Jump to content
south coast

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΜΑΡΤΙΟΥ 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, Delsnow είπε:

Υστερα απο ενα 5 λεπτο στουπα στο μπασιμο...πολυ μετρια χιονοπτωση μιας ωρας τα βουνα ανοιγουν και εχει σχεδον ψιλοσταματησει..πολυ ανωτερη η βιανκα....πιστευω να σε παρηγορει αυτο...το απολυτο τπτ....για φιλιππο το μεγα....ευχομαι το σαββατο να θαφτεις..εγω δεν περιμενω τπτ....

ουτε καν φιλε μου..ουτε καν!!!ασε τι λεω οντος ειναι σπαστικο αλλα δεν με παρηγορει με τιποτα να ειναι και ο αλλος σταναχωρημενος...με την καμια!!!!σου ευχομαι να θαφτεις μεσα στο χιονι..ασε εμενα να μουρμουραω καποια στιγμη θα το δουμε κι εμεις και ο μπαμπης και η θρακη και η σερρες κτλ μεχρι τον απριλιο εχει καιρο...χαχαχαχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κουβά μέχρι στιγμής στον υετό ο Τζίφος για κέντρο Αθήνας... καλύτερα τα πήγε για τα βόρεια από 1μμ έως 5μμ σε διάφορους σταθμούς των ΒΠ. Καμμία σχέση και οι θερμοκρασίες 2.5 βαθμούς έδινε για τις 11 στο κέντρο και τώρα έχει 8 στο Γκάζι... Πολύ πιό κοντά στην πραγματικότητα ο Παίος.

Επεξεργάστηκε από CATHA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

25 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

ουτε καν φιλε μου..ουτε καν!!!ασε τι λεω οντος ειναι σπαστικο αλλα δεν με παρηγορει με τιποτα να ειναι και ο αλλος σταναχωρημενος...με την καμια!!!!σου ευχομαι να θαφτεις μεσα στο χιονι..ασε εμενα να μουρμουραω καποια στιγμη θα το δουμε κι εμεις και ο μπαμπης και η θρακη και η σερρες κτλ μεχρι τον απριλιο εχει καιρο...χαχαχαχαχ

παντως για το σκ δεν νομιζω να κανει τιποτα βαγγελη    σε καποια μοντελα δημιουργηται χαμηλο κ μολις φτανει ιονιο η οπισθοχωρει η εξαφανιζεται  τι φαση;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, ΣΑΧΑΡΑ είπε:

παντως για το σκ δεν νομιζω να κανει τιποτα βαγγελη    σε καποια μοντελα δημιουργηται χαμηλο κ μολις φτανει ιονιο η οπισθοχωρει η εξαφανιζεται  τι φαση;;

Δεν μιλάω για την νυφίτσα αλλά για την σύγκλιση που θα γίνει λόγω της θέσης του Αυλώνα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, ΣΑΧΑΡΑ είπε:

παντως για το σκ δεν νομιζω να κανει τιποτα βαγγελη    σε καποια μοντελα δημιουργηται χαμηλο κ μολις φτανει ιονιο η οπισθοχωρει η εξαφανιζεται  τι φαση;;

Mένει ανατολικά η μπίλια στα περισσοτερα νομίζω αλλά κάτι μπορεί να γίνει έστω και τελευταία στιγμη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

Δεν μιλάω για την νυφίτσα αλλά για την σύγκλιση που θα γίνει λόγω της θέσης του Αυλώνα...

απο τις συγκλισεις προσωπικα δεν περιμενω τιποτα ημαθια- πιερια  ακομα κ ΘΕΣΣ. πιο ευνοημενη απο εμας  καπου διαβασα εγραψες για σιβηρικο φανταζομαι μετα τις 20 του μηνος  κατι εδειξε ο γιαπονεζος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, isnow είπε:

Mένει ανατολικά η μπίλια στα περισσοτερα νομίζω αλλά κάτι μπορεί να γίνει έστω και τελευταία στιγμη

Αντε καλη μου μπίλια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, isnow είπε:

Mένει ανατολικά η μπίλια στα περισσοτερα νομίζω αλλά κάτι μπορεί να γίνει έστω και τελευταία στιγμη

δεν περιμενω τιποτα για την περιοχη μου φιλε μου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ακομα δεν τον ειδαμε, "κουβανό" τον ονομάσαμε - ποσο κουραστικο ρε φιλε μου..πωωωωω

Επεξεργάστηκε από geod
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

παιδια, το ξερω οτι παω πολυ παρακατω αλλα παρατητησα μεσο ορο παιου ηδη στο -4, -5 για 21/3 με αποκομμενη λιμνη παλι απο τα ανατολικα. Αντιστοιχα gem γυρω στο -2 και τζιφος περιπου στο -1.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, DIMITRIS είπε:

image.png.ccae470d2a72cdeff7e26917bed728a2.png

image.png.5e54f9583210315941f9f32dd41619f4.png

image.png.5fa46ff24cfe9cccf766848c4e41ab19.png

Είμαστε σίγουρα μαρτη μήνα? 

Διότι αυτό το θερμοκρασιακο διάγραμμα ούτε τον Ιανουάριο δεν το είχαμε για τόσες ημέρες μπροστά 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, Δήμος είπε:

 

Μπαλα τρέιλερ από πίσω 

 

6 λεπτά πριν, Kilkis1989 είπε:

Ανάλογα το σενάριο φίλτατε ....

Μπάλα τρέιλερ από πίσω με πιθανη παράταση του ενδιαφέροντος εννοώ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Ποσειδών βγες όπως είσαι ρε φίλε. 

Μου εχει χαλάσει η Τρίαινα αγαπητέ Νικόλα. Εχει θέμα και την έχω στείλει στον Ηφαιστο για επισκευή και φοβάμαι μήπως τελικά έχετε έναν νέο Ηφαιστίωνα με μπόλικο υετό αλλά Τ 2-3 βαθμούς. 

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Δήμος είπε:

Μπαλα τρέιλερ από πίσω 

 

Μπάλα τρέιλερ από πίσω με πιθανη παράταση του ενδιαφέροντος εννοώ

Άμα είναι καλό για εδώ τότε το παίρνω..άμα είναι καταπιόνας τότε μην το δίνεις ιδιαίτερη βάση ....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

28 λεπτά πριν, Pupazzo di Sole είπε:

Πάνε 200 χλμ βόρεια και δυτικά..  Σιγά το πράγμα τι είναι 200χλμ..

Μήπως ελέγχεις το 6αρι του τζίφου ;;;Ότι είπες αυτό βγαίνει ...🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...