Jump to content
Beach-snow NG

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ισχυρής χιονοκαιρίας "ΦΙΛΙΠΠΟΣ" 8-14/3....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 λεπτά πριν, Beach-snow NG είπε:

Επεσε και η Λαμία....

Το καστρο θα πεσει μαλλον....😂χωρις σημασια η χιονοπτωση με τα βουνα να να ανοιγουν γυρω γυρω..ουτε μια ωρα μετρια εντασης εκτος απ την μπουκα...ισως ανατολικη φθιωτιδα να ναι καλυτερα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα!

Έχει αρχίσει μια ψεκαδοβροχουλα στον Ταύρο.Θερμοκρασια στους 8c.

Επόμενο κάστρο τα 350 και μετά τα 300 στον νομό.Κρυφοκοιταω προς Όρος Αιγάλεω και Ποικίλο μήπως "κλείσουν"🙂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Kalahari desert είπε:

Καλημέρα παιδιά από χιονισμένη Καρδίτσα.αργησε να έρθει η αλήθεια είναι αλλά χαλάλι.τωρα ξέρει κάποιος να μου πει βάση δορυφορικής για πόσες ώρες θα έχει φαινόμενα?

Οτι ειδες ειδες..τωρα αραξε😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τοπικες οι χιονοπτωσεις κατα διαστηματα τωρα στο λεκανοπεδιο...Αφου καταφερε και το εστρωσε και στα Γιαννενα  παλι καλα...καιρος ηταν να  στρωσει χιονι και στην δυτικη ελλαδα μεχρι πολυ χαμηλα.

Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή.

Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Γιαννενα επεσαν!Τρικαλα-Καρδιτσα πεφτουν,Λιβαδεια,Θηβα επεσαν.Λαμια πεφτει.Ονειρο!!Λιγα πραγματα εδω,δεν περιμενω πολλα σημερα,εριξε λιγο ψευτοχιονο πριν μιση ωρα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Γιαννενα επεσαν!Τρικαλα-Καρδιτσα πεφτουν,Λιβαδεια,Θηβα επεσαν.Λαμια πεφτει.Ονειρο!!Λιγα πραγματα εδω,δεν περιμενω πολλα σημερα,εριξε λιγο ψευτοχιονο πριν μιση ωρα.

Γρεβενα επεσαν, ξερουμε;😂😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το πιο φοβερο χιόνι που έχω δει στην ζωή μου !!!!! Διασταύρωση Ακραιφνιου ,κάτω από 100μ υψόμετρο . Οι νιφάδες είναι ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ ! Λες και κάποιος έχει πατήσει την αργή κίνηση πέφτουν.

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα απο παραθαλασσια δυτικη Χαλκιδικη οπου ουτε καν εχει βρεξει οπως ηταν αναμενομενο αν και αυριο εχουμε πολλες πιθανοτητες για χιονια επιτελους... Φτασαμε Μαρτιο για να μπορεσει να χιονισει, αν ριξει βεβαια. Απτην αλλη ομως απο θεμα υετου φετος ειμαστε απιστευτα καλα αφου κοντεουμε ηδη τα 300μμ ετησιο σε ουτε 2,5 μηνες!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, oldboy332 είπε:

Το πιο φοβερο χιόνι που έχω δει στην ζωή μου !!!!! Διασταύρωση Ακραιφνιου ,κάτω από 100μ υψόμετρο . Οι νιφάδες είναι ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ ! Λες και κάποιος έχει πατήσει την αργή κίνηση πέφτουν.

 

Εκει εχει ΒΔ η ΒΑ?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Γιαννενα επεσαν!Τρικαλα-Καρδιτσα πεφτουν,Λιβαδεια,Θηβα επεσαν.Λαμια πεφτει.Ονειρο!!Λιγα πραγματα εδω,δεν περιμενω πολλα σημερα,εριξε λιγο ψευτοχιονο πριν μιση ωρα.

Μόνο σαλονικα κρατάει πίσω από τα τείχη 🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα! Κατάφερε κατά τις 5μιση σε μια δυνατή έξαρση να το πιάσει σε αμάξια, χόρτα και σκεπές αλλά με του που σταμάτησαν τα φαινόμενα το έλιωσε με συνοπτικές διαδικασίες, τώρα συννεφιά και χιονόστρωση στο βουνό από τα 150μ. και πάνω 

IMG_20220309_091901.jpg

IMG_20220309_091930.jpg

Επεξεργάστηκε από MeteoTirnavos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Παραμυθια Γιαννη??το ειδες το χιονακι και εσυ σημερα..👍 Φτασαμε μαρτιο για να χιονιστει η δυτικη ελλαδα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...