσαλους να τα βαζουν με κάποιον..χαλαρα

 

Προλαβαινει να τα μαζεψει ολα μεχρι αυριο χαχαχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αρκετά ανατολικά και ο παιος..θέλουμε δυτικιση αύριο αλλιώς δυσκολεύουν τα πράγματα,είναι κρίμα να πάει το τέρας στους τουρκαλαδες..Ελάχιστα χιλιόμετρα δυτικά και βγαίνει φοβερός προσηνεμος και όχι μόνο (λόγω στροβιλισμού).

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ολη την πεμπτη ασθενης χιονοπτωση  εως και μετρια ο παιος..ας ειναι κι ετσι ας ειναι και αυτο το δειχνει και ο τζιφος και γενικα το ψιλοδειχνουν..ακομη πολυ μακρια χρονικα οποτε στο ρελαντι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Προλαβαινει να τα μαζεψει ολα μεχρι αυριο χαχαχαχ

Ε κι αν γινει θα καταγραφει απλά ςτους μουφοχειμωνες για πεδινα εδω και του χρόνου θα παμεγερα 😉

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, kostasmarousi13 είπε:

Επειδη τώρα με προσβάλλεις όμως όταν με συγκρίνεις με τον συγκεκριμένο πες μου ποτέ εγώ άφησα υπονοούμενα για τα παιδιά από πάνω!!!Δε θα μας τσουβαλιάσεις όλους έτσι,δε λύνεις το πρόβλημα!!!

Ρε φιλε εσύ ήσουν χαλαρός το πολυ βαλτον και ignore

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...