Jump to content
south coast

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΜΑΡΤΙΟΥ 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

3 χιονιαδες θα βγουν με εμας στο επικεντρο ΓΙΑΝΝΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ...

Χαχαχαχα..είναι απίστευτο ρε φίλε... απίστευτο,ότι κάθε μέρα,λίγο πολύ θα μας χιονίζει...Πω πωωωω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, bouasss είπε:

Φοβάμαι να μπω να δω χάρτες Βαγγέλη μου. Τρέμουν τα πόδια μου για το τι θα δούμε τα μάτια μου😅

ΜΠΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣ...δινουν πονο λεμεεε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η τάση πάντως στα τελευταία 3-4 τρεξίματα είναι ότι μετά τις 11 πάμε μάλλον για ακόμα έναν μεγάλο προσήνεμο χιονιά αφού κρυώνουν συνεχώς τα ανσάμπλ όλο και περισσότερα κύρια και μέλη δίνουν τον αυλώνα να κατεβαίνει Ελλάδα αφού κλείνει ο ατλαντικός και δυναμώνει τρέξιμο με τρέξιμο ο αντικυκλώνας στην κεντροβόρεια ευρώπη......

μέχρι τις 11 ότι δουν οι υπόλοιποι μετά έχει καθαρό υπερπροσήνεμο για τα δεδομένα της εποχής πάντα χιονιά....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μην  ενθουσιαζεστε ειναι νωρισ ακομα αν και νομιζω οτι χρωσταει και καποια στιγμη θα πληρωσει.Καντε τωρα πλακα να παθουμε και τα καλα των Ατικαριων και να γελαμε με τα χαλια μας μετα

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, sotos*snow είπε:

Η τάση πάντως στα τελευταία 3-4 τρεξίματα είναι ότι μετά τις 11 πάμε μάλλον για ακόμα έναν μεγάλο προσήνεμο χιονιά αφού κρυώνουν συνεχώς τα ανσάμπλ όλο και περισσότερα κύρια και μέλη δίνουν τον αυλώνα να κατεβαίνει Ελλάδα αφού κλείνει ο ατλαντικός και δυναμώνει τρέξιμο με τρέξιμο ο αντικυκλώνας στην κεντροβόρεια ευρώπη......

δε νομιζω σωτο η ταση ειναι για χαμηλο απο τα δυτικα με νοτιαδοχιονο για κλεισιμο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 minutes ago, ISIMERINOS said:

ο ατλαντικος δεν κλεινει ποτε εντελως πλην του κυριου του τζεμ που και αυτο σε σχεση με το χτεσινο 12αρι εκανε τουμπα

Και με ukmo κλεινει ,ειπαμε 11,12/3 χαμηλο Καστελλόριζο 😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Νομίζω το μεγάλο κόλπο θα παιχτεί την αλλη πεμπτη Παρασκευή Σάββατο...σε όποιον κάτσει, εγώ εδω δεν ελπιζω σε τίποτα ιδιαίτερο με τετοια τεράστιους αυλωνες, αλλά Θεσσαλονίκη λαρισα Βόλος λαμια θα ναι ευκαιρια και σε όποιον κατσει,, μπορεί και σε ολους

Επεξεργάστηκε από CLAPSANTO
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, south coast είπε:

Και με ukmo κλεινει ,ειπαμε 11,12/3 χαμηλο Καστελλόριζο 😎

εκει το κλεινουν ολοι ο παιος ακομη πιο εντονα και εκει θα παιχτει το νοτιαδοχιονο για...😎 ukmo-0-168.pngECM1-168.GIF

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα και ψυχραιμία μην παρασύρεστε από τον τρελό βαγγελη. Οι ΚΒορειοι θέλουμε κάτι ενδιάμεσο από Τζιφο κσι Ευρωπαϊκό. Το ευρωπαϊκό και το τζεμ τα πιο ανατολικά σενάρια... Τζίφος και ούκμο τα πιο δυτικά. Για να χιονιστουμε καλά θέλουμε κάτι ενδιάμεσο... Με το ευρωπαϊκό χιονιζεται η ανατολική και βόρεια Ελλάδα πιο πολύ.. Οι άλλοι στην απεξω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Pupazzo di Sole είπε:

Ο χάρτης του παιου με τον υετο στα μωβ για πότε είναι Βαγγέλη? 

τριτη βραδυ με τεταρτη μεσημερη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με τα σενάρια που επικρατούν τα ορεινά της Ελλάδας θα τα ψάχνουμε...περιοχές με 1000+ θα θάβονται κάθε μέρα για 5+ μέρες σε διάφορα σημεία

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...