Jump to content
south coast

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΜΑΡΤΙΟΥ 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 minutes ago, ISIMERINOS said:

τα πρωινα δεν δειχνουν αυτο κωστα αυτο πηγαν να δειξουν τα χτεσινα 12αρια...οταν παιζει μπαλλα το ιονιο και τα δυτικα παραλια τοτε αλλου γερνει...

καλα Βαγγελη, ο,τι πεις.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Kilkis1989 είπε:

Gem,Gfs χειρότερα είναι..Ukmo δεν ξέρω να μεταφράσω...Όταν λέω χειρότερα εννοώ σε αυτό που είχες στο μυαλό σου πριν 2-3 μέρες....ότι θα μας χιονίσει,θα μας χιονίσει...αλλά ψάχνουμε το ιστορικό και το διαρκείας....

τρωγοντας ερχεται η ορεξη...το τζεμ δεν ειναι κατι μικρο και εχει προδιαγραφες για διαρκεια.οποτε το παιρνουμε.το γιουκμο θεωρω οτι ειναι ιστορικο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, BrainA είπε:

καλα Βαγγελη, ο,τι πεις.

ε ναι ρε συ κωστα ποτε εχεις δει παιχνιδι ελλαδα τουρκια με την κερκυρα να εχει ελπιδες για χιονι και την πατρα και το αγρινιο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

οι αλλαγες στο πολυ κοντινα που μας ενδιαφερουν ειναι πολυ καλες απο 2 μοντελα..γιουκμο και τζεμ ενω και ο τζιφος με τετοια ανσμπλ δεν τον λες κακο ισα ισα Diagramme GEFS

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ISIMERINOS είπε:

τρωγοντας ερχεται η ορεξη...το τζεμ δεν ειναι κατι μικρο και εχει προδιαγραφες για διαρκεια.οποτε το παιρνουμε.το γιουκμο θεωρω οτι ειναι ιστορικο

Αφού πιέζει ο αντικυκλώνας...δεν έχει τα πρασινάκια που έλεγες στην Γαλλία...οπότε πιο πιθανό στα επόμενα τρεξίματα είναι να ανατολικεύσει παρά να βρει χώρο δυτικά για κάτι διαρκείας...άποψη μου βέβαια που δεν ξέρω και πολλά....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

το τζεμ θα βει τους παντες κωστα δικαια ειναι ομοιομορφο με τα πιο εντονα φαινομενα στην κεντρικη μακεδονια οσον αφορα το χιονι και προς τα δυτικα μετεπειτα και στα κεντρικα.μονο τον φιλο μου μπαμπα και τα νησια του αιγαιου εχει εκτος αλλα ειναι απο κατι τετοιο ολα γινονται

Ο φίλος σου ο  μπαμπάς δεν εχει δει ουτε νιφάδα φετος και ετσι θα γινει κι αυτη τη φορά το εχω παρει αποφαση...καλημερα σας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Kilkis1989 είπε:

Αφού πιέζει ο αντικυκλώνας...δεν έχει τα πρασινάκια που έλεγες στην Γαλλία...οπότε πιο πιθανό στα επόμενα τρεξίματα είναι να ανατολικεύσει παρά να βρει χώρο δυτικά για κάτι διαρκείας...άποψη μου βέβαια που δεν ξέρω και πολλά....

τα πρασινακια την εκαναν την δουλεια τους στην αρχη και οπως φαινεται στο τζεμ κυριως αλλα και στο γιουκμο ουτε και τα κιτρινακια ειναι ικανα να σταματησουν τον αυλωνα στα ανατολικα ..βορεια μας τον εχουν και τα δυο..οποτε ενα ενα θα τα παρουμε εχουμε χιονι πολυ κοντα μας χρονικα και καλο χιονι...οποτε ας το κοιταξουμε αυτο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 minutes ago, ISIMERINOS said:

ε ναι ρε συ κωστα ποτε εχεις δει παιχνιδι ελλαδα τουρκια με την κερκυρα να εχει ελπιδες για χιονι και την πατρα και το αγρινιο

οχι. εχεις δει εσυ μηπως αυλωνα που παει 1000χλμ ανατολικά εκει που το δειχνουν απο χθες εως σημερα τα μοντελα  σε ενα δυο ραν να μην παιζει η Τουρκια ως φαβορι ομως?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, BrainA είπε:

οχι. εχεις δει εσυ μηπως αυλωνα που παει 1000χλμ ανατολικά εκει που το δειχνουν απο χθες εως σημερα τα μοντελα  σε ενα δυο ραν να μην παιζει η Τουρκια ως φαβορι ομως?

