Jump to content
south coast

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΜΑΡΤΙΟΥ 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

24 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Πολλα σεναρια με χιονι αττικη πλεον απο παιο.Παμεγερα.Αυτο ειναι πανελλαδικη κολαση,δεν εχω ξαναδει τοσο εκτεταμενη χιονοκαλυψη με μισομετρο τουλαχιστον απο Συρτοχαμηλο μαλιστα

xx_model-en-308-0_modez_2022030312_240_17_108_m27.png

Τέτοιους χειμώνες θέλουμε. Υπέροχο!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, larissa_mare said:

Φυσικά ειναι άπειρα μακριά ειδικα για την εποχή

Για τα βόρεια δεν είναι πολυ μακριά ,για τους υπόλοιπους ναι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Galanto είπε:

240 ευρωπαίου 

 

Screenshot_20220303-210228_Chrome.jpg

Μπαααα!!!Σιγα μην φτασουν τοσο χαμηλα οι χιονοστρωσεις στα 500 μετρα στα Γιαννενα..ουτε καν...Για αλλου δεν ξερω.

Εδω ομως δινω πιθανοτητες για ακομη μια χιονοπτωση στις λιγκιαδες ιωαννινων απο τα 900 μετρα υψομετρο και πανω.

Μετα απο τοσες πολλες καρπαζιες που εχω φαει απο τους χιονοχαρτες λεω τερμα...οχι αλλες καρπαζιες πλεον..Μελανιασε ο σβερκος.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Που ειστε βρε?ακονιστε γραμματοσειρες ολοι σας...😎...διαλεξετε και χρωματακια να ειναι εχγρωμη η ιστορια που θα γραψουμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ISIMERINOS είπε:

Που ειστε βρε?ακονιστε γραμματοσειρες ολοι σας...😎...διαλεξετε και χρωματακια να ειναι εχγρωμη η ιστορια που θα γραψουμε

Χαχαχαχα κλαμα Εγώ θα πάρω λευκή γραμματοσειρά,, για ευνόητους λόγους χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

BΑγγελή ήρεμα είμαστε πολύ μακριά 

τι ηρεμα?...ΤΟ ΠΛΟΙΟ ΘΑ ΣΑΛΠΑΡΕΙ ΓΙΑ ΛΙΜΑΝΙΑ ΞΕΝΑ...ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΧΙΟΝΙΣΜΕΝΑ...ΤΟΥ ΤΟΥ!!!!!!!!!!!..χαχαχα...ερχεται λεμεεε το επος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ISIMERINOS είπε:

Που ειστε βρε?ακονιστε γραμματοσειρες ολοι σας...😎...διαλεξετε και χρωματακια να ειναι εχγρωμη η ιστορια που θα γραψουμε

Συγκρατήσου Βαγγελαρα🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

Που ειστε βρε?ακονιστε γραμματοσειρες ολοι σας...😎...διαλεξετε και χρωματακια να ειναι εχγρωμη η ιστορια που θα γραψουμε

Εγώ κάνω άλλες 24-48 ώρες να είμαστε κοντά στις 100 και μετά αν δείχνουν παρόμοια σενάρια τα μυαλά στα κάγκελα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, bouasss είπε:

Συγκρατήσου Βαγγελαρα🤣🤣🤣

δεν μπορω φιλε...δεν μπορω...δεν κρατιεμαι...🤪..βλεπω διαταξη που την εχουμε συζητησει απειρες φορες σε καφεδες ειδικα με τον σωτο και με πιανει τρελλαααα....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

τι ηρεμα?...ΤΟ ΠΛΟΙΟ ΘΑ ΣΑΛΠΑΡΕΙ ΓΙΑ ΛΙΜΑΝΙΑ ΞΕΝΑ...ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΧΙΟΝΙΣΜΕΝΑ...ΤΟΥ ΤΟΥ!!!!!!!!!!!..χαχαχα...ερχεται λεμεεε το επος

 Βαγγέλη υπομονη θα απογοητευτείς με ένα τσακ αυτα τα χαμηλα περνανε απο τη Νότια πελοποννησο και δε βλέπουμε  υετο ουτε  με το κυαλι 

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Kosmas34 είπε:

Εγώ κάνω άλλες 24-48 ώρες να είμαστε κοντά στις 100 και μετά αν δείχνουν παρόμοια σενάρια τα μυαλά στα κάγκελα!

κι εγω παρασκευη ειπα αλλα σημερα το απογευμα που ειδα τον γιαννη τον χειμωνα θυμηθηκα οτι παρασοβορεψα και λεω ...ε φτανει!!!!!...ΣΟΚ ΚΑΙ ΔΕΟΣ ΛΕΜΕ!!!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, Snow sick said:

Απορω.. Έχει βγει ποτε κάτι αυτούσιο στις 240 ώρες? Συγκρατηθείτε 

Τα βορεια πεδινά παιζουν μπάλα απο τις 150ωρες+

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Galanto είπε:

 Βαγγέλη υπομονη θα απογοητευτείς με ένα τσακ αυτα τα χαμηλα περνανε απο τη Νότια πελοποννησο και δε βλέπουμε  υετο ουτε  με το κυαλι 

δεν εχει αντικυκλωνα απο πανω και ο αυλωνας ειναι...ΤΙ ΕΙΝΑΙ?...ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγω το πιστευω το θελω παρα πολυ πρεπει να ερθει και θα ερθει και ενα ονειρο τρελο να δω ολοι την Πελοποννησο ασπρη 20+ ποντους στο Ναυπλιο να με θυμηθειτε!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

απαντηση του κυριου Ζιακόπουλου στις φορτικές ερωτήσεις μου......τον αρχιστράτηγο τον ξέρουμε(νοτιος πολος)...προτείνω τον αντώνη υποδιοικητή....και μενα στην σίτηση-καψιμί...

  • κάθαρη τοποθέτηση κύριε Ζιακόπουλε,άρα..οτι είναι να γίνει είναι στην Μακεδονία...με βοηθό τον νοτιά...της ερήμου...."θωμάς"

    Διαγραφή
     
     
  • http://www.blogger.com/img/blogger_logo_round_35.png

    Ακριβώς, Θωμά. Τα μέρη σας θα βρεθούν στην πρώτη γραμμή του μετώπου. Εκεί η έκβαση των επιχειρήσεων θα είναι ως την τελευταία στιγμή αβέβαιη, εκεί η πρόγνωση θα είναι δύσκολη, εκεί θα πέσουν κορμιά μετεωρολόγων!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...