Jump to content
south coast

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΜΑΡΤΙΟΥ 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, ISIMERINOS είπε:

Πολύ καλά τρεξίματα τα πρωινά και ευτυχώς ακόμη υπάρχουν σενάρια γιουκμο που είναι πολύ καλό στον ατλαντικο και τζιφου που είναι πολύ καλό στην ψυχρή μπαλλα...να δούμε Τζεμ και πάιος αν παίξουν κάπου ενδιάμεσα σ' αυτά τα δύο...

Κανόνισε την πορεία σου μαυρογατα να το στείλεις πάλι  στους συνήθεις υποπτους😩😩😭😭

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Imathia Desert είπε:

Πάλι οι προσήνεμοι θάβονται... Τι θα γίνει με εμάς εδώ πάνω. ;

ο παιος που τον βρισκει τον υετο σημερα το μεσημερι ;;χαχα η πλακα ειναι οτι το δειχνει εδω κ δυο μερες χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Imathia Desert είπε:

Πάλι οι προσήνεμοι θάβονται... Τι θα γίνει με εμάς εδώ πάνω. ;

Δεν μπορει να γινει κατι. Τους ευνοουν τα συστηματα οπως ερχονται. Απλως πας παρακατω και περιμενεις. Ούτε αυτοι κανουν κατι σωστα ουτε εσεις κατι λαθος. Δικαιολογημενη η πικρα, αλλα μην το μεταφραζετε σαν ηττα, οπως και αυτοι αντιστοιχα σαν νικη. Σαν το τζοκερ ή το λαχειο δεν ξες σε ποιον και γιατι θα "κατσει"...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, ΣΑΧΑΡΑ είπε:

ο παιος που τον βρισκει τον υετο σημερα το μεσημερι ;;χαχα η πλακα ειναι οτι το δειχνει εδω κ δυο μερες χαχα

Για κλάματα το μοντέλο, πριν είχε λίγο συννεφιά και το ψιλο πίστευα, τώρα όμως έβγαλε ήλιο ούτε σύννεφο δεν έμεινε αχαχχαχαχ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα....φαβορί για το μετα η βορεια ελλαδα με βάση δείκτες και η κεντρική Ευρώπη περισσοτερο ,, καμία σχέση οι δείκτες με βάση αυτκ που ήρθε τωρα πολυ πικ κατεβασμένο και ναο και αο ...τωρα απλα πρπεει ο καιρος να ζεστάνει για το καλό της φύσης και το καλό της τσέπης φτανει πια φετος 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και για να μη γίνομαι κακός που θελω ζεστές αν ερθει το σύστημα ας χιονισει στη Θεσσαλονίκη και σε όσα παιδιά δεν το είδαν απλα μετα ας ανέβει η θερμοκρασία και να μη κανει ξεροπαγιες 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, CLAPSANTO είπε:

Και για να μη γίνομαι κακός που θελω ζεστές αν ερθει το σύστημα ας χιονισει στη Θεσσαλονίκη και σε όσα παιδιά δεν το είδαν απλα μετα ας ανέβει η θερμοκρασία και να μη κανει ξεροπαγιες 

To σωσες...🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, billipiros12 είπε:

Γίνονται προσπάθειες να αλλάξει η κυκλοφορία. 

Διάγραμμα ηπείρου. 

graphe_ens3arg5.php.gif

.με Σιβηρικο και χαμηλά από Ιταλία κάτι θα γινει😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

41 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Κανόνισε την πορεία σου μαυρογατα να το στείλεις πάλι  στους συνήθεις υποπτους😩😩😭😭

Το πάω βήμα βήμα...ευτυχώς υπάρχει το γιουκμο μέχρι στιγμής...ενώ πριν τα πρωινά ευτυχώς υπήρχε ο τζιφος...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, CLAPSANTO είπε:

Και για να μη γίνομαι κακός που θελω ζεστές αν ερθει το σύστημα ας χιονισει στη Θεσσαλονίκη και σε όσα παιδιά δεν το είδαν απλα μετα ας ανέβει η θερμοκρασία και να μη κανει ξεροπαγιες 

Άντε βρε..μας θυμήθηκες?😥🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ISIMERINOS είπε:

Το πάω βήμα βήμα...ευτυχώς υπάρχει το γιουκμο μέχρι στιγμής...ενώ πριν τα πρωινά ευτυχώς υπήρχε ο τζιφος...