η τουρκια παντα εχει ψυχος σε καθε αυλωνα απ οπου κι αν ερχεται ..το τζεμ τον μετακινησε και τον λεπτυνε και τον εφερε απο ανατολικα πανω μας και βορεια μας στην εξελιξη τογιουκμο τον πηρε απο την κασπια και τον εφερε πανω μας με αποκοπη βορεια μας..μονο ο τζιφος πηγε ανατολικα αλλα και αυτος βορεια μας το εχει..θα δουμε και τον παιο για την σουμα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, ISIMERINOS said:

η τουρκια παντα εχει ψυχος σε καθε αυλωνα απ οπου κι αν ερχεται ..το τζεμ τον μετακινησε και τον λεπτυνε και τον εφερε απο ανατολικα πανω μας και βορεια μας στην εξελιξη τογιουκμο τον πηρε απο την κασπια και τον εφερε πανω μας με αποκοπη βορεια μας..μονο ο τζιφος πηγε ανατολικα αλλα και αυτος βορεια μας το εχει..θα δουμε και τον παιο για την σουμα

Βαγγελη, απο τα χθεσινα 12αρια ΟΛΑ τα μοντελα πηγαν πολυ ανατολικα. Εγω το λεω και το καταθετω, με τετοια ταση παλι ο Σουλτανος γινεται 1ο φαβορι για να θαφτει. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, BrainA είπε:

Βαγγελη, απο τα χθεσινα 12αρια ΟΛΑ τα μοντελα πηγαν πολυ ανατολικα. Εγω το λεω και το καταθετω, με τετοια ταση παλι ο Σουλτανος γινεται 1ο φαβορι για να θαφτει. 

ε αλλα βλεπουμε τοτε....πιο πηγε πιο ανατολικα εκτος του τζιφου...πες μου ενα...λαθος εισαι...το αντιθετο εγινε και ολα εχουν ερθει πιο δυτικα εκτος τζιφου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΠΑΙΔΕΣ!!!!!!!!!!!!!!...περιμενουμε παιο...ολα τα πρωινα μας θαβουν για κοντινες ωρες λεμεεεεεεε..βελτιωση μεγαλη...ΔΩΣΕ ΠΟΝΟΟΟΟΟΟΟΟ ΠΑΙΕΕΕΕΕΕ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Casa de fourfourito είπε:

No comment... 

ens_image (1).png

ελα ρε κωστα!!!!πως τα περνας ρε συ?...κανε μεταφραση γιουκμο που εισαι γιουκμολογος...χαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

ελα ρε κωστα!!!!πως τα περνας ρε συ?...κανε μεταφραση γιουκμο που εισαι γιουκμολογος...χαχαχαχα

Βαγγέλη καταρχήν σήκωσε κανένα τηλέφωνο... Δευτερον χάλια είναι εδώ....μονο 1.30 το στρωμένο χιόνι... Τρίτον κ σημαντικότερο άρχισε η επαναφορά του δυτικισματος... Ούκμο πολυυυ καλοοοο... Όλα πάνε πρίμα... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδιά δυτικισε κανένα σήμερα? Γιατί από ότι κατάλαβα χθες έφυγαν όλα ανατολικά-τουρκια.Και αν δυτικισαν είναι αρκετο και για κβ?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Mercedakias είπε:

Παιδιά δυτικισε κανένα σήμερα? Γιατί από ότι κατάλαβα χθες έφυγαν όλα ανατολικά-τουρκια.Και αν δυτικισαν είναι αρκετο και για κβ?

Σήμερα πήγαν πιο δυτικά σε πρώτη φάση

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καμια 500αρια τουλαχιστον χλμ ανατολικοτερα και ο παιος και παμε παρακατω.... 

Επεξεργάστηκε από BrainA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...