Jump to content
south coast

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΜΑΡΤΙΟΥ 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

μπειτε βρε μεσα ολοι οι προσηνεμοι ερχεται ο κογκας....χαχαχαχαχα

Απαντηση προσηνεμων μετα το 2 στα 2

 

6679790-6432153-image-a-55_1543283668995.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μεσσηνία ημιορεινά μπαίνουμε στην μπρίζα από σήμερα το βράδυ μέχρι αύριο προ-μεσημβρινές ώρες με νέφη αστάθειας μέσα στο βράδυ, και πρωινές ώρες αν είμαστε τυχεροί που ενισχύεται ο ΒΑ και κάνει σύγκλιση με υγρό ΝΔ λίγο κάτω από τα 700 hPa και έχουμε τοπικά έντονα φαινόμενα. Χιόνια πιστεύω από 550+ 

Μέσα στο παιχνίδι και δυτικά τμήματα Ηλείας...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ISIMERINOS είπε:

ε και η εθνικη πηρε το γιουρο το 2004...χαχαχαχαχααχα

Γαλοτσες να βαλεις...αχαχαχαχαχχχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

μετα το αθλιο κυριο του τζιφου ηρθε κι ενα τρισαθλιο κυριο τζεμ και θα μεινουμε τις μπιλλιες του μπαμπη στο χερι στο τελος....χαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και τ ανεκδοτα του μετεο συνεχιζονται.....αυριο το πρωι στα εκτακτα, δινει ισχυρη χιονοπτωση στο Αγρινιο και στα εικονιδια ουτε καν φαινομενα και με οχι χιονοθερμοκρασια....τι γινεται μ αυτο το σαϊτ....ουτε στις ωρες δεν το βρισκει!!!! Αν και το παιζουν διπορτο.....

IMG_20220301_193041.jpg

IMG_20220301_193106.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Άντε να πω κι εγώ ένα ο χειμωνας τελειωσε μηπως πιάσει χαχαχα

9 μηνες εμειναν..θα κανουμε υπομονη.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εγω παντως να "ξέτε" ηρθα/επισκεφθηκα L.A as promised και απολαυσα τις βολταρες μου στη παρνηθαρα μας, ω σαν Μάχιμος προσήνεμος νιφαδοκυνηγός - τωρα κλεινω τα επομενα! δωστε μου χαρτες να γουσταρω λεμε. . .

Επεξεργάστηκε από geod
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

38 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

μετα το αθλιο κυριο του τζιφου ηρθε κι ενα τρισαθλιο κυριο τζεμ και θα μεινουμε τις μπιλλιες του μπαμπη στο χερι στο τελος....χαχαχαχα

Σε παρακαλω πολυ , τις μπίλιες μου να τις αφήσεις κατα μέρος....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ο παιος στις 96 εβγαλε χιονια ημιορεινων και ημιπεδινων μια μινι γκαμηλα δηλαδη με λιμνη μακαρονι για να μην πω τιποτα αλλο..χαχαχαχα ECM1-96.GIF?01-0ECM0-96.GIF?01-0

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

ο παιος στις 96 εβγαλε χιονια ημιορεινων και ημιπεδινων μια μινι γκαμηλα δηλαδη με λιμνη μακαρονι για να μην πω τιποτα αλλο..χαχαχαχα ECM1-96.GIF?01-0ECM0-96.GIF?01-0

ουκμο κ παιος κατι μας λενε για  σκ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολύ ωραία κακοκαιρία από τον ευρωπαίο το ΣΚ, για τα κεντρικά κυρίως αυτή τη φορά. Πολλές βροχές και χιόνια σε ημιορεινά-ορεινά, μακάρι να βγει κάτι τέτοιο γιατί τις τελευταίες μέρες δεν έχουμε δει και κάτι ιδιαίτερο εδώ... Παντως άκρως χειμερινή η κυκλοφορία το ερχόμενο διάστημα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...