Για εμένα ευρωπαϊκό και τζεμ... Τα υπόλοιπα δε με ξετρελαναν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Για εμένα ευρωπαϊκό και τζεμ... Τα υπόλοιπα δε με ξετρελαναν

Κι όμως τα άλλα δύο είναι τα σημαντικά σ αυτή την χρονική στιγμή...πιάνουν τα άκρα από δύο κακά ,το ένα στον ατλαντικο και το άλλο στον υποτροπικό 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το γράφω και εδώ, με την αλλαγή των συγκλίσεων δυτικότερα το λεκανοπέδιο πάει για μούφα. Αυτά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 minutes ago, CATHA said:

Σήμερα ?

Ναι. Ο,τι κάνει σε Πάρνηθα και ορογραφικά. Το ΒΔ ρεύμα ξέραμε εκ των προτέρων ότι δεν ευνοεί για μεγάλες εκπλήξεις αλλά έχει πέσει πετσόκομα στον υετό και ενώ έδιναν χιονοχαμό μετά τις 15.00 δίνουν τώρα τον κύριο όγκο φαινομένων την στιγμή που μιλάμε. Οι θερμοκρασίες επίσης είναι πολύ υψηλές, δεν έχω δει επίπεδα παγοποιησης αν άλλαξαν στον Τζίφο αλλά δεν είμαι αισιόδοξος για σήμερα με τέτοια αλλαγή στοιχείων. Ακόμα και το δυτικό τόξο που θα μπορούσε να ευνοηθεί έχει πολύ υψηλές θερμοκρασίες. Μόνο ό,τι κάνει Θρακομακεδόνες. Μακάρι να διαψευστώ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Seth13 είπε:

Ναι. Ο,τι κάνει σε Πάρνηθα και ορογραφικά. Το ΒΔ ρεύμα ξέραμε εκ των προτέρων ότι δεν ευνοεί για μεγάλες εκπλήξεις αλλά έχει πέσει πετσόκομα στον υετό και ενώ έδιναν χιονοχαμό μετά τις 15.00 δίνουν τώρα τον κύριο όγκο φαινομένων την στιγμή που μιλάμε. Οι θερμοκρασίες επίσης είναι πολύ υψηλές, δεν έχω δει επίπεδα παγοποιησης αν άλλαξαν στον Τζίφο αλλά δεν είμαι αισιόδοξος για σήμερα με τέτοια αλλαγή στοιχείων. Ακόμα και το δυτικό τόξο που θα μπορούσε να ευνοηθεί έχει πολύ υψηλές θερμοκρασίες. Μόνο ό,τι κάνει Θρακομακεδόνες. Μακάρι να διαψευστώ.

Με βάση αυτα που χαζεψα ισχυει οτι το χαλασε πολυ.

Άξιο απορίας το πώς κατάφερε να αλλάξει τόσο, λιγες ωρες πρίν...

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 minutes ago, Seth13 said:

Ναι. Ο,τι κάνει σε Πάρνηθα και ορογραφικά. Το ΒΔ ρεύμα ξέραμε εκ των προτέρων ότι δεν ευνοεί για μεγάλες εκπλήξεις αλλά έχει πέσει πετσόκομα στον υετό και ενώ έδιναν χιονοχαμό μετά τις 15.00 δίνουν τώρα τον κύριο όγκο φαινομένων την στιγμή που μιλάμε. Οι θερμοκρασίες επίσης είναι πολύ υψηλές, δεν έχω δει επίπεδα παγοποιησης αν άλλαξαν στον Τζίφο αλλά δεν είμαι αισιόδοξος για σήμερα με τέτοια αλλαγή στοιχείων. Ακόμα και το δυτικό τόξο που θα μπορούσε να ευνοηθεί έχει πολύ υψηλές θερμοκρασίες. Μόνο ό,τι κάνει Θρακομακεδόνες. Μακάρι να διαψευστώ.

Ok ευχαριστώ που μπήκες στον κόπο να απαντήσεις τόσο αναλυτικά. Δεν έχω κοιτάξει μοντέλα λόγω υποχρεώσεων... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, CATHA said:

Ok ευχαριστώ που μπήκες στον κόπο να απαντήσεις τόσο αναλυτικά. Δεν έχω κοιτάξει μοντέλα λόγω υποχρεώσεων... 

Ίσως το επόμενο διάστημα να μας προσεγγίσει κάτι από ΒΑ αλλά είναι στο χειρότερο σημείο της ημέρας και θεωρητικά μόνο στη 1η φάση να κάνει κάτι αξιόλογο από άποψη φαινομένων. Μακάρι να διαψευστώ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...