Jump to content
south coast

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΜΑΡΤΙΟΥ 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, ISIMERINOS είπε:

Τζεμ και γιουκμο δίνουν σχεδόν το ίδιο μοτίβο πλέον...ανσμπλ τζιφου εξ ίσου καλά πάμε για ανσμπλ παιου

Προσηνεμα ανσαμπλ ...Αυτό είναι με τα 35 να Χίο νιζούν ευβοια αττικη απο αυτα τα 10 ειναξ πανελλαδικής εχει 10 μόνο κεντρικά και βόρεια και 5,6 τιποτα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η σαλονικα και πέριξ σύμφωνα με όλα τα μοντέλα πανε για ένα καλό χιόνι από τρίτη απόγευμα μέχρι Τετάρτη κάποια ωρα...για μετά έχει ο θεος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ISIMERINOS είπε:

Τζεμ και γιουκμο δίνουν σχεδόν το ίδιο μοτίβο πλέον...ανσμπλ τζιφου εξ ίσου καλά πάμε για ανσμπλ παιου

Αν δε βλέπεις ένα 1015 τουλάχιστον στο βόρειο Ιονιο τι να τα κάνεις...? Θα, επηρεαστούμε για λίγο από το ψυχρό μέτωπο και το χαμηλό θα δημιουργηθεί στο Αιγαίο  και θα χιονιστουν οι γνωστοί... Να μη γίνω κακός πρωινιατικα.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, thesprotos said:

Αν δε βλέπεις ένα 1015 τουλάχιστον στο βόρειο Ιονιο τι να τα κάνεις...? Θα, επηρεαστούμε για λίγο από το ψυχρό μέτωπο και το χαμηλό θα δημιουργηθεί στο Αιγαίο  και θα χιονιστουν οι γνωστοί... Να μη γίνω κακός πρωινιατικα.. 

οι γνωστοί κωλοφαρδοι πέστο 😎😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, south coast είπε:

οι γνωστοί κωλοφαρδοι πέστο 😎😂

Τι να πω και εγώ... Άμα  αρχίσουμε και βρίζουμε θα μας θεωρήσουν και κομπλεξικους😄αλλά μας πνίγει το δίκιο τους δυτικούς φετος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Αν δε βλέπεις ένα 1015 τουλάχιστον στο βόρειο Ιονιο τι να τα κάνεις...? Θα, επηρεαστούμε για λίγο από το ψυχρό μέτωπο και το χαμηλό θα δημιουργηθεί στο Αιγαίο  και θα χιονιστουν οι γνωστοί... Να μη γίνω κακός πρωινιατικα.. 

Για τις 8-9 προσωπικά βλέπω...και αν δεις το Τζεμ αλλά πιστεύω και το γιουκμο με τέτοια θέση Αυλώνα πιο μετά σε χιονιζουν μέχρι και σένα και τον φίλο τον Κερκυραίο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

55 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Έκτακτη συνέλευση γενικού επιτελείου Χαλκίδας. Τα σήματα είναι έντονα. 

@DIMITRIS @Άγγελος @EVIA 1987!!

Καλημερα απο Κωνσταντινουπολη που θα ειμαι ολη την επομενη εβδομαδα για δουλειες😂. Δυστυχως ο καιρος θα μου ακυρωσει καποια ραντεβου απ οτι φαινεται…

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για τα επόμενα θα κανω μια σούμα δική μου: 

1. Θεσσαλονίκη θα χιονιστει σίγουρα και μεγάλες πόλεις στα κεντροβορεια 

2. Τα ημιπεδινά ανατολικά προσηνεμα θα χιονιστουν σίγουρα σε δεύτερο χρόνο. 

3. Τα κεντροβορεια δεν είναι μακριά από μια Αριάδνη 

4. Τα ανατολικά προσηνεμα με μικρές αλλαγές στη διάταξη ( φτάσαμε στο σημείο να λέμε με βάση το ευρωπαϊκό ότι οι θερμοκρασίες είναι οκ) ότι αν έχουμε υετό πάμε για επανάληψη Μήδειας ή ακόμα και μια Ελπίδα. 

5. Υπάρχει τάση από ιστορικό μέχρι το απόλυτο τίποτα. 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μέχρι τις 08/03 δεν έχουμε μεγάλες διαφορές από τα μοντέλα, μετά ανοίγει η ψαλίδα , εντυπωσιακό πως ο Ευρωπαίος και το gem έχει το πιο κρυο σενάριο για μετά τις 08/03, το παρακολουθουμε και σιγουρα θα δουμε κι άλλες αλλαγες

athens-gr-379794n-237162.thumb.jpeg.7e9970d84cd3d98c347850a8cc879080.jpeg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

απιστευτα διαγραμματα για μεσα μαρτιου..Θα ειναι πολυ εντυπωσιακο και σπανιο να σκασει ψυχρομπαλα για προσηνεμα σε λιγοτερο απο 2 μηνες!Οτι γουσταρει κανει ο καιρος.Κατα την αποψη μου θα αρχισει παλι το δυτικο παλατζαρισμα τις επομενες μερες.Για κεντρικη ελλαδα ειναι πολυ καλα τα πραγματα,αυτες οι ενδιαμεδες καταστασεις παντα δινουν τα μεγιστα εκει!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...